Orvosi Irodavezető Munkaköri leírás

A orvosi rendelővezető kulcspozíció bármely számára orvosi gyakorlat. Ez az a személy, aki biztosítja a jó üzleti gyakorlatot a szervezet számára, miközben a klinikusok az egészségügyi ellátásra összpontosítanak. Ugyanakkor teljes mértékben részt kell venniük az egészségügyi környezet egyedi környezetében és ügyfélkörében, valamint kapcsolatba kell lépniük a klinikusokkal és be kell tartaniuk a kormányzati előírásokat.

Íme olyan elemek, amelyek az orvosi rendelővezető munkaköri leírásában láthatók. Ha pozícióleírást ír vagy frissít, ezt használhatja kiindulási pontként, és módosíthatja a körülményei szerint.

Az álláspont összefoglalása

Az orvosi rendelővezető felelős a napi műveletek nem klinikai vonatkozásaiért a orvosi rendelői környezet, beleértve az orvosi rendelőket, kórházakat, idősek otthonát vagy más egészségügyi ellátást létesítmény.

Munkaköri kötelességek

  • A bevételi ciklus pénzügyi teljesítéséért az orvosi rendelővezető felelős
  • Betegütemezés, regisztráció, pénzügyi tanácsadás, orvosi feljegyzések, számlázás és beszedés, adatrögzítés és -feldolgozás, valamint készpénzes feladás felügyelete
  • A praxis napi működésének koordinálása
  • Kiváló ügyfélszolgálat előmozdítása a személyzet minden szintjén
  • Irodai szabályzatokat és eljárásokat dolgoz ki, alkalmaz és tart fenn
  • Interjúkat készít, felvesz és kiképez egy produktív orvosi rendelői csapatot, és teljesítményértékeléseket végez
  • Karbantartja és kezeli a praxis összes irattári és szervezeti rendszerét
  • Biztosítja a betegek elégedettségét, beleértve a hibaelhárítást panaszok esetén és a folyamatok fejlesztését az ismétlődések megelőzésére.
  • Biztosítja a HIPAA, az OSHA, a munkaügyi törvények és más szövetségi, állami és helyi előírások betartását.
  • Koordinálja az adminisztratív és klinikai személyzet munkatársi értekezleteit
  • Belső és külső értekezletek, konferenciák logisztikáját koordinálja
  • Gondoskodik arról, hogy a személyzet megfelelő legyen a napi működéshez
  • Speciális projektekben segít
  • Segít a klinikusok toborzásában

Oktatási követelmények

Az üzleti és számviteli folyamatok ismerete általában üzleti adminisztrációból, számvitelből vagy egészségügyi adminisztrációból Associates vagy Bachelor diplomával szerezhető.

Tapasztalat

  • Minimum 5-7 év orvosi rendelőben.
  • Két-három év felügyeleti vagy vezetői pozícióban.

Tudás, készségek és képességek

  • Tudás és tapasztalat a számlázás minden területén.
  • A Medicare, Medicaid és kereskedelmi biztosítással kapcsolatos szabályozások ismerete.
  • Humánerőforrás-felvételi, felügyeleti és teljesítményértékelési tapasztalat
  • HIPAA és munkajog ismerete
  • Erős ügyfélszolgálati készség
  • Irányelvek és eljárások írásának készsége
  • Egészségügyi szoftverek és számítógépes rendszerek használatának készsége
  • Az egészségügyi ellátáshoz szükséges kellékek és felszerelések karbantartásának ismerete.
  • Multitasking készségek
  • Problémamegoldó képesség
  • Professzionális kommunikációs és prezentációs készségek, beleértve a szemtől szemben, e-mailt, telefont és videokonferenciát.
  • Folyamatos folyamatfejlesztési koncepciók és gyakorlatok ismerete
  • Képes professzionálisan kommunikálni a klinikusokkal, ápolónőkkel, rokon egészségügyi személyzettel, adminisztratív személyzettel, frontvonali személyzettel, vállalkozókkal, kormányzati szervek, biztosítást fizetők, betegek, a betegek családtagjai, szállítók és a nagyközönség minden korosztálytól kezdve nyugdíjas.

várható fizetés

A fizetések összege a több éves tapasztalattól, végzettségtől és a munkahely elhelyezkedésétől függően változik.

Jelenlegi álláslehetőségek

Megtalálhatja az aktuális álláslehetőségeket a Orvosi Irodavezető és hasonló pozíciókat az Indeed.com-nál.

Építőipari munkás interjúkérdések

Egy állásinterjú során a leendő építőmunkásnak meg kell győznie a kérdezőt arról, hogy ő az Megbízható, jól veszi az irányt, józan ítélőképességgel rendelkezik, és rendelkezik az állás megszerzéséhez szükséges fizikai képességekkel Kész. Építőmu...

Olvass tovább

Válaszoljon a fogászati ​​asszisztens interjúkérdéseire

A tiédnél fogászati ​​asszisztens interjúra készüljön, hogy válaszoljon az állásspecifikus interjúkérdésekre, valamint olyan kérdésekre, amelyek a munkatársakkal, a betegekkel és a felügyelőkkel való együttműködésre irányulnak egy csapatkörnyezet...

Olvass tovább

Navy Enlisted Promotion Chart

A rangok helyett az amerikai haditengerészet "díjszabásai" vannak, amelyek a munkaköri besorolás és a fizetési osztály kombinációi. Csak a hadsereg, a légierő és a tengerészgyalogság rendelkezik rangokkal a különböző fizetési fokozatokba tartozó ...