Autószerelő tengerészgyalogság állás

Nyilvánvalóan kiemelt fontosságú és fontos feladat annak biztosítása, hogy a tengerészgyalogosok gyorsan eljuthassanak oda, ahol lenniük kell. A Marine Automotive Organizational Mechanic, amely katonai foglalkozási szakterület (MOS) 3521, gondoskodik arról, hogy a terepen használt összes járművet átvizsgálják, karbantartsák és kiváló állapotban legyenek.

Ez a szerep megköveteli, hogy ezek a tengerészgyalogosok készen álljanak a járművek javítására különféle körülmények között, beleértve a harci helyzeteket is. Ez határozottan nem egy alapvető zsírmajommunka, hanem azokra a mechanikai készségekre épít, amelyekkel sok tengerészgyalogos rendelkezik még a bevonulás előtt.

Ez csak egy a Marine Corps Occupational Career Field 35 (Gépjárműszállítás) számos állás közül. Elsődleges MOS-nak tekintik, ami azt jelenti, hogy a tengerészgyalogosoknak van fenntartva, közlegénytől őrmesterig.

Míg idejének nagy részét motorokkal tölti, ha jelentkezik erre a munkára, a MOS 3521 is felelős a konvoj műveletek lebonyolításáért, a mozgásszabályozásért és a taktikai motorkészlet létrehozásáért bizonyos területen helyzetekben. Ezek a tengerészgyalogosok felügyelik a motoros medence tankolási műveleteit is.

Feladatok

Ahogy a cím is sugallja, a tengerészgyalogosok ebben a munkában felügyelik a hadtest összes motoros szállítóeszközének javítását és karbantartását. Ez magában foglalja a Marine Air-Ground Task Force (MAGTF) ​​összes egységét. Ezek a tengerészgyalogosok üzemanyag- és vízszállító tartályhajókat, hét tonnás teherautókat, valamint a HUMVEE néven is ismert, nagy mobilitású többcélú kerekes járművet (HMMWV) szolgálnak ki.

A hajószerelő felelős a szerelőműhely biztonságos üzemeltetéséért, tárolásáért is szerszámok, veszélyes anyagok tárolása (üzemanyag, kenőanyag, akkumulátor) és jármű hibaelhárítása kudarcok. Ez magában foglalja a jármű összes rendszerét, például sebességváltót, kormányzást, hűtést, fékezést és elektromos rendszert.

A teljes motorok és sebességváltók cseréje is a munka részét képezi.

A tengerészgyalogosok tevékenységeinek nagy része a hibaelhárítás kategóriájába tartozik, annak érdekében, hogy minden jármű kibírja azt a büntetést, amelyet kétségtelenül a terepen kapnak.

Követelmények

Az ezt az állást kereső tengerészgyalogosnak mélyen érdeklődnie kell a motorok és a mechanikai rendszerek iránt. Bár nem szükséges, hogy a tengerészgyalogosok ebben a MOS-ben rendelkezzenek polgári gépjárművekkel kapcsolatos tapasztalattal, az ilyen tapasztalat mindenképpen előnyt jelent.

A fegyveres szolgálatok mechanikus karbantartási (MM) szegmensén legalább 95 pontra lesz szüksége Szakmai alkalmassági akkumulátor (ASVAB) tesztek, és teljesíteniük kell az autóipari szervezeti karbantartást Tanfolyam. Ezt a tesztet az észak-karolinai Camp Lejeune-ban adják.

Hasonló polgári foglalkozások

Az ebben a munkában megszerzett képzettséggel és munkatapasztalattal jó pozícióban leszel a különféle civil karrierekben. Szinte bármely autókereskedésben vagy járműkereskedésben dolgozhat szerelőként, és nem okoz gondot a teherszállítással foglalkozó cégeknél munkát találni.

Egyes tengerészgyalogosok akár kereskedelmi iskolákban is taníthatnak, miután körútjuk véget ér. Bár ehhez további képzésre és engedélyekre lesz szükség, az a fegyelem és összpontosítás, amelyet a tengerészgyalogosok tanulnak és csiszolnak a hadtestnél, alkalmassá teszi őket mások kiképzésére.

Tippek a fúzió sikeres lebonyolításához

A fúziós mánia egy olyan düh, amely nem csillapodik. Ahogy az üzleti világ folyamatosan találja a hasonló gondolkodású szervezeteket, amelyek egymást kiegészítő képességeik alapján egyesülnek, sikeresek vezetők meg kell tanulnia, hogyan kell átvé...

Olvass tovább

A beton újrahasznosításának és újrafelhasználásának módjai

Számos építési projekt korai szakaszában betonalapok, járdák, felhajtók, és más betonszerkezetek, amelyek miatt a vállalkozónak jelentős mennyiségű nehéz, sűrű anyag kell megbirkóznia val vel. Szerencsére, a beton újrahasznosítható és sokféleképp...

Olvass tovább

Katonai szabadság és munkahelyi képzés

Bármilyen is legyen a besorolása, minden katonaság ugyanannyi éves fizetett szabadságot kap. A katonatagok évente 30 nap fizetett szabadságot kapnak, amely havi 2,5 nap jár. A katonai szabadság kissé eltér a civil szervezetek hagyományos szabads...