Karrier a légierő 1P0X1 légi személyzeti felszerelésében

Megjegyzés: A légierő létrehozta az 1P0X1 karriermezőt az 1T0X1, Life Support és 2A7X4, Survival Equipment kombinálásával.

A légi személyzet repülési felszerelésének szakemberei irányítják, elvégzik és ütemezik a gépek ellenőrzését, karbantartását és beállítását. hozzárendelt repülési felszerelések (AFE), légi személyzet vegyi védelmi felszerelései (ACDE), kapcsolódó kellékek és készletek eszközök.

Ezen szakemberek által végzett feladatok

Ellenőrzi, karbantartja, becsomagolja és beállítja a légi személyzet repülési felszereléseit, mint például a repülősisakokat, oxigénmaszkokat, ejtőernyőket, úszóeszközöket, túlélőkészletek, sisakra szerelt eszközök, légi személyzet éjjellátó és egyéb okuláris rendszerek, anti-G ruházat, pilótaszem és légzőszervek védőfelszerelések, kémiai biológiai védő oxigénmaszkok és kezeslábasok, valamint egyéb típusú AFE és légi személyzet vegyi védelem rendszerek. Javítja a szövet és gumi alkatrészeket, beleértve a védőruházatot, a hősugárzás akadályait, a flotációs felszerelést és a különféle ejtőernyőket. Kiértékeli a problémákat, és meghatározza a szövet, gumi felszerelés és ejtőernyők ellenőrzésével és javításával kapcsolatos javítás vagy csere megvalósíthatóságát. Kiértékeli az engedélyezett cikkek gyártására vonatkozó munkamegrendeléseket.

Telepíti és eltávolítja a repülőgépre telepített AFE-t. Különféle tesztberendezéseket használ, például magasságmérőket, oxigénmérőket, szivárgásmérőket, rádiótesztelőket és más típusú tesztelőket az AFE és ACDE megbízhatósági teszteléséhez. Karbantartja az AFE-re vonatkozó ellenőrzési és elszámoltathatósági dokumentációt, amelyet a repülőgép-személyzetnek adtak ki vagy a repülőgépen előre elhelyeztek.

Munkaköri képzés

Kezdeti készségképzés (Tech School): Az AF Műszaki Iskola érettségije 3 készségszint (tanonc) minősítést eredményez. A katonai alapképzést követően az alapképzést egy 3 szintű (tanonc) rezidens végzi. tanfolyam a 82d Training Group, 361. Training Squadron, Sheppard Air Force Base, Texas (65 akadémikus napok).

A műszaki iskola ideje alatt a pilóták a következőket képezik: AFE ellenőrzési és karbantartási eljárások; ejtőernyő építés; a hőmérséklet és a páratartalom befolyásolja az ejtőernyőket és más anyagokat; a gumírozott tárgyak jellemzői; oldószer, hő és nyomás hatása a gumira; a veszélyes hulladékok, anyagok és pirotechnikai eszközök megfelelő kezelése, használata és ártalmatlanítása; a légi személyzet repülési és vegyi védelmi felszereléseinek ellenőrzése, felszerelése és karbantartása; ellátási eljárások; a szennyeződés ellenőrzésének elvei; kapcsolódó műszaki információk, irányelvek, eljárások, technikák és berendezések.

Minősítési képzés: Az első szolgálati állomásra érkezéskor a repülőket 5-ös készségszintre (utazás) továbbképzésre írják be. Ez a képzés a munkahelyi feladat tanúsítás és a levelező tanfolyamra való beiratkozás kombinációja. Karrierfejlesztő tanfolyam (CDC). Miután a légijármű-oktató(k) igazolták, hogy alkalmasak az adott feladattal kapcsolatos összes feladat elvégzésére, és miután elvégezték a CDC-t, beleértve a záró zárt könyves írásbeli vizsgát is, felminősítik az 5-ös készségszintre, és „minősítettnek” minősülnek, hogy munkájukat minimális szinten végezzék. felügyelet. Ennél az AFSC-nél az 5 szintű képzés átlagosan 15 hónap.

Haladó edzés: elérésekor a rang törzsőrmestertől, a repülősök 7 szintű (mesterember) képzésben vesznek részt. A kézműves különféle felügyeleti és vezetői pozíciókat tölthet be, mint például műszakvezető, NCOIC (Noncommissioned Officer in Charge), repülésfelügyelő és különböző személyzeti pozíciók. A 9 készségszintű kitüntetéshez az egyéneknek főtörzsőrmesteri fokozattal kell rendelkezniük. A 9-es szint olyan pozíciók betöltésére számíthat, mint a repülésvezető, a felügyelő és a különböző személyzeti NCOIC állások.

Átlagos promóciós idő (szolgálati idő)

Airman First Class (E-2): 6 hónap
Senior Airman (E-4): 16 hónap
törzsőrmester (E-5): 5,09 év
Műszaki őrmester (E-6): 11,34 év
főtörzsőrmester (E-7): 17,45 év
Főtörzsőrmester (E-8): 20,72 év
főtörzsőrmester (E-9): 23,13 év.

Kívánt ASVAB kompozit Pontszám: M-40.

Biztonsági ellenőrzés Követelmény: Titok.

Egyéb követelmények

  • Kormányzati jármű vezetéséhez szükséges képesítés (vezetői engedély szükséges)
  • Normál színlátás
  • Képes világosan és határozottan beszélni
  • A látásélesség 20/20-ra korrigálható
  • Klausztrofóbiáról vagy klausztrofóbiás hajlamról nincs feljegyzés
  • Jogosultnak kell lennie a fegyvertartási engedély megszerzésére, IAW AFI 31-207, Élesítés és erő alkalmazása által A légierő személyzete

Army Criminal History Waiver Information

A pályázó története nagy szerepet játszik abban, hogy jogosult-e az Egyesült Államok hadseregébe csatlakozni. Itt fontos megjegyezni, hogy a szövetségi törvény előírja a jelentkezőknek, hogy mindent közöljenek bűnügyi előzmények toborzási kérelme...

Miért szembesülnek toborzási problémákkal a rendőrségi osztályok?

A rendőrök toborzásának és megtartásának problémája az Egyesült Államok osztályaiban jól dokumentált. Sok bűnüldöző szervnek nemcsak a megfelelő jelöltek azonosítása és felvétele okoz nehézséget, hanem a megtartása is. Magas kopás a bűnüldözésbe...

Milyen költségekkel kell szembenézniük a zenei promótereknek?

Ha Ön zenei népszerűsítő, akkor a profitszerzés kulcsa, hogy megtalálja a varázslatos egyensúlyt a koncertpromóciós költségek és a jegyeladásokból származó bevétel között. De pontosan mik a költségei? Itt van egy összefoglaló mindenről, amiért es...