Marynarka Wojenna Ocena Opisy stanowisk Konstruktor (BU)

Pszczoły morskie są robotnikami budowlanymi w marynarce wojennej. Mężczyźni i kobiety ze stawki BU są częścią Siły Budowlane Marynarki Wojennej. Termin Sea-Bees wywodzi się z czasów, gdy budowniczowie marynarki wojennej byli częścią Batalionów Budowlanych (CB). Termin Pszczoła morska pochodzi od akronimu CB oznaczającego rodzaj dowództwa, które Konstruktorzy wysyłają za granicę.

Budowniczowie stanowią największą część Sił Budowlanych Marynarki Wojennej. Pracują jako stolarze, tynkarze, dekarze, betoniarze, murarze, malarze, murarze i stolarze. Jednak nie tylko są oni wszyscy wyżej wymienieni, ale są także specjalnie przeszkoleni do walki i wykonywania podwodnych konstrukcji oraz posiadają kwalifikacje do nurkowania w Marynarce Wojennej.

Zadania i obowiązki

Do zadań realizowanych przez BU należy:

  • budowa i naprawa konstrukcji drewnianych, murowanych i stalowych;
  • montaż prac wykończeniowych wnętrz, w tym montaż blachy kamiennej, boazerii lub płytek ceramicznych oraz montaż płytek sufitowych i podłogowych, obróbek frezarskich i wykończeniowych;
  • prowadzenie warsztatów stolarskich, stolarskich i napraw narzędzi i sprzętu;
  • formy budowlane do konstrukcji betonowych;
  • mieszanie, układanie i wykańczanie betonu;
  • obsługa betoniarni, przenośnych betoniarek oraz innego sprzętu i narzędzi do wykańczania betonu;
  • budowa nabrzeży, mostów i innych ciężkich konstrukcji drewnianych;
  • czytanie i interpretacja projektów oraz przygotowywanie szkiców do projektów;
  • dokonywanie szacunków zapotrzebowania na materiały, robociznę i sprzęt.
  • Podwodne zespoły konstrukcyjne wykonują również molo, mosty i inne konstrukcje wymagające nurkowania.

BU mogą pracować w różnych warunkach, samodzielnie lub jako członkowie dużego zespołu. Ich różnorodne obowiązki mogą być wykonywane w klimacie od tropikalnego po arktyczny.

Informacje o szkole A (szkoła pracy).

Gulfport, MS — 75 dni kalendarzowych.

Szkoła A dla budowniczych (BU) to Centrum Szkoleniowe Budownictwa Marynarki Wojennej (NCTC) zlokalizowane w Gulport w stanie Mississippi. Szkoła A trwa 75 dni. Centrum szkoleniowe SeaBee znajduje się pod administracyjnym dowództwem firmy Centrum Inżynierii Pszczół Morskich i Obiektów (CSFE) która oferuje wsparcie wspólnych szkoleń dla Sił Powietrznych i Armii. Wspólne bazy do szkoleń budowlanych znajdują się przy ul Oddział CSFE w bazie sił powietrznych Sheppard w TeksasieOddział CSFE Fort Leonard Wood w stanie Missouri.

Po ukończeniu szkoły „A” osoby z tą oceną mogą spodziewać się przydziału do klasy A Batalion Budownictwa Mobilnego Marynarki Wojennej (NMCB) w Port Hueneme, Kalifornia lub Gulfport, MS, lub do Batalionu Budownictwa Amfibii (ACB) w San Diego, Kalifornia lub Little Creek, Wirginia. Krajowe banki centralne działają na zasadzie rotacji, średnio przez siedem miesięcy w porcie macierzystym i siedem miesięcy w lokalizacjach za granicą, takich jak Hiszpania, Okinawa, Portoryko czy Guam. Podczas służby w porcie macierzystym pszczoły morskie przechodzą dodatkowe specjalistyczne szkolenia w zakresie umiejętności bojowych i konstrukcyjnych.

Jeśli jesteś pszczółką morską i chcesz rozwijać swoją karierę dzięki szkoleniu dla techników budownictwa podwodnego, musisz najpierw ukończyć swoją pierwszą podróż jako budowniczy. Szkoła podstawowa dla techników budownictwa podwodnego znajduje się w Panama City na Florydzie. Szkolenie, które studenci będą musieli przejść, obejmuje podstawowe zasady nurkowania i zastosowania, a następnie obejmuje techniki budowy podwodnej i obsługi rozbiórki. Otrzymasz nowy kod zaciągu marynarki wojennej (NEC) 5932 i będziesz mógł awansować w nurkowaniu także społeczność i zostań mistrzem nurkowania nawet jako Petty Chief Underwater Construction Chief w Seabee Oficer.

Zadania morskie są realizowane w podwodnych zespołach konstrukcyjnych (UCT) zlokalizowanych w Little Creek w Wirginii i Port Hueneme w Kalifornii. Dzięki tym dowództwom będziesz rozmieszczany na całym świecie, gdzie Marynarka Wojenna i Korpus Piechoty Morskiej potrzebują budowy, aby móc realizować bardzo ważne podwodne projekty.

Wynik ASVAB Wymóg: AR + MC + AS = 140.

Poświadczenie bezpieczeństwa Wymóg: Nic.

Inne wymagania

Obowiązek zapisania się na 60 miesięcy.

Podspecjalizacje dostępne dla tej oceny:Kody klasyfikacyjne marynarki wojennej dla BU

Aktualne poziomy personelu dla tej oceny: Lista CREO.

Uwaga: Awans (awans ) możliwości i rozwój kariery są bezpośrednio powiązane ze stopniem obsady kadrowej (tj. personel w marynarce bez personelu ma większe możliwości awansu niż personel w marynarce z nadmiarem personelu).

Rotacja morza/brzegu dla tej oceny

  • Pierwsza wycieczka morska: 54 miesiące
  • Pierwsza wycieczka brzegowa: 36 miesięcy
  • Druga wycieczka morska: 46 miesięcy
  • Wycieczka po drugim brzegu: 36 miesięcy
  • Wycieczka po Trzecim Morzu: 36 miesięcy
  • Wycieczka po trzecim brzegu: 36 miesięcy
  • Wycieczka po czwartym morzu: 36 miesięcy
  • Wycieczka Forth Shore: 36 miesięcy

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki na ląd w przypadku marynarzy, którzy ukończyli cztery rejsy morskie, będą trwać 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie aż do emerytury.

Wiele z powyższych informacji udostępniono dzięki uprzejmości Dowództwa Personelu Marynarki Wojennej

Praca w korpusie piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych: obsługa danych/komunikacji w polu 28

Konserwacja elektroniki naziemnej OccFld obejmuje instalację, diagnostykę, naprawę, regulację, modyfikacja i kalibracja sprzętu i systemów elektronicznych wykorzystywanych na lądzie Korpusu Piechoty Morskiej siły. Sprzęt i systemy obejmują różneg...

Czytaj więcej

Dowiedz się o CETA, umowie handlowej między UE a Kanadą

Kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa (CETA) jest traktatem UE–Kanada. Oto, co musisz wiedzieć, aby w pełni zrozumieć jego zalety. Czym jest CETA Kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa (CETA) to nowo negocjowany traktat między UE a Kanadą. Kom...

Czytaj więcej

AWOL i dezercja w armii amerykańskiej

Nieobecność bez urlopu (AWOL) i dezercja są podobne pod tym względem, że żołnierze nie są tam, gdzie powinni w danym momencie być, ale tych dwóch terminów nie można stosować zamiennie. Główną różnicą między nimi jest czas. Zwykle po miesiącu nie...