Пехотинец (11B) Описание на длъжността: Заплата, умения и други

Пехотата е основната сухопътна бойна сила и гръбнакът на Сухопътните войски. Той е еднакво важен както в мирно време, така и в битка. Ролята на пехотинеца е да бъде готов да защитава страната ни в мирно време и да превзема, унищожава и отблъсква вражеските сухопътни сили по време на битка.

Искате ли да станете боен член на американската армия? Помислете за програмата за набиране на 11X, която обединява програмата за обучение на армейската пехота от Basic до първото ви командване. Като новобранец и нов стажант, програмата 11x ще ви предизвика и ще тества волята ви, за да видите дали можете да станете Infantryman 11B или „Eleven Bravo“.

От двете опции 11x (11B / 11C) повечето ще станат 11B, тъй като има повече нужда от тях в армията. Колко важна е пехотата за армията? Пехотата е 15-17 процента от армията.

Не можете да се включите с гаранция за MOS 11B. Вместо това, вие се записвате под 11X на армията - Опция за набиране на пехота, а по време на обучението ще бъдете определени като MOS 11B, пехотинец или

MOS 11C, Непряк огън пехотинец. Но трябва да го спечелите, отговаряйки на стандартите по време на пътуването, докато сте на обучение.

Задължения и отговорности на пехотинец (11B).

Като пехотинец ще имате много задължения и отговорности, като например следните:

  • Като 11B пехотинец помагайте при извършването на разузнавателни операции, назначавайте, стреляйте и възстановявайте противопехотни и противотанкови мини и локализиране и неутрализиране на мини, работа, монтиране/демонтиране, нулиране и ангажиране на цели с помощта на нощно виждане гледка.
  • Обслужва и поддържа комуникационно оборудване и работи в радио мрежа; работят в замърсена с NBC зона; конструират полеви средства за стрелба за пехотно оръжие; изпълнявайте ролята на член на пожарен екип по време на движение за контакт, разузнаване и сигурност, атака, защита, ситуационни тренировки и всички пехотни бойни тренировки.
  • Обработвайте военнопленници и заловени документи.
  • Ръководи пехотен екип в бойни операции, осигурявайки тактическо и техническо ръководство на подчинените и професионална подкрепа както на началниците, така и на подчинените при изпълнение на техните задължения; ръководят, контролират и обучават подчинен персонал.
  • Извикайте и коригирайте непряк огън; оценка на терена и избор на разположение на оръжие; контрол на органични пожари; инсталира и възстановява устройства против прехвърляне на противотанкови мини и електрически и неелектрически заряди за разрушаване; контролира изграждането на бързи укрепления и получаването, съхранението и издаването на боеприпаси.
  • Записване на оперативна информация върху карти; получава и изпълнява бойни заповеди, директно разполагане на персонал в настъпателни, отбранителни и ретроградни операции. Поискайте, наблюдавайте и коригирайте директен поддържащ огън. Оценявайте терена и наблюдавайте поставянето на прицел и стрелба с всички назначени оръжия; използване на карти и наслагвания на карти, извършване на пресичане и обратна засечка и определяне на кота и азимути на мрежата; ръководи огневи екип по време на движение за контакт, разузнаване и сигурност, нападение, отбрана, ситуационни тренировки и всички бойни тренировки на пехотата с демонтиран кон.

Пехотинец (11B) Заплата

Общата компенсация за тази позиция включва храна, жилище, специално заплащане, медицински и отпуск. Ако се запишете под определени MOS кодове в армията, може също да имате право на определени парични бонуси до $40 000, ако работата на специалист по човешки ресурси се счита за една от армейските Търсени работни места.

Може също така да можете да спечелите образователни предимства, като стипендии за покриване на пълните разходи за обучение, стипендия за издръжка и пари за книги и такси.

Образование, обучение и сертифициране

Подготовката за пехотинец включва тестове и няколко вида обучение.

  • Тестване:Резултат ASVAB Изисква се: 90 в областта на способностите CO.
  • Първоначално обучение: Първоначалното обучение в този MOS се провежда предимно чрез обучение на единица на една станция (OSUT), което съчетава основно обучение и обучение за работа в един единствен курс на обучение. OSUT за 11B, пехотинец е 13 седмици, 3 дни във Форт Бенинг, Джорджия.
  • Допълнително обучение: Конкретни възможности за формално обучение за този MOS, включително курсове за напреднали, налични в конкретни моменти от кариерата на войника, могат да бъдат намерени на Уеб сайт на системата за изисквания и ресурси за армейско обучение (ATRRS)..

Други изисквания: Тази работа е отворена за мъже и жени, които отговарят на следните допълнителни изисквания:

  • Разрешение за сигурност: Не се изисква
  • Изискване за якост: много тежък
  • Изискване за физически профил: 111221
  • Цветова дискриминация червено/зелено.
  • Коригируемо зрение 20/20 на едното око; 20/100 в другото око.

Обучението за работа на пехотинец изисква 14 седмици, три дни обучение на една станция (OSUT), което включва основно обучение и напреднало индивидуално обучение. Въпреки това през 2019 г. армията добавя още 8 седмици към обучението на пехотата, за да включи разширяване на OSUT с бойни курсове, бойни спасителни курсове, повече дневна и нощна навигация по суша и различни оръжия квалификации.

Новото 22-седмично пехотно обучение OSUT ще има оперативен фокус за пехотния войник. Войниците ще получат повече дневна и нощна стрелба с пушка M4, картечница M240 и автоматично оръжие на отряд M249.

Войниците също така ще прекарват повече време на полето, включително тактическо обучение, което се фокусира повече върху формациите на отрядите по време на дневни и нощни операции, за да включва наземна навигация. Основно бойно обучение (ръкопашен бой), тактическо бойно обслужване на пострадали (TCCC) и други ще бъдат добавени към учебната програма през добавените осем седмици.

Добавеното време включва също шест дни обучение за платформа за превозни средства, което е добавени 5 дни. Войниците, назначени в единица Stryker или Bradley, ще се научат как да шофират и да извършват поддръжка на определеното им превозно средство. Обучението ще се проведе предимно на място, с част от обучението в класната стая. Темите включват борба с противопехотни мини, противобронови техники, гранатомет M203, картечници, военни операции на градски терен и тактическо обучение на отряд.

Умения и компетенции на пехотинец (11B).

Кандидатите трябва да притежават няколко други умения, които ще им помогнат да превъзхождат позицията си:

  • Отворен ум: Отворен за приемане на предизвикателства
  • Управление на стреса: Има способността да се представя добре при стрес
  • Добро физическо състояние: Физически и психически във форма
  • Междуличностни умения: Има способността да работи като член на екип

Outlook

Уменията, които научавате, ще ви помогнат да се подготвите за всяка избрана кариера. Войниците, които се интересуват от различни работни места, след като са напуснали армията, могат да отговарят на условията за цивилна заетост, като се запишат в програмата Army PaYS.

Програмата PaYS е опция за набиране на персонал, която гарантира интервю за работа с приятелски настроени към военните работодатели, които търсят опитни и обучени ветерани, които да се присъединят към тяхната организация. Можете да намерите повече онлайн на сайта на програмата Army PaYS.

  • AT&T, Inc.
  • Компания Hewlett-Packard
  • Kraft Foods Global, Inc.
  • Sears Holdings Corporation
  • Time Customer Service, Inc.
  • Walgreen Co.

Работна среда

Работата на пехотинец често се изпълнява на открито и персоналът може да бъде транспортиран до различни места по суша, въздух или море.

Работен график

Тази позиция обикновено има график на работа на пълен работен ден.

Как да си намеря работа

ОБУЧЕНИЕ

Завършете основно бойно обучение и напреднало индивидуално обучение.

ТЕСТВАНЕ

Направете теста ASVAB и постигнете подходящото Резултат ASVAB. Изисква се: 90 в областта на способностите CO

ОТГОВАРЯТ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ

Сравняване на подобни работни места

По отношение на подобни граждански професии, няма гражданска професия, която да е пряко еквивалентна на MOS 11B. Въпреки това, следните цивилни професии използват уменията, развити чрез обучение и опит MOS 11B, показани с годишната им заплата:

  • Охранители: $28,530
  • Специалисти по обучение и развитие: $60,870
  • Предприемач (кафе, ветерански тениски, филмова индустрия, видео продукция и т.н.): (Печалбите варират)

Какво трябва да знаете за програмата за действие за авиационна безопасност

Програмата за действие за авиационна безопасност (ASAP) е програма за доброволно докладване, в която авиокомпаниите и други оператори по част 121 се обединяват с FAA, за да подобрят безопасността на полетите. Целта на ASAP е да открие проблеми и ...

Прочетете още

Обучението по инструменти усъвършенства уменията ви

Пилот по прибори може законно да лети в облаци, дъжд и мъгла, което разширява неговите способности и го държи във въздуха вместо на земята при лошо време. Пилотите, които искат да летят в облаците, трябва да получат квалификация за инструменти, д...

10 стъпки, които да предприемете, за да направите страхотна телевизионна реклама

Телевизионните реклами не са непременно силата рекламни инструменти може би си мислите, че са. Няма гаранция, че вашето съобщение ще достигне до милиони хора, а рекламите могат да представят свои собствени уникални проблеми. Това не означава, че...