Legați-vă centura pentru că această poveste este o plimbare sălbatică! @Dad Chats a împărtășit această poveste marți, 12 septembrie, și este cea mai bună poveste pe care am auzit-o de ceva timp. Felul în care spune povestea este la fel de amuzant ca și povestea reală și este aproape prea mult să crezi că este adevărată!
Tata începe povestea spunând că era în autobuz, unde aude în fiecare zi cele mai nebunești povești. În această zi, stătea în fața unui tânăr colegiu, al cărui prieten urcă și se așează lângă el, întrebând de ce se află în autobuz. Tata începe să asculte cu urechea când își dă seama că povestea pe care o spunea copilul era despre fosta lui iubită nebună. Videoclipul este lung, dar credeți-mă când spun că merită fiecare secundă doar pentru a auzi această poveste!
Tocmai când crezi că fostul bietului tip nu poate deveni mai nebun, ea o face. Și s-au întâlnit doar patru luni! Am râs de la începutul până la sfârșitul acestei povești. Al tipului ăsta fostul ia cu siguranță tortul nebun! Și este dispus s-o vadă din nou dupa toate astea? El este la fel de nebun ca ea!
Videoclipul are aproximativ 4 milioane de vizualizări și vine cu 11 mii de comentarii! Oamenilor le-a plăcut! @Jenn_5280 a râs, „Văd o Film de canal pe viață în viitor‼️" @gecko_races a împărtășit: „Da, asta bate timpul prietenului fratelui meu mai mic s-a despărțit cu o fată prin PowerPoint într-o cameră comună de cămin!” @Katriel Nopoulus a adăugat: „Trebuie să recunosc că anularea cardurilor lui a fost foarte inteligentă. Nu a sabotaj la care se gândesc majoritatea foștilor dacă nu au fost căsătoriți cu tine." @Emma Williams s-a întrebat: "Dar ce i-a făcut pentru a obține această reacție?"
Speram că poate tipul va vedea acest TikTok și va lăsa un comentariu, dar nu am avut noroc. Îmi doresc foarte mult povestea de fundal pentru că în mod normal oamenii nu înnebunesc atât de mult decât dacă s-a întâmplat ceva major. Aici e să sperăm @DadChats îl voi vedea din nou în autobuz și îi voi cere povestea de fundal!
Pentru mai multe actualizări PairedLife, asigurați-vă că ne urmăriți pe Stiri google!