Назначени работни места в морската пехота: 8411

Служителят по набиране на персонал в морската пехота трябва да е добре запознат с процеса на назначаване от търсенето на кандидати до подготовката за обучение на новобранци. Служителите за набиране на персонал работят в среда, различна от нормалните среди на поста, станцията и FMF на морската пехота. Типичните функции на специалиста по подбор включват предварителен преглед и административна обработка, насрочване на физически прегледи, попълване на документи за назначаване и поддържане на точни записи. Служителите за набиране на персонал също предоставят на общността рекламни материали за морската пехота и подпомагат граждански събития. Те са разположени в наборни депа, пунктове за набор, Станции за обработка на военни набори (MEPS) и подстанции за набиране на персонал навсякъде. Съединените щати и някои задгранични места.

Тип MOS: ЕМОС.

Ранг Обхват: MGySgt до Cpl.

Изисквания за работа:

(1) Трябва да отговаря на предпоставките, предписани в MCO 1326.6.

(2) На ниво сержант до сержант завършете училище за вербовчици.

(3) Веднъж анулиран, този MOS не може да бъде преназначаван без предварително одобрение от CMC (MM).

Задължения:

  1. MGySgt към Cpl:
    1. Поддържа отчети, необходими за систематично набиране на персонал.
    2. Проучва населението за бъдещи кандидати.
    3. Установява връзка с образователните власти и други граждански агенции.
    4. Обяснява морската пехота на бъдещите кандидати, за да включи възможности, разпоредби, програми за набори местоположения за задание.
    5. Преглежда всеки кандидат, за да определи допустимостта спрямо физически дефекти, морален характер, престъпно участие, възраст, злоупотреба с наркотици, задоволителна предишна служба, гражданство, образование и зависимост според MCO PII00.72, Наръчник за военни поръчки, том 2, Enlisted Доставяне.
    6. Насрочва работещите кандидати да вземат Батерия за професионални способности на въоръжените сили тест в MEPS.
    7. Организира физически прегледи на кандидати с умствена квалификация в MEPS.
    8. Координира с персонала на MEPS при подпомагане на кандидатите да попълнят заявление за вписване (DO формуляр 1966).
    9. Подготвя всички други необходими документи за набор.
    10. Организира публикуването и излъчването на програми за набиране на персонал и предоставя рекламни материали за морската пехота.
    11. Обяснява на квалифицираните кандидати кои са подходящите елементи за обучение за набиране на персонал.
      1. Инструктира кандидатите да финализират процеса на записване в следните области: вземане на Клетва за набор и подписване на Записа на данните за спешни случаи (DO формуляр 93) и Договор за набор.

Свързан отдел по труда Кодове на професиите :

  1. Набирач на персонал 166.267-010.
  2. Рекрутер 166.267-026.

Свързани работни места в морската пехота:

Кариерен рекрутер, 8412.

Информацията по-горе е извлечена от MCBUL ​​1200, части 2 и 3

Неща, които трябва да знаете за ветеринарното училище

Ветеринарна медицина е изключително популярен избор на кариера в животновъдната индустрия, въпреки че изисква предизвикателно, взискателно образование. Може да е трудно да бъдете приети във ветеринарно училище, но може да си струва усилието в дълг...

Прочетете още

Описание на работата на сценарист: Заплата, умения и други

Сценаристите са съществена част от всеки филм, защото те са отговорни за създаването на диалога, героите и сюжета, които изграждат филмов сценарий или сценарий. като телевизионни писатели, сценаристите често се специализират в определен жанр, кат...

Прочетете още

Изисквания за водене на записи за заплатите на служителите

Една от най-важните ви задачи като работодател е да поддържате записи за заплатите и обезщетенията на служителите, както и данъците върху заплатите, платени от вашия бизнес и вашите служители. Тези записи се изискват от федерални и държавни агенц...