68S Preventive Medicine Specialist Munkaköri leírás

A prevenciós gyógyászat szakemberei a hadseregen belüli fertőzések és betegségek terjedésének tanulmányozásával és megelőzésével foglalkozó csapat részét képezik. Ezek a katonák megelőző orvosi vizsgálatokat, felméréseket és laboratóriumi eljárásokat végeznek és segítik azokban.

Bár nem orvosok, a katonák ebben a munkában, amely a katonai foglalkozási szakterület (MOS) 68S, kulcsszerepet játszanak a hadsereg egészségének megőrzésében.

A MOS 68S feladatai

Ezek a katonák felügyelik a kis megelőző egészségügyi szolgálatokat vagy egységeket, és víz- és élelmiszer-higiéniai programokat szerveznek. Feladatuk továbbá azoknak a programoknak a felügyelete, amelyek nyomon követik a körülményeket a katonák által tapasztalt különféle környezetekben, összegyűjtik és összegyűjtik elemzi a vonatkozó adatokat, és felügyeli a megelőző orvosi tevékenységek adminisztratív funkcióit, például nyilvántartást és hasonló.

Ez nem az a szerep, amely közvetlenül kezeli a betegeket, de ezek a katonák elvégzik azt a döntő munkát, hogy mit tanuljanak megbetegíti a katonákat, hogyan terjednek a fertőzések a hadseregben, és hogyan lehet megelőzni a betegségek kitörését a katonai.

Képzés a hadsereg megelőző egészségügyi szakembereinek

A prevenciós gyógyászatban dolgozó szakemberek munkaköri képzéséhez tíz hét és 15 hetes alapszintű harci képzés szükséges hetes haladó egyéni képzés, amely munkahelyi oktatást és gyakorlati tesztelést foglal magában példányok. Ebben a szerepkörben sok példányt tesztel, és sok információt elemez, de még ha van is korábbi tapasztalata, meg kell tanulnia a hadsereg protokolljait az ilyen jellegű munkákhoz.

A MOS 68S képzése során elsajátított készségek némelyike ​​magában foglalja a higiéniai ellenőrzési eljárásokat, az embert érintő paraziták és betegségek megértése, valamint az ivóvíz bakteriológiai elemzése víz.

MOS 68S minősítés

Az ebben a munkakörben dolgozó katonáknak 101 pontot kell elérniük a fegyveres szolgálatok szakmai alkalmassági telepének (ASVAB) szakképzett műszaki (ST) alkalmassági területén.

Ha érdekel a biológia, a kémia vagy az algebra (vagy a három kombinációja), akkor valószínűleg megfelelő lesz erre a pozícióra. Tudnia kell pontosan követni a rendkívül részletes és technikai eljárásokat, és erősen érdeklődnie kell a műszaki, epidemiológiai és egyéb tudományos munka iránt.

Nincs szükség biztonsági tanúsítványra, de normál színlátásra lesz szüksége, vagyis nincs színvakság. Erre a munkára kreditet kaphat egy-egy középiskolai szintű kémia és algebra, vagy ezek megfelelője elvégzése után.

A MOS 68S-hez hasonló polgári foglalkozások

Ez a munka felkészíti a katonákat a katonaság utáni pályára, különféle munkakörökben az egészségügy és a biztonság területén. Különösen alkalmasak lesznek arra, hogy munkahelyi egészségügyi és biztonsági szakemberekként szolgáljanak.

Tengerészgyalogság besorozott állása: 8411

A tengerészgyalogos toborzónak alaposan ismernie kell a felvételi folyamatot a jelentkező kutatástól a toborzóképzésre való felkészülésig. A toborzók a tengerészgyalogság normál posta-, állomás- és FMF-környezetén kívüli környezetben dolgoznak. A...

Olvass tovább

Ismerje meg az állóvarratú fémtetőket

Az álló varratos tető a legtartósabb és leggondosabb karbantartást nem igénylő fémtetők egyike, és több mint 30 évig is használható. Az állóvarratos tetőfedés további energiacsökkentési előnyöket biztosít, és könnyen felszerelhető, sok esetben a ...

A tengerészgyalogság villanyszerelőjének álláskövetelményei (1141)

Az amerikai tengerészgyalogság szerint a tengerészgyalogság villanyszerelőjének vagy 1141-es munkája magában foglalja a telepítést, az üzemeltetést, az elektromos áramelosztó rendszerek karbantartása és javítása, függetlenül attól, hogy ezek a re...