Armia spadochronowa (MOS 92R) Opis stanowiska: Wynagrodzenie, umiejętności i inne

Riggery spadochronowe, klasyfikowane jako wojskowa specjalność zawodowa (MOS) 92R, nadzoruje lub pakuje i naprawia spadochrony towarowe i osobowe. Montują także sprzęt i dostarczają kontenery do zrzutów oraz naprawiają przedmioty tekstylne i płócienne, sprzęt sieciowy i odzież.

Obowiązki i obowiązki spadochroniarza

Ta praca zazwyczaj wymaga umiejętności wykonywania następujących prac:

  • Zaopatrzenie platformy
  • Wykonaj kontrolę
  • Wyposażenie inwentarza
  • Utrzymuj sprzęt
  • Wykonuj rutynowe skoki

Specjaliści od spadochronów produkują i montują platformy zrzutowe, materiały amortyzujące, elementy olinowania, wyposażenie wiertnicze, sprzęt i pojazdy do zrzutów. Odpowiadają także za załadunek i zabezpieczanie zaopatrzenia w samolotach. Być może najważniejsze jest to, że żołnierze ci testują i kontrolują spadochrony, ich systemy wyciągania i zwalniania oraz wszystkie powiązane części. Testy te przeprowadza się przed i po użyciu oraz w regularnych odstępach czasu, aby zapewnić, że sprzęt jest zawsze bezpieczny w rzeczywistych zastosowaniach.

W razie potrzeby żołnierze ci naprawiają i wymieniają sprzęt zrzutowy, w tym spadochrony, a także dbają o to, aby maszyny i narzędzia używane do tych napraw były dobrze utrzymane i działały prawidłowo. Oczekuje się, że wszyscy riggerzy spadochronowi będą w stanie wykonać skok w dowolnym momencie z dowolnym spadochronem zapakowanym przez dowolnego riggera.

Gdy specjalista spadochronowy zdobędzie doświadczenie, będzie sprawdzał sprzęt do zrzutów i przeprowadzał regularne inspekcje zapewnienia jakości. Będą także szkolić żołnierzy niższego szczebla w zakresie pakowania i naprawy spadochronów i innych zrzutów sprzętu i we właściwy sposób pozbądź się sprzętu, który nie jest już bezpieczny w użyciu lub jest za stary na przyszłość zrzuty.

Wynagrodzenie spadochroniarza

Zarobki riggerów spadochronowych od 2019 r. wahają się od E-1 do E-4, czyli czterech najniższych klasyfikacji żołnierzy szeregowych. To, gdzie żołnierze mieszczą się w przedziale wynagrodzeń E-3 i E-4, zależy od doświadczenia. Specjalista osiąga najwyższy poziom wynagrodzenia po sześciu latach doświadczenia. Żołnierze na tych poziomach wynagrodzenia mogą również otrzymywać wynagrodzenie za ryzyko w wysokości od dodatkowych 150 dolarów miesięcznie do 165 dolarów miesięcznie. Dodatkowo wszyscy żołnierze szeregowi otrzymują dodatek w wysokości 368,29 dolarów miesięcznie na żywność i napoje.

Żołnierze oddelegowani do służby kwalifikują się do dodatku mieszkaniowego, którego wysokość zależy od miejsca zamieszkania. Średnie dodatki dla żołnierzy w grupach zaszeregowania od E-1 do E-4 wahają się od 1118,29 dolarów miesięcznie w przypadku osób nieposiadających osób na utrzymaniu do 1434,83 ​​dolarów miesięcznie w przypadku osób pozostających na utrzymaniu.

Rocznie dodatki te mogą wynieść od około 19 638 do 23 617 dolarów oprócz wynagrodzeń żołnierzy, jeśli żołnierze są rozmieszczeni.

  • Wynagrodzenie E-1 (prywatne): 19 659,60 USD (9,45 USD/godz.)
  • Wynagrodzenie E-2 (prywatna druga klasa): 22 035,60 USD (10,59 USD/godz.)
  • Przedział wynagrodzeń E-3 (prywatna klasa pierwsza): 23 173,20–26 121,60 USD (11,14–12,56 USD/godz.)
  • Przedział wynagrodzeń E-4 (Specjalista): 25 668–31 158 USD (12,34–14,98 USD/godz.)

Źródło:Stopnie wojskowe

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Aby zaciągnąć się do wojska, niezbędny jest dyplom ukończenia szkoły średniej GED, ale bycie monterem spadochronowym wymaga dodatkowego przeszkolenia.

  • Szkolenie: Technicy spadochronowi muszą spędzić 10 tygodni na podstawowym szkoleniu bojowym i kolejne 16 tygodni na zaawansowanym szkoleniu indywidualnym, aby nauczyć się określonych umiejętności, takich jak techniki olinowania, konserwacja i nie tylko. Dodatkowo riggerzy spadochronowi muszą wziąć pod uwagę Bateria Umiejętności Zawodowych Służb Zbrojnych (ASVAB) przetestuj i uzyskaj co najmniej 88 punktów w ogólnej obsłudze technicznej (GM) i 87 w walce (CO).
  • Edukacja: Minimalnym wymaganiem do rekrutacji jest dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED. Nie gwarantuje to jednak, że każdy, kto spełni te wymagania, zostanie przyjęty. Większe szanse będą mieli ci, którzy mają wykształcenie wyższe lub jakieś punkty zaliczeniowe.

Umiejętności i kompetencje spadochronowego riggera

Aby zostać monterem spadochronowym, do przydatnych umiejętności należy duża dbałość o szczegóły i znajomość mechaniki warsztatowej.

  • Dbałość o szczegóły: Niewiele zawodów przywiązuje taką wagę do tej szczególnej cechy. Jeden błąd może być tragiczny w skutkach, dlatego konieczne jest wielokrotne sprawdzanie i ponowne sprawdzanie. Ci, którzy nie zwracają szczególnej uwagi na nawet najdrobniejsze szczegóły, nie poradzą sobie jako riker spadochronowy.
  • Mechanicznie nachylony: Praca ta wiąże się z dużą ilością konserwacji i napraw, więc monterzy spadochronowi powinni czuć się komfortowo w tego typu procesach.
  • Gracz zespołowy: Podobnie jak dbałość o szczegóły, ma to ogromne znaczenie w tej karierze. Osoby montujące spadochrony pakują spadochrony, z których będą korzystać inni żołnierze, dlatego budowanie zaufania jest absolutnie konieczne.
  • Skoncentruj się na bezpieczeństwie: Żołnierze wykonujący tego rodzaju pracę muszą naprawdę troszczyć się o bezpieczeństwo swoich kolegów. Ta prawdziwa troska pomaga budować zaufanie i pomaga skupić uwagę rikerów na znaczeniu swojej pracy.

Perspektywy pracy

Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy nie dostarcza danych dotyczących rikerów spadochronowych, ale poza wojskiem istnieje to firmy zajmujące się montażem i zaopatrzeniem spadochronów, które zatrudniają osoby posiadające określone umiejętności wymagane przez monterów spadochronów. Firmy zajmujące się produkcją lub sprzedażą sprzętu survivalowego również poszukują pracowników z takim doświadczeniem.

Środowisko pracy w dużej mierze zależy od tego, czy żołnierz jest rozmieszczony, czy nie. Jednak nawet jeśli nie zostaną rozmieszczeni, monterzy spadochronowi mogą spodziewać się pracy na lotniskach samolotów lub w ich pobliżu.

Plan pracy

Nie ma ustalonego harmonogramu pracy jako monter spadochronowy. Obowiązki służbowe będą zazwyczaj wykonywane w ciągu dnia, ale żołnierze rozmieszczeni w strefach działań bojowych muszą być przez cały czas przygotowani.

Porównywanie podobnych stanowisk pracy

Osoby zainteresowane pracą montera spadochronowego mogą również rozważyć jedną z następujących ścieżek kariery, które wymagają dużej dbałości o szczegóły, wymienionej ze średnimi rocznymi wynagrodzeniami:

  • Inspektor budowlany lub budowlany: $59,700
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy: $69,370
  • Inspektor: $62,580

Źródło:Biuro Statystyki Pracy Stanów Zjednoczonych, 2018

Przegląd franczyzy McDonald's: informacje i koszty

W świecie burgerów typu fast food każdego dnia pojawia się coraz więcej marek. Każdy twierdzi, że robi coś lepszego, szybszego lub większego. Niektórzy oferują zdrowszą opcję. Inni są dumni z tego, że oferują najbardziej tłusty, tłusty, wypełnion...

Czytaj więcej

Co to jest marka własna?

Produkty, które są zazwyczaj wytwarzane lub dostarczane przez jedną firmę, a następnie oznaczane marką innej firmy, są znane jako produkty marek własnych. Czasami określane jako produkty OEM (producent oryginalnego sprzętu), produkty te mogą gene...

Do jakich organizacji zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi dołączyć

Nieruchomość komercyjna jest procesem grupowym. Od momentu wybudowania, sprzedaży, zamieszkania i odsprzedaży nieruchomości na każdym etapie zaangażowanych jest wiele osób. Jako taka, kariera agenta handlowego nie jest samotną podróżą. Sukces wyma...