Работа във флота: помощник на боцмана в авиацията

Помощник по екипировката на боцмана на военноморската авиация помага за пускането и възстановяването на самолета на флота. Техните задължения включват подготовка и зареждане на самолети с гориво за излитане и кацане. Помощник-капитанът на боцмана е една от най-старите длъжности във флота - известна като рейтинги от военните. Работата, създадена през 1944 г., е част от този клон на американската армия от създаването на флота през 1775 г.

Има няколко различни категории помощници на боцмана, които са разделени от техните специфични задължения. Помощникът по оборудването на боцмана (ABE) отговаря, както подсказва името, за надзора на оборудването, използвано във военноморската авиация.

Задължения

Тези моряци извършват организационна поддръжка на хидравлични и парни катапулти, барикади, спирателни съоръжения и спирателни двигатели. Те работят с оборудване като конзоли за изстрелване и задържане на катапулт, панели за стрелба, водни спирачки, дефлектори за взрив и охлаждащи панели.

И както всички авиационни боцмани във флота, ABE също изпълняват различни други задължения, свързани с пускането и възстановяването на самолети.

Работна среда

По-голямата част от работата в този рейтинг се извършва на открито на палубата на самолетоносачи, при всякакви метеорологични условия, в бързо развиваща се и често потенциално опасна среда. ABE работи в тясно сътрудничество с други в авиационните рейтинги.

Обучение и квалификации

След тренировъчен лагер във Военноморския тренировъчен център Great Lakes—извън Чикаго, Илинойс—тези моряци прекарват 39 календарни дни в A-school (техническо обучение) в Пенсакола, Флорида.

За да отговарят на условията за тази оценка, новобранците се нуждаят от комбиниран резултат от 184 за вербални (VE), аритметични (AR), математически знания (MK) и сегменти за информация за автомобили и магазини (AS) на Батерия за професионални способности на въоръжените сили (ASVAB) тестове.

За този рейтинг не се изисква разрешение за сигурност на Министерството на отбраната, но трябва да имате зрение, което може да се коригира до 20/20, и нормално цветоусещане (без далтонизъм). Това е една от оценките, при които не е разрешен отказ от изискванията за зрение.

Ще трябва също така да имате нормален слух, което означава средното ниво на праг на чуване в честоти от 3000 hz 4000 hz 5000 hz 6000 hz трябва да бъде по-малко от 30 db, без ниво, по-високо от 45 db във всеки един честота. Ако нивото на слуха надвишава тези граници, няма да отговаряте на изискванията за тази оценка.

Както при всички работни места във флота и други клонове на американската армия, повишенията в този рейтинг са свързани с нивото на персонала. По този начин моряците с недостатъчен екипаж ще имат повече потенциални възможности за повишения, отколкото тези с недостатъчен персонал.

Ротация море/брег

  • Първо морско турне: 60 месеца
  • First Shore Tour: 36 месеца
  • Втора морска обиколка: 60 ​​месеца
  • Второ крайбрежно турне: 36 месеца
  • Трето морско турне: 48 месеца
  • Трето крайбрежно турне: 36 месеца
  • Четвърто морско турне: 48 месеца
  • Четвърто крайбрежно турне: 36 месеца

Морските обиколки и обиколките на брега за моряци, които са завършили четири морски обиколки, ще бъдат 36 месеца в морето, последвани от 36 месеца на брега до пенсиониране.

ABE е общност с интензивно море. Условията за екипаж в морето може да наложат необходимостта да се поиска удължаване на морския тур или съкращаване на морския тур, за да се гарантира, че всички заготовки за морски дежурства са попълнени.

Въпроси и отговори за интервю за охранител

Ако сте на интервю за работа като охранител, важно е да отделите време, за да прегледате въпросите, които най-вероятно ще ви бъдат зададени. Компаниите са много предпазливи, когато интервюират кандидати за позиция охранител. В крайна сметка безо...

Прочетете още

Въпроси за интервю в социалните медии и съвети за отговор

Едно от най-вълнуващите неща за господството на интернет като комуникационен инструмент в днешния свят е брой работни места, създадени в областта на социалните медии – работни места, за които дори не са мечтали една четвърт от преди век. Считана...

Прочетете още

Общество за управление на човешките ресурси (SHRM)

Обществото за управление на човешките ресурси (SHRM), основано през 1948 г., е най-голямата професионална асоциация в сектора на човешките ресурси. SHRM представлява повече от 275 000 членове в над 140 страни. Към момента на писане на това издани...