Работни места в USMC: MOS 0312 Морски пехотинец за речен десант

Военно-професионална специалност (MOS) кодовете се състоят от четири числа, които се използват за обозначаване на определени длъжности, задължения и длъжности в рамките на Корпус на морската пехота на САЩ. MOS 0312 се възлага на член на екипажа на River Assault Craft или RAC, който изпълнява задължения или като рулеви за RAC, или който използва бордовите оръжейни системи, включително M240G, M2 и MK-19.

Това е безплатна MOS (FMOS) вид MOS, която може да бъде попълнена от всеки морски пехотинец без оглед на неговата или нейната основна MOS (PMOS), а рангът на обхвата се простира от артилерийски сержант до редник първа класа.

Този MOS беше променен през юни 2016 г. в съвместни усилия между секретаря на флота и командира на морската пехота. По това време заглавието „Член от екипажа на речния щурмов кораб“ беше променено на „Морски пехотинец на речния щурмов кораб“ на отразяват резултатите от проучване за осъществимостта и целесъобразността на използването на думата "човек" във всяка работа заглавие.

Изисквания за работа на MOS 0312

Морски пехотинец или член на екипажа на речен щурмов кораб трябва да има GT резултат най-малко 90, като за предпочитане е по-висок. Той или тя трябва да завърши RAC Crewman курс на 2d EOTG, II MEF. Като минимум, той или тя трябва да бъде бойно оцеляване във вода, втора класа (CSW-2).

След завършване на курса за екипаж на Riverine Assault Craft Crewman, кандидатът трябва да има MOS, определен като NMOS до 03 Морски пехотинци, служещи в Small Craft Company, 2d Marine Division или всяка друга морска единица, която използва Riverine Assault Правя. Обикновено се случва, след като той или тя е преминал единичен MOJT и след шест месеца наблюдавано време.

На морските пехотинци се предлага техният избор на MOS, за който желаят да кандидатстват в момента, в който се записват, но конкуренцията за тази позиция обикновено е жестока. Морските пехотинци не винаги получават MOS, който са избрали, въпреки че Корпусът на морската пехота полага усилия да постави новобранци в MOS, който те поискат. Морските пехотинци също не са ограничени само до един MOS през целия си период военни кариери.

Успешните кандидати обикновено кандидатстват незабавно за MOS за други оръжия. При липса на това, те могат да получат MOS 0311 с ранг от сержант до редник. „03“ в MOS показва пехота и включва MOS 0311 и MOS 0312. MOS 0311 е позицията на стрелец.

Задължения и отговорности на MOS 0312

Можете да се обърнете към MCO 3500.32, Наръчник за обучение и готовност за разузнаване, за пълен списък със задължения и задачи, свързани с тази позиция.

Свързани кодекси на трудовите професии на отдела

Няма цивилен еквивалент на този MOS.

Свързани работни места в морската пехота

Никакви други работни места в морската пехота не са свързани с този MOS.

Свързана SOC класификация/SOC код

Тази MOS е свързана с всички останали класификации 55-3019, както и със специалисти по въздух/оръжия и членове на екипажа и тактически операции на военнослужещи.

Голяма част от горната информация е извлечена от MCBUL ​​1200, части 2 и 3.

Какво не е наред? Проблемите пред рециклирането

Проблемите, пред които са изправени рециклиращата индустрия и политиците, както и проблемите с рециклиране, станаха по-очевидни, тъй като цените на скрап паднаха през последните години. Почти всичко, казано за рециклирането, е грешно, според Май...

Описание на длъжността на униформен офицер от тайните служби: Заплата, умения и много повече

Тайните служби на Съединените щати са отговорни за защитата на президенти, високопоставени държавни служители и чуждестранни дипломати и високопоставени лица. Тайните служби също наемат служители на реда на пълен работен ден за своя униформен отд...

Прочетете още

Като независим търговец на дребно

Независим търговец на дребно е този, който изгражда бизнеса си без помощта на утвърдена марка. Например, ако отворите свой собствен ресторант Subway, няма да се считате за независим търговец на дребно, а по-скоро за франчайз бизнес. Ако започнете...