Tengerészgyalogság Állások: 4641 harci fotós

Civil kollégáikhoz és a fegyveres szolgálatok többi ágának fotósaihoz hasonlóan a tengerészgyalogosok harci fotósai is rögzítik a napi eseményeket. Ezek a tengerészgyalogosok megörökítik csapattársaikat a háború idején, és képeket készítenek különféle katonai célokra. Veszélyes, de fontos szerepe van bármely tengerészgyalogos egységben.

Vegye figyelembe, hogy ez egy fényképezéssel és fényképezéssel foglalkozó munka. Van egy ehhez kapcsolódó munka, a tengerészgyalogos, amelynek feladata a videoberendezések kezelése és a videózás, ha jobban érdekelnek a mozgóképek, mint az állóképek.

A tengeri harcfotós elsődleges katonai foglalkozási szakterületnek (PMOS) számít, és a PMOS 4641 kategóriába tartozik. Nyitott a besorozott tengerészgyalogosok számára, akiknek rangja a közlegénytől a törzsőrmesterig terjed.

A PMOS 4641 feladatai

A tengeri harci fotósok digitális fényképezőgépekkel és felszerelésekkel készítenek fényképeket különféle körülmények között és környezetben. Ez magában foglalja az éjszakai, zord időben, harci műveletek és víz alatti fotózást. Fényképeik polgári ügyekre, hírszerzésre, nyomozásra, kutatásra, toborzásra és dokumentálásra használhatók fel.

A tengerészgyalogosok a fényképezés mellett a fényképészeti felszerelések ellenőrzését és karbantartását végzik, Feladatuk az állóképek archiválása és dokumentálása, valamint egyes esetekben a tengeri videósok segítése.

Az altisztek (altisztek), akik harci fotósok, más fotósokat felügyelnek, hivatalos jelentéseket és levelezést készítenek, és felügyelik a fotósok költségvetését. Feladatuk a fényképészeti osztály működésének felügyelete és megszervezése.

Tengerészgyalogság-fotós minősítés megszerzése

Ahhoz, hogy jogosult legyen a tengeri harci fotós szerepre, legalább 100-as pontszámot kell elérnie a fegyveres szolgálatok hivatásos alkalmassági akkumulátorának (ASVAB) általános műszaki (GT) szegmensében. Normál színlátásra lesz szüksége, vagyis nem lehet színvak.

Mivel Ön potenciálisan érzékeny képeket és információkat fog kezelni, ehhez a munkához titkos biztonsági tanúsítványra lesz szüksége. Ehhez egy háttérellenőrzésen kell átesni, amely megvizsgálja karakterét és pénzügyeit. A kábítószerrel vagy alkohollal való visszaélés feljegyzése kizárhatja ezt a PMOS-t, és minden bűncselekményt mérlegelni kell.

Az ebben a munkakörben dolgozó tengerészgyalogosoknak amerikai állampolgároknak kell lenniük.

Tengerészgyalogság-fotós képzés

Mint minden tengerészgyalogos esetében, először is el kell végeznie az alapkiképzést (más néven kiképzőtábort) San Diegóban vagy a dél-karolinai Parris-szigeten.

Ezután részt vesz a négy hónapos alapszintű állófotós tanfolyamon a marylandi Fort Meade-ben. Ha civil képzéssel vagy tapasztalattal igazolni tudja a fényképezésben való jártasságát, előfordulhat, hogy lemondhat a képzés egy részéről.

Civil egyenértékű a tengeri harci fotóssal

Mivel ezek a tengerészgyalogosok a munka nagy részét harci helyzetekben végzik, ennek a munkának nem igazán van megfelelője a polgári munkaerőben. A szélsőséges körülmények között végzett fotós képzés azonban több mint képesíti Önt arra, hogy hírfotósként dolgozzon akár egy újságnál, akár az online kiadványnál.

Jó pozícióban kell lennie ahhoz is, hogy független fotósként dolgozhasson, például esküvői fotósként vagy stúdiófotósként.

Egyedi üzleti ötletek: szokatlan pénzkereseti módszerek

Van néhány szokatlan üzlet – és akár hiszi, akár nem, sok közülük nyereséges. Ezen egyedi üzleti ötletek némelyike ​​hitetlenkedve rázza a fejét, míg mások azt motyogják: „Hé! Miért nem gondoltam erre?" Az ebben a gyűjteményben szereplő üzleti ö...

Olvass tovább

Tippek a személyes márka létrehozásához és fejlesztéséhez

Személyes márkaépítés jelet fejleszt a neved vagy a karriered körül. Ezt a jelet arra használja, hogy kifejezze és kommunikálja készségeit, személyiségét és értékeit. Mindannyian lehetünk márkák, és fejleszthetjük erőnket, hogy kitűnjünk és egyed...

Miért érdemes új alkalmazotti üdvözlőlevelet és mintát használni?

A üdvözlő levél egy új alkalmazottnak aki elfogadta az Ön állásajánlatát, megerősíti a munkavállaló döntését, hogy elfogadja a pozíciót. Az üdvözlőlevél segít abban, hogy az új alkalmazott úgy érezze, vágyott és szívesen látott. Az új alkalmazott...