Jak rozpocząć pracę jako kontraktor w siłach powietrznych

Oficerowie kontraktowi i lotnicy zazwyczaj stacjonują w Centrach Wsparcia Misji i są odpowiedzialni za zarządzanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie pozyskiwania operacyjnego w całym przedsiębiorstwie Sił Powietrznych. Specjaliści Sił Powietrznych pomagają przygotowywać, negocjować i przyznawać kontrakty wykwalifikowanym dostawcom, a także oceniać ich wyniki, aby mieć pewność, że wydane przez nas pieniądze zostaną najlepiej wykorzystane. Są na pierwszej linii frontu marnotrawstwa, oszustw i nadużyć.

Ci menedżerowie ds. kontraktów/biznesowi wykonują funkcje kontraktowania towarów i zarządzają nimi, usług i budownictwa przy użyciu uproszczonych procedur nabycia, negocjacji i innych zatwierdzonych metody. Używają zautomatyzowanych systemów zawierania umów do przygotowywania, przetwarzania i analizowania transakcji i produktów. Oficerowie kontraktowi i lotnicy pełnią rolę doradców biznesowych, kupujących, negocjatorów i administratorów. Obsługują wszystkie funkcje operacji awaryjnych. Link do Sił Powietrznych

Zadania i obowiązki:

Doradza personelowi rządowemu i wykonawcom w kwestiach związanych z kontraktowaniem. Pozyskuje dane na temat trendów marketingowych, źródeł dostaw i informacji handlowych. Przygotowuje memoranda, ustalenia i ustalenia, uzasadnienia i zgody. Dokumenty kontraktujące pliki. Przygotowuje dokumenty, przetwarza transakcje i utrzymuje pliki mające zastosowanie do zautomatyzowanych systemów zawierania umów i innych metod elektronicznych. Analizuje dane statystyczne dotyczące funkcji kontraktujących. Zapewnia, że ​​wykonawcy spełniają wymogi dotyczące kaucji, ubezpieczenia i podatków, jeśli mają zastosowanie. Wspiera badania w oparciu o konkurencyjne źródła zaopatrzenia.

Wykonuje badania rynku. Przegląda wymagania, aby uwzględnić opisy, nieruchomość umeblowaną przez rząd, dostępność funduszy, uzasadnienie jedynego źródła, zakup markowy i wymagania dotyczące dostawy. Przegląda proponowane dokumenty, aby zapewnić poprawność umowy i zgodność z przepisami, dyrektywami, przepisami, statutami i politykami dotyczącymi kontraktów. Przegląda szacunki rządowe. Określa odpowiednie metody i rodzaje kontraktów. Maksymalizuje wykorzystanie komercyjnych elementów i praktyk. Interpretuje i wyjaśnia procedury i regulacje rządowe.

Określa zakres stosowania klauzul umownych i przepisów szczególnych. Przygotowuje zapytania ofertowe dotyczące towarów, usług i wymagań budowlanych. Zapewnia, że ​​zaproszenia są odpowiednio ogłaszane publicznie. Przegląda i ocenia dane/informacje o kosztach i cenach. Analizuje i opiniuje działania nagradzające. Uzyskuje i ocenia informacje o przeszłych wynikach. Określa odpowiedzialność wykonawcy. Ocenia responsywność ofert i ofert. Przygotowuje i prowadzi negocjacje. Przygotowuje abstrakty ofert. Zmienia i anuluje zaproszenia. Odrzuca oferty. Przegląda i ocenia oferty. Zaleca udzielenie zamówienia. Mediator protestów.

Przeprowadza wizyty na miejscu w celu ustalenia, czy wykonawca przestrzega zasad i czy jest zadowolony z klienta. Przeprowadza wywiady z pracownikami wykonawcy w celu ustalenia zgodności z prawem pracy. Szkoli i monitoruje personel odpowiedzialny za zapewnienie jakości. Ocenia przestrzeganie zasad przez wykonawcę i określa odpowiednie działania. Rozstrzyga roszczenia, spory i odwołania. Rozwiązuje umowy i zarządza rozliczeniami w zakresie rozwiązania umowy.

Zapewnia wsparcie w zakresie kontraktów awaryjnych w stanach lub w lokalizacjach w celu wsparcia wspólnych projektów U. S. i siły sojusznicze. Opracowuje plany kontraktów awaryjnych i zarządza nimi 2.6. Ocenia metody i procedury stosowane przy zakupie towarów, usług i budownictwa. Zapewnia dotrzymanie terminów dostaw i ceny przez wykonawców. Przygotowuje i przedstawia ocenę w formie korespondencji i odpraw. Uczestniczy w programie samokontroli jednostki.

Kwalifikacje specjalistyczne:

Wiedza. Obowiązkowa jest wiedza na temat technik ustalania cen, trendów rynkowych, źródeł dostaw, praktyk handlowych w USA i za granicą oraz czynników marketingowych mających wpływ na ceny artykułów, sprzętu, materiałów lub usług. Obowiązkowa jest znajomość podstawowych aplikacji komputerowych, procedur audytu, zasad, przepisów i dyrektyw regulujących zasady i procedury dotyczące zakupów i kontraktów awaryjnych.

Edukacja. Warunkiem przyjęcia na tę specjalność jest zaliczenie 24 godzin semestralnych przedmiotów okołobiznesowych, takich jak rachunkowość, finanse przedsiębiorstw, prawo, umowy, pożądane jest zaopatrzenie, ekonomia, zarządzanie przemysłowe, marketing, metody ilościowe oraz organizacja i zarządzanie lub posiadanie a licencjat.
Szkolenie. Do uzyskania wskazanego AFSC wymagane jest następujące szkolenie:
6C031. Ukończenie kursu na specjalistę ds. kontraktacji.

6C071. Uzyskanie Certyfikatu II stopnia w kontraktowaniu w ramach Akwizycji Rozwoju Zawodowego Program i ukończenie kursu kontraktowania awaryjnego na Uniwersytecie Zakupów Obronnych (DAU) (CON 234).

Doświadczenie

. Do przyznania wskazanego AFSC wymagane jest następujące doświadczenie: (Notatka: Widzieć Objaśnienie kodów specjalnych Sił Powietrznych).

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE

Dyplom szkoły średniej, GED z 15 punktami uniwersyteckimi lub GED.

WYMAGANIA ASVAB.

Ogólny.

KWALIFIKACJE

Zaliczenie 24 godzin semestralnych przedmiotów związanych z biznesem.

Umiejętność skutecznego porozumiewania się w mowie i piśmie.

Brak wcześniejszego wyroku sądu wojskowego lub kary pozasądowej za zaniedbanie w wykonywaniu obowiązków obejmujących działalność kontraktową, kradzież, sprzeniewierzenie funduszy lub mienia lub finansowe nieodpowiedzialność.

Nigdy nie zostałem skazany przez sąd cywilny za przestępstwo kategorii 1, 2 lub 3.

Ukończenie 7,5-tygodniowego Podstawowego Szkolenia Wojskowego oraz Tygodnia Lotnika.

Musi być w wieku od 17 do 39 lat.

Inne klauzule ubezpieczeniowe: czym są?

Inne klauzule ubezpieczeniowe wyjaśniają, w jaki sposób polisa zareaguje, gdy inne polisy pokryją tę samą stratę. Dowiedz się więcej o innych klauzulach ubezpieczeniowych i kiedy mają one znaczenie. Co to jest inna klauzula ubezpieczeniowa? Wi...

Czytaj więcej

Definicje marketingu, reklamy i sprzedaży

Kiedy zaczniesz rzucać hasłami takimi jak reklama, marketing i sprzedaż, łatwo wpaść w zamieszanie. Prawda jest taka, że ​​większość ludzi nie rozumie różnicy – ​​nawet wielu, którzy pracują w tych dziedzinach. Nierzadko zdarza się, że stanowiska...

Czytaj więcej

Jak wybrać produkt do importu

Co daje Ci najwięcej satysfakcji jako przedsiębiorcy? Czy tworzy wartość poprzez zaspokajanie potrzeb konsumentów? Czy wyzwaniem jest dostrzeżenie trendu, ustawienie się tak, aby z niego skorzystać i wzbogacenie się? A może jest to szansa na spęd...