Katonai állások: 94 órás TMDE támogatási szakember

click fraud protection

Alapvető munkaköri leírás

A tesztmérési és diagnosztikai berendezéseket (TMDE) támogató szakember a hadsereg precíziós műszereket karbantartó csapatának elengedhetetlen tagja. Fenntarthatósági szintű karbantartást végez és felügyel, beleértve az általános célú tesztek, mérések és javítások kalibrálását és javítását. Diagnosztikai berendezések (TMDE), kiválasztott speciális célú TMDE, sugárzásérzékelő, jelző és számítástechnikai (RADIAC) berendezések és kiegészítők.

A katonák feladatai ebben a MOS-ben a következők:

Általános célú vizsgáló-, mérő- és diagnosztikai berendezések kalibrálását, kisebb javítását üzemelteti és végzi valamint egység és közvetlen támogatás és általános támogatási szintű karbantartás a kalibrációs szabványokon és a kalibráción kiegészítők; üzemelteti és megelőző karbantartási ellenőrzéseket és szervizeléseket végez a járműveken és az áramfejlesztőkön.

Működteti és elvégzi a kiválasztott speciális vizsgálati, mérő- és diagnosztikai berendezések, csapat- és laboratóriumi kalibrációs szabványok és kalibrációs tartozékok kalibrálását és kisebb javítását; elvégzi a sugárzásérzékelő, jelző és számítástechnikai (RADIAC) berendezések kalibrálását, karbantartását és javítását.

Képzési információk

A tesztmérési és diagnosztikai berendezések karbantartását támogató szakember munkaköri betanítása 10-et igényel hetes alapszintű harci kiképzés és 34 hét haladó egyéni kiképzés a munkahelyen utasítás. Ennek az időnek egy részét az osztályteremben, egy részét a terepen töltik, beleértve a precíziós műszerek javításának gyakorlatát is.

Néhány készség, amelyet megtanulhat:

  • Precíziós mérőműszerek kalibrálása, javítása
  • Tervrajzok és vázlatok használata

ASVAB pontszám Kívánt: 107 EL alkalmassági területen.

Biztonsági ellenőrzés: Egyik sem.

Erősségigény:közepesen nehéz.

Fizikai profil követelmény:212221.

Egyéb követelmények

  • Normál színlátás kívánt

Hasonló polgári foglalkozások

  • Első vonalbeli felügyelők/szerelők, szerelők és javítók

Tippek egy sikeres felszámolási vállalkozás elindításához

Az üzleti világban a felszámolás az a folyamat, amelynek során egy vállalkozást bezárnak, és eszközeit a cég adósságainak kielégítésére használják fel. A csődbe jutott cég áruit gyakran felszámolás alatt álló viszonteladó vállalkozásoknak adják e...

Olvass tovább

Felkészülés a légierő alapkiképzésére

Ha megnézi a Surviving Air Force Basic Training cikk első oldalát, láthat egy táblázatot, amely felsorolja azokat a dolgokat, amelyeket érdemes magával vinnie a légierő alapkiképzésére. Ez a hivatalos lista, amelyet a Lackland légibázis emberei k...

Olvass tovább

Hogyan határozhatja meg termékei nagykereskedelmi árát

Ha saját termékeit állítja elő, és nagykereskedelmi alapon szeretné továbbértékesíteni azokat különböző üzleteknek és viszonteladóknak, fontos, hogy a nagykereskedelmi ár, amely fedezi az Ön termékét és a rezsiköltségeket, nyereséget termel, és m...