Gyalogsági besorozási munkaköri leírás a MOS 11X-hez

Ha a hadseregre gondol, valószínűleg egy csoport katonát képzel el, akik különféle fegyvereket cipelnek járőrözés közben egy zord terepen, és ellenséges harcosokat keresnek. A gyalogságra gondol, amelyet a hadsereg gerincének tartanak. A gyalogság elhagyása a kiképzőtáborból kihívást jelent, de egyben átjárót is jelent a fejlettebb harci pályaterületek felé, mint például a légideszant egységek, a vadászzászlóaljak, a különleges erők, a Pathfinder és a Sniper School.

A hadsereg gyalogsági mottója: „Mindig készen áll a védekezésre”.

Besorozás a hadsereg gyalogságába

Amikor felkeresi a helyi hadsereg toborzóját, és tudja, hogy gyalogos szeretne lenni, megkapja a 11X besorozási lehetőséget. A katonai karrier többi pályájával ellentétben a MOS 11X nem a katonai foglalkozási specialitás (MOS).

A hadsereg nem kínál garantált állást egyetlen konkrét gyalogsági MOS számára sem; az "X" azt jelenti, hogy az adott munkakör a felvétel időpontjában nem ismert. A kiképzés során egy helyet kell szereznie a gyalogságnak.

Azok a személyek, akik a 11X gyalogsági opció keretében jelentkeznek gyalogos OSUT-on (One Station Unit Training), amely egyesíti a hadsereg alapkiképzését és a gyalogsági AIT-t (Advanced Individual Training), mindezt egy 14 hétben tanfolyam.

A képzés során az újoncok felsorolhatják konkrét gyalogsági munkaköri preferenciáikat, de a végső beosztást a hadsereg mindenkori szükségletei határozzák meg. Ezt a képzést a Georgia állambeli Fort Benningben tartják.

A gyalogos katonák a harci küldetések során kézi lőfegyvereket, páncélelhárító vagy közvetett tűzfegyvereket (mozsarakat) képeznek ki és használnak. A kiképzés során a katonák felsorolják konkrét gyalogsági munkájukat, amelyek közül kettő van:

  • Gyalogos (11B)
  • Közvetett tűzoltó gyalogos (11C)

A hadsereg gyalogságot vár katonák Óriási fegyelem birtokában kell lennie, készen kell állnia a kihívások és a veszéllyel való szembenézésre, érdeklődnie kell a könnyű fegyverek és a szárazföldi taktikák iránt, és képes legyen nyugodt maradni stresszes helyzetekben.

A gyalogság békeidőben és harcban egyaránt fontos. A gyalogos feladata, hogy békeidőben készen álljon hazánk védelmére, és harc közben az ellenséges szárazföldi erők elfogására, megsemmisítésére és visszaszorítására.

MOS 11B gyalogos (puskás)

Pontosabban, a 11B Infantryman MOS katonái puskák, és segítik a felderítő műveletek végrehajtását. Kilőnek és visszaszereznek gyalog- és páncéltörő aknákat, melyeket felkutatnak és hatástalanítanak is. Ezek a katonák éjjellátó irányzékok segítségével is megtámadják a célpontokat, és kommunikációs berendezéseket üzemeltetnek és karbantartanak.

Mivel ők jelentik az első védelmi vonalat, ezek a katonák nukleáris, biológiai vagy vegyi anyagokkal (NBC) szennyezett területeken is behívhatók. A gyalogsági fegyverekhez pedig terepi célszerű tüzelési segédeszközöket készítenek.

Általában több katona lesz 11B, mivel általában nagyobb szükség van rájuk.

MOS 11C közvetett tűzoltó gyalogos (mortarman)

A MOS 11C katonái gyalogosok, de hordják az aknavetős fegyverrendszereket és működtetik a darabokat. Ők is puskások, de kisebb szakaszokban tevékenykednek, így valószínűleg nem lesz része az ajtók berúgásának.

Ha azonban a 11C-t egy könnyű gyalogsági egységhez rendelik, akkor több lehetőség nyílik puskásként és közvetett tűz gyalogságiként is használni. Általában azok, akik magasabb pontszámot értek el az Armed Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB) teszteken, nagy valószínűséggel 11C-esek lesznek, mivel a munkájuk több matematikával jár.

Az alkalmazotti kézikönyv célja

Érdekel, hogy mi az a munkavállalói kézikönyv, mit csinál, és hogyan tudja támogatni mind a munkáltatókat, mind a munkavállalókat? Íme, mit szeretne tudni az alkalmazotti kézikönyvekről. A munkavállalói kézikönyv azon irányelvek, eljárások, munk...

Olvass tovább

Lead minősítése: mi ez?

A lead minősítése annak meghatározásának folyamata, hogy a vezet megfelel a termék vagy szolgáltatás megvásárlásához szükséges követelményeknek. További információ a potenciális ügyfelek minősítéséről. Mi a vezető minősítése? A potenciális ügy...

Olvass tovább

A legjobb kisvállalkozások recesszió idején

Igen, recesszió idején is lehet kisvállalkozást alapítani. Egyes kisvállalkozások még a nehéz gazdaságban is boldogulnak. Ezeket a vállalkozásokat anticiklikus vagy recesszióálló vállalkozásoknak nevezik. Bármilyen kisvállalkozás beindítása rece...