Haditengerészeti munka: repülési villanyszerelő tiszt (AE)

Aviation Electrician's Mates (AE) a A haditengerészet repülőgépei villanyszerelők. Az elektromos és navigációs berendezések széles skáláját karbantartják a haditengerészet repülőgépein, és képzettek minden olyan számítógépes rendszerre, amely támogatja ezt a legmodernebb berendezést.

Bizonyos helyzetekben ezek a tengerészek önként jelentkezhetnek a repülésre haditengerészet repülőszemélyzet tagjai. Ez magában foglalhatja a repülés közbeni feladatok elvégzését, például radar- és fegyverrendszerek üzemeltetését turbó-repülőgépeken, helikoptereken vagy légcsavaros repülőgépeken.

A haditengerészet légiközlekedési villanyszerelő tisztje által végzett feladatok

Ebben a munkában a lehetséges feladatok hosszú listája található, beleértve a tesztelést, telepítést és karbantartást repülőgép-műszerek és elektromos berendezések széles választéka, mint például generátorok, motorok és világítás rendszerek. Elolvasják az elektromos rendszer rajzait, karbantartják a repülőgép iránytű rendszereit és elektromos hibaelhárítási műveleteket végeznek.

Tekintettel a munka jellegére, egy repülő villanyszerelő a párja különféle elektromos mérőberendezéseket fog használni, automatikus repülésirányító rendszereket tart fenn; és inerciális navigációs rendszerek amellett, hogy repülőgép-személyzetként teljesítenek különböző repülőgépeken.

Fontos megjegyzés ezzel a minősítéssel (munkakörrel) kapcsolatban: az AE minősítést nem kaphatja meg „garantált állásként” a felvételi szerződésében. Az ehhez a minősítéshez szükséges önkéntesek repülési tengerészként (AV) jelentkeznek a haditengerészetnél, és vagy erre a minősítésre, vagy a Repüléselektronikai technikus (AT) minősítés az A-School Elektronikai Alapok Tanfolyamának elvégzése után (állás) iskola).

Munkakörnyezet

A tengerészek ezen a karrierterületen a tengeren és a parton teljesítenek majd feladatokat szerte a világon. Valójában nincs tipikus nap: lehet, hogy egy szárazföldi repülőgépszázadnál vagy egy repülőgép-hordozó fedélzetén dolgoznak belül vagy a szabadban, rövid idő múlva pedig bolti környezetben vagy irodában találhatják magukat környéke.

Néha egy tiszta laborban dolgoznak, máskor egy garázsban. Szorosan együttműködnek másokkal, kevés felügyeletet igényelnek, és erősen technikai jellegű szellemi és fizikai munkát végeznek.

Követelmények

Ahhoz, hogy jogosult legyen erre a munkára, a fegyveres szolgálatok szakmai alkalmassági elemtesztjén a két lehetséges kombinált pontszám egyikére lesz szüksége.

Az első lehetőség egy 222-es kombinált pontszám az aritmetikai (AR), a matematikai ismeretek (MK), az elektronikai információk (EI) és az általános tudomány (GS) szegmensekben. A második lehetőség a verbális (VE), AR, MK és mechanikus megértés (MC) szegmensek kombinált pontszáma 222.

Ezen túlmenően, mivel potenciálisan érzékeny berendezéseket kell kezelnie, képesnek kell lennie a Védelmi Minisztérium titkos biztonsági tanúsítványára. Ez magában foglalja a karaktered és a pénzügyeid háttérellenőrzését, valamint a bűnügyi nyilvántartások ellenőrzését. A múltbeli kábítószer- vagy alkoholfogyasztás kizárja Önt az engedély megszerzéséből.

Ezenkívül 20/20-ra korrigálható látással, normál színérzékeléssel (nem színvaksággal) kell rendelkeznie, és amerikai állampolgárnak kell lennie.

Tenger/part forgás

  • Első tengeri túra: 48 hónap
  • Első Shore Tour: 36 hónap
  • Második tengeri túra: 36 hónap
  • Második parti túra: 36 hónap
  • Harmadik tengeri túra: 36 hónap
  • Harmadik parti túra: 36 hónap
  • Negyedik tengeri túra: 36 hónap
  • Negyedik parti túra: 36 hónap

Hogyan lehet az optimizmus elfogultsága munkahelyi gyengeség?

A lakosság 80 százaléka szenved az optimizmustól.A szenvedés azonban nem az a szó, amit akkor használsz, amikor az optimizmusra gondolsz. Ehelyett a vizualizációra és a pozitív gondolkodás erejére gondolhat, és megállapíthatja, hogy az optimizmu...

Olvass tovább

Szoftvermérnök interjúkérdések

A szoftvermérnökök feladata a számítógépes programok fejlesztése, tesztelése, üzembe helyezése és felújítása. Ha szoftvermérnöki pozícióra készül interjút készíteni, akkor segít tudni, hogy milyen típusú kérdésekre számíthat. Sok interjúkérdés a...

7 módszer, amellyel pénzt takaríthat meg álláskeresés közben

Mennyibe kerül valójában egy új munkahely megszerzése? A válasz sajnos az, hogy attól függ. A CareerBuilder felmérése szerint azoknak az álláskeresőknek a 27%-a, akiknek kiadásai voltak az álláskeresés során, több mint 200 dollárt költöttek, első...