AFSC Описание на длъжността 3H0X1 (Историк)

click fraud protection

В армията има нужда от специални хора, които записват, документират и каталогизират ежедневните събития, които се случват. Военновъздушните сили имат работа, която не е за начално ниво, която може да отговори на вашата страст към четенето, писането и военната история - историкът на военновъздушните сили - Специален код на военновъздушните сили (AFSC) 3H0X1.

Historian AFSC трябва да бъде поискан от летец, който иска да промени кариерата си в армията. Те изпълняват и управляват исторически дейности, програми и функции и предоставят исторически изследвания и справочни услуги. Историкът също ще разположи и ще извърши проучване, ще интервюира персонал и ще подготви аналитични исторически публикации. Историкът ще събере и поддържа хранилища на исторически документи за справки и изследвания. Информирането на длъжностни лица за историческото значение на събития, дати и предишни войни в определени региони е предимство за всеки командир. Свързана професионална подгрупа на Министерството на отбраната: 570.

Задължения и отговорности

Историците във Военновъздушните сили са малко на брой и също ще работят с много цивилни служители по договор. Въпреки това, по-долу е списък на много от задълженията и отговорностите, които историкът във военновъздушните сили предоставя:

  • Предоставя исторически изследвания и справочни услуги.
  • Получава и присвоява приоритет на заявките за историческа информация.
  • Използва референтни материали, знания за единици и изследователски опит, за да отговори на запитвания. Предоставя историческа информация.
  • Планира, организира и управлява исторически дейности.
  • Изготвя редакции, допълнения и приложения към директиви.
  • Координира участието в извънредни и военновременни операции и учения за готовност.
  • Разработва и прилага процедури за изготвяне на исторически публикации.
  • Управлява програмите за история на подчинените единици.
  • Извършва периодични посещения за оценка на съответствието с политиките и директивите.
  • Обсъжда констатациите и препоръчва коригиращи действия.
  • Извършва оценки на качеството на исторически продукти и оценява съдържанието, подкрепящите документи и съответствието със сигурността и административните директиви.
  • Извършва исторически изследвания и преглежда файлове на единици.
  • Систематично събира и организира исторически данни от кореспонденция, съобщения, проучвания на персонала, доклади, планове, протоколи от срещи и други изходни документи.
  • Посещава срещи и брифинги, за да документира важни обсъждания и решения.
  • Интервюира ключов персонал на звено за уникални знания и прозрения.
  • Подготвя исторически публикации, включително периодични истории, студии, доклади и монографии.
  • Определя теми от специален интерес или важност. Оценява данните за точност, обективност и уместност. Пише добре организирани, напълно документирани, аналитични разкази.
  • Подготвя диаграми, таблици, графики и статистически обобщения на важна информация.
  • Използва избрани снимки в подкрепа на разказа. Избира, възпроизвежда и събира подкрепящи документи.
  • Поставя правилни маркировки за сигурност, инструкции за понижаване и административни предупреждения върху продуктите.
  • Внедрява в подкрепа на оперативните исторически изисквания и сглобява и поддържа оборудване и комплект за внедряване.
  • Участва в учения за готовност на подразделенията.
  • Внедрява се, за да отговаря на оперативните изисквания, да провежда проучвания, да осигурява значителна документация и да изготвя исторически доклади.
  • Поддържа хранилище на исторически документи.
  • Събира, организира и индексира исторически справочни и изследователски публикации и документи.
  • Управлява функциите и дейностите на историците и съветва по въпросите на историческите и музейни програми.
  • Идентифицира, планира и поддържа изискванията за съоръжения, оборудване, сигурност и доставки.
  • Поддържа публикации и административни и исторически файлове.

Специални квалификации

Знание за История, организация, функции и терминология на ВВС и следното:

  • Композиция и граматика на английски език; техники за интервюиране
  • Оперативно планиране при извънредни ситуации и военно време
  • Историографски методи и процедури
  • История на USAF и директиви за музейна програма
  • Компютърни системи и приложения за текстообработка, електронни таблици и бази данни и исторически хранилища и справочни услуги.

образование. За влизане в тази специалност е задължително завършване на гимназия или общообразователна степен на развитие. Желателно е завършване на курсове на ниво колеж по история, английски език, реч, техническо писане и политически науки. Също така е необходимо следното:

  • ASVAB резултат от 72 на General
  • Способност за ефективна писмена комуникация
  • Способност да говорите английски ясно и отчетливо
  • Възможност за въвеждане на 25 думи в минута
  • Препоръка на командира след интервю лице в лице

обучение. За присъждане на AFSC 3H031 завършването на курс за развитие на историк на единица е задължително.
Опит. Следният опит е задължителен за получаване на посочената AFSC: (Забележка: Вижте Обяснение на специалните кодове на ВВС).
3H051. Квалификация и притежаване на AFSC 3H031. Също така опит в извършването на исторически изследвания и писане.
3H071. Квалификация и притежаване на AFSC 3H051. Също така опит в изпълнението или надзора на функции като изследване и подготовка на исторически документи или писане на исторически монографии и специални изследвания.
3H091. Квалификация и притежаване на AFSC 3H071. Също така опит в разработването, режисирането и управлението на исторически програми.
други. Следното е задължително, както е посочено:
За влизане в тази специалност:

1. Предварителна квалификация във всеки AFSC на ниво от 5 умения или по-високо (ниво от 3 умения, ако не съществува ниво от 5 умения).

2. Обща оценка от 4 или 5 за последните пет отчета за изпълнение.

3. Изключителна военна осанка и поведение.

4. Няма запис на Член 15 или осъждане от военен съд.

5. Няма досие за присъда от граждански съд, освен за дребни нарушения на пътя или подобни нарушения.

За присъждане и запазване на AFSC 3H031/51/71/91/00, допустимост за Строго секретно разрешение за сигурност, съгласно AFI 31-501, Управление на програмата за сигурност на персонала.​

Сила Req: Ж.

Физически профил: 333233.

Гражданство да

Задължителен резултат за пригодност: G-72.

Техническо обучение:

Курс #: M3ABR3H031.

Продължителност (дни): 20.

Местоположение: Макс.

Какво могат да направят учениците в гимназията, за да се подготвят за юридическия факултет?

Ако сте сигурни, че искате да станете адвокат, но все още сте в гимназията, имате още много години преди кандидатури за юридически факултет. Въпреки това не пречи да планирате предварително. Приемът в юридически факултет е силно конкурентен и зна...

Прочетете още

Ето примерни съобщения за посрещане на нов служител

Най-добрите съобщения за нови служители също споделят местонахождението на служителя и как другите служители могат да стигнат до него или нея. Най-добрите споделят снимка, така че служителите да могат да разпознаят новия служител, когато го видят....

Стартирайте домашен бизнес за рамкиране на картини

Рамкирането на картини е една от онези идеи за домашен бизнес, които често започват като занимание на непълен работен ден, но картината рамкирането може да прерасне в успешен бизнес на пълен работен ден с правилната комбинация от майсторство и кл...