Munkaköri leírás és képesítés a lovassági felderítővé váláshoz

A lovasság felderítője a parancsnok szeme és füle a csatatéren. Ha információra van szükség az ellenségről, hívják a felderítőket. A lovas felderítők páncélelhárító fegyverekkel és felderítő járművekkel szállják szembe az ellenséget a terepen, a pályán és jelentést tesz az ellenség mozgásáról és tevékenységeiről, és irányítja a különféle fegyverrendszerek alkalmazását a ellenség.

A katonák feladatai ebben a MOS-ben a következők:

Legénység tagjaként látja el a feladatokat, üzemelteti és operátori karbantartást végez a felderítő járműveken. Páncélozott légi felderítő jármű és lovassági harci jármű, a személyzet által kiszolgált fegyverek és kommunikációs berendezések. Egyéni és legénység által kiszolgált fegyvereket betölt, megtisztítja és elsüti. Kerekes járművek kezelői karbantartását üzemelteti és végzi. Segít a kerekes és lánctalpas járművek helyreállításában. Lőszert rögzít, előkészít és tárol a felderítő járműveken. Felszerelt és leszerelt navigációt végez. A megfigyelő és hallgatói poszt tagjaként szolgál. Információkat gyűjt és jelent a terep jellemzőiről, valamint az ellenség erejéről, hajlamáról és felszereléséről. Alkalmazza a kivétel és a kijátszás elvét. Adatokat gyűjt az útvonalak, gázlók, alagutak és hidak osztályozásához. Leszállt járőrözést végez. Alkalmazza a takarás, az elrejtés és az álcázás elvét. Segíti a könnyű terepi erődítmények építését, az aknák lerakását és eltávolítását, valamint a bontások elvégzését. Leszállt járőrözést végez. Kéri és beállítja a közvetett tüzet.

Felügyeli a felderítő jármű személyzetét, a lovasság harcjármű legénységét és az M551A1 legénységét. Felügyeli a lánctalpas és kerekes felderítő járművek, valamint az egyéni és a személyzet által kiszolgált fegyverek kezelői karbantartását. Kiválasztja, megszervezi és felügyeli a felderítő járművek helyreállítási műveleteit. Vonatok felderítő jármű személyzetét. Felügyeli a lőszer igénylését, átvételét, tárolását és kiadását. Vezeti a felderítő jármű legénységét és segíti a felderítő osztag vezetését. Tüzérként szolgál CFV-n, ITV-n, TOW terepjárón, HMMWV-n és M551A1-en.

Képzési információk

A Calvary Scout egy lovas felderítő munkaköri kiképzése 16 hetes One Station Unit Training képzést igényel. Ennek egy része az osztályteremben zajlik, de a legtöbbet elsősorban a terepen költik el. Legyen szó osztagmanőverekről, célgyakorlatokról vagy háborús játékokról, a lovas felderítők folyamatosan finomítják képességeiket, hogy élesek maradjanak.

ASVAB pontszám szükséges: 87 CO alkalmassági területen.

Biztonsági ellenőrzés: Egyik sem.

Erősségigény: Nagyon nehéz.

Fizikai profil követelmény: 111121.

Egyéb követelmények

  • Normál színlátás szükséges
  • Korrigálható látás az egyik szemen 20/20, a másik szemen 20/100.
  • Ez a munka zárva van a nők előtt

Hasonló polgári foglalkozások

Nincs olyan polgári foglalkozás, amely közvetlenül egyenértékű a MOS 19D-vel. A következő polgári foglalkozások azonban a MOS 19D képzés és tapasztalat során megszerzett készségeket használják fel.

  • Adminisztratív szolgáltatások vezetői
  • Autószerviz technikusok és szerelők
  • Buszvezetők, Transit és Intercity
  • Javítótisztek és börtönőrök
  • A védőszolgálati dolgozók első vonalbeli felügyelői/vezetői, mindenki más
  • Szállítási és anyagmozgató gép- és járműkezelők első vonalbeli felügyelői/vezetői
  • Védőszolgálat dolgozói, mindenki más
  • Rádióüzemeltetők
  • Biztonsági őrök
  • Képzési és fejlesztési szakemberek
  • Szállítási, tárolási és elosztási vezetők
  • Teherautó-vezetők, nehéz- és vontató-utánfutók

Pontozás és jelentéskészítés a felmérésekben

A piackutatók egyetértenek abban, hogy fontos a felmérések eredményeit világosan közölni a közönséggel. Soha nem pazarolt erőfeszítés laikus nyelven elmagyarázni, hogyan a felmérés eredményeit elemezték és mit jelentenek a jelentéstételi egyezmén...

Olvass tovább

A legnagyobb franchise döntések profilja

Az ország egyik legnagyobb és legismertebb ingatlanközvetítő cége franchise. Az olyan franchise-ok, mint a Century 21, a RE/MAX és a Coldwell Banker világszerte rendelkeznek irodákkal, és közös márkajelzéssel rendelkeznek, marketing és ügynöktobo...

Olvass tovább

Mennyit ér egy főiskolai diploma?

A bizonyíték egyértelmű: minél többet tanulsz, annál többet keresel. A statisztikák azt mutatják, hogy a főiskolát végzettek többet keresnek magasabb fokozati szintek magasabb fizetési szintet keresni. A főiskolai végzettséggel rendelkező amerika...