Asmeninio pirkėjo darbo aprašymas

click fraud protection

Apsipirkimo mėgėjams nebereikia 12 žingsnių atsigavimo programų, kiek gerų darbo aprašymų, nes apsipirkimas nebėra tik asmeninė priklausomybė – dabar tai tinkama ir perspektyvi mažmeninės prekybos karjera. Šiandien dauguma didžiausių JAV mažmeninės prekybos tinklų savo darbo užmokesčio sąraše turi asmeninių pirkėjų.

Tai ne tik prabangūs mažmeninės prekybos tinklai, tokie kaip Saks Fifth Avenue ir Neimanas Markusas kur asmeniniai pirkėjai gali rasti sau mažmeninės prekybos karjeros kelią. Prabangiuose mažmeninės prekybos tinkluose, tokiuose kaip „Macy's“, „Anthropologie“ ir „Nordstrom“, taip pat dirba asmeniniai pirkėjai. Netgi nuolaidų pardavėjai, tokie kaip „Sears“ ir „Kmart“, įsitraukė.

Taigi ko reikia, kad apsipirkinėjimo talentą paverstų apmokamu asmeniniu apsipirkimo darbu? Šiame asmeniniame apsipirkimo darbo aprašyme aprašomas atlyginimas, pareigos, išsilavinimas ir patirties reikalavimai, kurie padės kiekvienam apsipirkinėjimo mėgėjui gauti darbą ir daryti tai, ką labiausiai mėgsta.

Asmeninio pirkėjo darbo aprašymas: apžvalga

Asmeniniai pirkėjai teikia ekspertų patarimus ir individualiems pirkėjams suteikia aukščiausio lygio individualų ir asmeninį klientų aptarnavimą. Skirdami asmeninį dėmesį ir suteikdami pažangių žinių apie produktus, paslaugas ir tendencijas, asmeniniai pirkėjai tampa patikimais konsultantais pirkėjams, kurie nori geresnės pirkimo patirties.

Šiame darbe užmegsite gilius ir ilgalaikius santykius su savo klientų baze ir aktyviai bendrausite su jais kaip profesionalus patarėjas. Asmeniniai pirkėjai nustato aukščiausius klientų aptarnavimo standartus pardavimui ir metriką klientų pasitenkinimas visose mažmeninės prekybos operacijose.

Asmeninis pirkėjas: pagrindinės pareigos

Kaip asmeninis pirkėjas būsite atsakingas už lojalių pirkėjų, kurie dažnai perka, klientų bazės sukūrimą. Naudodami įvairius komunikacijos metodus, klientams sukursite lengvą, įkvepiančią ir produktyvią apsipirkimo patirtį. Jūsų, kaip asmeninio pirkėjo, pastangų rezultatas turėtų būti didesnis bilietų pardavimo vidurkis ir ypatingai į klientą orientuota patirtis.

Komunikacijos pareigos

Asmeniniai pirkėjai palaiko santykius su savo klientais naudodamiesi paštu, el. paštu, telefonu ir tiesioginiu ryšiu. Klausymas yra svarbiau nei kalbėjimas, nes informacija, kurią gausite užduodami klausimus, padės užpildyti didelius nuorodų failus, kuriuos turėsite saugoti.

Asmeniniai pirkėjai naudoja savo failus norėdami rekomenduoti savo klientams naujus pasiūlymus ir saugoti įvykius. Dėl jūsų rekomendacijų tinkamumo klientai pasitiks jūsų bendravimu su pozityviais lūkesčiais ir entuziastingai. Suteiksite pirkėjams motyvacijos dažnai lankytis jūsų parduotuvėje ir dažnai pirkti.

Pardavimo pareigos

Daugelis klientų prašo individualių paslaugų, tačiau jūs taip pat puoselėsite santykius su kasdieniais pirkėjais, kurie nėra susipažinę su asmenine apsipirkimo patirtimi. Asmeniniai pirkėjai paprastai turi pasiekti susitikimų lygius, pardavimo kvotas ir klientų pasitenkinimo tikslus.

Siūlomas pardavimas ir papildomas pardavimas bus natūrali asmeninės apsipirkimo dalis, nes jūs gerai žinote tiek klientą, tiek dabartinius pasiūlymus. Nuolatinis mokymasis leis klientams suteikti profesionalių žinių apie produktus ir plačias įžvalgas apie tai mažmeninės prekybos tendencijos ir būsimi pasiūlymai.

Kliento patirties kūrimas

Pirkėjai vienu metu yra skirti vienam pirkėjui. Kiekvieną klientą supažindinsite su jo apsipirkimo patirtimi, nukreipsite jį į produktus ir paslaugas, ypač atitinkančius jo poreikius ir norus.

Jūs taip pat būsite vienintelis taškas klientų aptarnavimas prieš pardavimą, jo metu ir po pardavimo savo klientams, todėl būtina stebėti, vykdyti ir laikytis savo įsipareigojimų, kad išlaikytumėte tvirtus santykius. Kiekvienas asmeninis apsipirkimo klientas nori jaustis taip, lyg jis būtų vienintelis jūsų klientas. Jūsų organizavimo ir santykių įgūdžiai sukurs jiems tokią iliuziją.

Reikalinga ankstesnė patirtis

Tai nėra pradinio lygio mažmeninės prekybos darbas. Kadangi asmeninės apsipirkimo paslaugos naudojamos konkurenciniam diferencijavimui, mažmeninės prekybos darbdaviai ieškos asmuo, turintis tvirtus pardavimų sėkmės įrašus, pageidautina, turintis tos pačios rūšies produktus ar panašius produktus industrija.

Kai kurie darbdaviai gali būti pasirengę surengti žinių apie gaminius mokymus tiems, kurie turi bendros pardavimo patirties, tačiau dėl esamos aistros produktams ir pramonei jūs tapsite geresniu kandidatu.

Kvalifikacijos: ko reikia norint tapti asmeniniu pirkėju

Asmeniniai pirkėjai visada išlaiko aukščiausią profesionalumo lygį tiek išvaizda, tiek požiūriu. Mažmeninės prekybos darbdaviai norės, kad jų asmeniniai pirkėjai būtų autoritetingi, itin profesionalūs ekspertai, kurių elgesys yra kviečiantis ir draugiškas. Aistra pardavimui ir neprilygstamo klientų aptarnavimo teikimas paskatins jus į sėkmę šioje karjeroje.

Sėkmingi asmeniniai pirkėjai taip pat yra orientuoti į tikslą, yra motyvuoti ir turi verslumo dvasią, kuri skatina jų kūrybiškumą ir išradingumą. Tiek darbdavys, tiek klientai tikisi kantrybės, lankstumo, taktiškumo, sąžiningumo ir patikimumo.

Įgūdžių reikalavimai

Norėdami būti sėkmingu asmeniniu pirkėju, turite turėti puikius rašytinio ir žodinio bendravimo įgūdžius. Pardavimo įgūdžiai, organizaciniai įgūdžiai ir savarankiško laiko valdymo įgūdžiai bus būtini šias pareigas užimantiems asmenims. Sutvarkytas susitikimų grafikas užtikrins, kad kiekvienas klientas sulauks nedalomo jūsų dėmesio. Norėdami užpildyti reikalingus dokumentus, jums reikės pagrindinių kompiuterio įgūdžių ir pagrindinių Microsoft Office programų žinių.

Kadangi jūsų darbas priklauso nuo susitikimų, jūsų tvarkaraštis gali būti nenuoseklus ir neabejotinai apims nakties savaitgalius ir šventes.

Išsilavinimo reikalavimai ir rekomendacijos

Nors tai nėra pareigybė, kuriai keliami griežti išsilavinimo reikalavimai, mažmeninės prekybos arba su pramone susijusį laipsnį įrodysite, kad esate įsipareigoję ir tapsite geidžiamesniu kandidatu.

Kompensacija

Įskaitant komisinius ir premijas, asmeninio pirkėjo kompensacija svyruoja nuo 25 000 USD iki 100 000 USD ar daugiau per metus. Jūsų pradinis bazinis atlyginimas negali būti daug didesnis nei bet kurio kito mažmeninės prekybos kasininko ar pardavėjo. Tačiau augant jūsų klientų bazei ir produktyvumui, turėtumėte turėti galimybę susitarti dėl geresnio paketo, įskaitant išlaidų kompensavimą ir kitus standartus viršijančius priedus. mažmeninės prekybos darbuotojams išmokos.

Ar yra teisėtų „Google“ darbo iš namų darbų?

Ar egzistuoja teisėti „Google“ darbo namuose darbai? „Google“ yra viena geriausių kompanijų, kurioms reikia dirbti, tačiau yra daugybė sukčių, teigiančių, kad su „Google“ galite užsidirbti daug pinigų, kurie nėra teisėti. Taip ir ne Pirma, „Goo...

Skaityti daugiau

Patarimai, kaip derėtis dėl atlyginimo darbdaviui

A derybos dėl atlyginimo langas egzistuoja nuo to momento, kai kandidatui pasiūlote darbą, kol jūsų pasirinktas kandidatas priima darbą. Dėl šių derybų dėl atlyginimo rezultatų kandidatas gali jaustis geidžiamas jūsų organizacijai arba nuvertinta...

Jūsų vadovas, kaip pradėti sėkmingą MLM verslą

Nesvarbu, ar tai yra papildomų pajamų, kurių siekiate, ar galimybė pamatyti, kiek toli galite nuskristi kaip verslininkas, tapti nepriklausomu daugiapakopės rinkodaros (MLM) įmonės platintoju yra perspektyvus pasirinkimas. MLM, dažnai vadinamos t...