Entomologo darbo aprašymas: atlyginimas, įgūdžiai ir kt

click fraud protection

Entomologai yra biologijos mokslininkai, kurie specializuojasi vabzdžių tyrimuose tiek lauke, tiek laboratorijose.

Dauguma entomologų specializuojasi tirdami tam tikrą vabzdžių rūšį ar grupę, pavyzdžiui, bites, drugelius, vabalus ar skruzdėles. Entomologas, dirbantis su bitėmis, galėtų susiaurinti savo dėmesį ir specializuotis dirbti su viena rūšimi, pvz medaus bitės. Tada jie gali dar labiau specializuotis tirdami elgesį, mitybą, dauginimąsi, ligų plitimą ar kenkėjų valdymo problemas, susijusias su konkrečiomis jų dominančiomis rūšimis.

Kitos įdarbinimo galimybės apima karjeros siekimą, pavyzdžiui, teismo entomologiją (naudojant vabzdžius įrodymai, padedantys policijos tyrimams) arba entomologinė paleontologija (vabzdžių fosilijų ir evoliucija).

Entomologo pareigos ir atsakomybė

Darbas paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šias pareigas:

  • Plėtoti ir vykdyti eksperimentinius tyrimus su vabzdžiais kontroliuojamoje arba natūralioje aplinkoje
  • Rinkti ir analizuoti biologinius duomenis ir mėginius
  • Ištirkite vabzdžių savybes, įskaitant sąveiką su kitomis rūšimis ir jų aplinka, dauginimąsi, populiacijos dinamiką, ligas ir judėjimo modelius
  • Tyrinėkite, inicijuokite ir prižiūrėkite vabzdžių veisimo programas
  • Įvertinkite, stebėkite ir valdykite vabzdžių populiacijas
  • Rašykite mokslinius darbus, ataskaitas ir mokslinius straipsnius, kuriuose paaiškinamos išvados

Konkrečios entomologo pareigos gali labai skirtis priklausomai nuo jų darbo pobūdžio. Entomologai, dalyvaujantys tyrime, gali būti atsakingi už tyrimų planavimą, vabzdžių priežiūrą, laboratorijos priežiūrą. asistentai, įrašinėja duomenis, analizuoja duomenis, rengia ataskaitas ir publikuoja tyrimų rezultatus profesionaliuose mokslo žurnaluose kolegoms. apžvalga. Tyrėjai gali dalyvauti komerciniame, privačiame ar vyriausybės darbe, o lauko darbai dažnai apima daug kelionių.

Švietime dalyvaujantys entomologai gali būti atsakingi už kursų dėstymą, egzaminų įvertinimą, laboratorijos projektavimą veiklą, kuruoja studentų mokslinius tyrimus, kuruoja magistrantūros studijas ir atlieka savo mokslinius tyrimus tikslus.

Entomologai, dirbantys kolegijos profesoriais, siekia paskelbti savo tyrimų rezultatus, nes norint užsitikrinti kadenciją, paprastai būtina sėkminga leidyba. Kiti entomologijos pedagogai gali būti įdarbinti visuomenės švietimo pareigose zoologijos soduose, muziejuose ar sveikatos organizacijose.

Entomologo atlyginimas

Entomologo atlyginimas gali skirtis priklausomai nuo vietos, išsilavinimo, patirties ir darbdavio. JAV darbo statistikos biuras (BLS) siūlo laukinės gamtos biologų atlyginimų diapazoną, platesnę kategoriją, į kurią įtraukti entomologai:

  • Vidutinis metinis atlyginimas: $62,290
  • Didžiausias 10% metinis atlyginimas: $99,700
  • Apatinis 10% metinis atlyginimas: $39,620

Šaltinis: JAV darbo statistikos biuras, 2017.

Išsilavinimo reikalavimai ir kvalifikacija

Entomologai, turintys magistro laipsnį, paprastai turi daugiau galimybių įsidarbinti šioje srityje, o magistrantūros laipsniai paprastai reikalingi aukštesnėms mokslinėms pareigoms arba kolegijos dėstytojams.

Entomologijos laipsniai paprastai apima kursinius darbus vabzdžių anatomijos, fiziologijos, dauginimosi, elgesio, genetikos, taksonomija, gyvavimo ciklai, evoliucija, populiacijos dinamika, parazitologija, ekologinis poveikis, biologinė kontrolė ir toksikologija. Papildomi kursiniai laipsnio darbai gali apimti statistikos, bendrosios biologijos, ekologijos ir chemijos pamokas.

  • Išsilavinimas: Entomologai turi įgyti (mažiausiai) entomologijos arba susijusios biologijos mokslų srities bakalauro laipsnį. Baigę bakalauro laipsnį ir susijusią stažuotę, dauguma entomologų toliau tęsia magistrantūros studijas M.S. arba Ph. lygiu. Bakalauro entomologijos programos siūlomos daugelyje pagrindinių kolegijų ir universitetų. Daugelis kitų kolegijų siūlo šios srities nepilnamečius, kurie taip pat paruošia savo biologijos mokslų studentus siekti šios karjeros absolventų lygmeniu.
  • Sertifikavimas:Amerikos entomologų draugija yra narystės grupė, kuri save vadina didžiausia entomologų draugija pasaulyje. ESA siūlo du sertifikavimo būdus: valdybos sertifikavimą ir asocijuotą sertifikavimą. Valdybos sertifikuoti entomologai (BCE) turi išlaikyti du išsamius egzaminus ir paprastai turi baigę entomologijos laipsnius. Asocijuoti sertifikuoti entomologai (ACE) turi išlaikyti vieną išsamų egzaminą. (Šie entomologai linkę dirbti kenkėjų kontrolės srityje.)

Entomologo įgūdžiai ir kompetencijos

Norint sėkmingai eiti šį vaidmenį, paprastai reikės šių įgūdžių ir savybių:

  • Patogumas su vabzdžiais: Entomologai neturėtų jaudintis dėl vabzdžių ir turi būti pasirengę tvarkyti juos ir jų šalutinius produktus.
  • Stebėjimo įgūdžiai: Lauke dažnai reikia stebėti ir įsidėmėti detales apie vabzdžių elgesį, išvaizdą ir aplinką.
  • Bendravimo įgūdžiai: Jie turi turėti galimybę raštu ir žodžiu paaiškinti savo išvadas akademikams, studentams, politikos formuotojams ir kitoms suinteresuotosioms šalims, atsižvelgiant į konkretų darbą.
  • Kritinio mąstymo įgūdžiai: Entomologai turi sugebėti daryti išvadas iš tyrimų, stebėjimų ir eksperimentų metu surinktų duomenų.

Darbo perspektyva

The JAV darbo statistikos departamentas projektų, kurių metu užimtumas laukinės gamtos biologijos srityje apskritai išaugs 8 proc 2026 m., kuris yra artimas bendram užimtumo augimui 7 proc. visose profesijose Šalis. Entomologai, turintys magistro laipsnius, ypač daktaro laipsnius, ir toliau turės daugiausiai galimybių įsidarbinti šioje srityje.

Darbo aplinka

Entomologai gali įsidarbinti universitetuose, laboratorijose, tyrimų grupėse, zoologijos soduose, muziejuose, privačiuose ar vyriausybinės žemės ūkio įmonės, karinės agentūros, visuomenės sveikatos organizacijos, biotechnologijų įmonės ir kt organizacijose.

Darbo grafikas

Dauguma zoologų ir laukinės gamtos biologų dirba visą darbo dieną, tačiau darbo valandos skirsis priklausomai nuo darbo tipo ir darbdavio. Pavyzdžiui, pedagogai didžiąją savo darbo dalį gali atlikti per mokslo metus. Tyrėjai gali dirbti ilgas arba nereguliarias valandas, ypač atlikdami lauko darbus.

Panašių darbų palyginimas

Žmonės, norintys tapti entomologais, taip pat gali apsvarstyti kai kurias susijusias karjeras ir vidutinius atlyginimus:

  • Apsaugos mokslininkas arba miškininkas: 60 970 USD
  • Gyvūnų priežiūros ar aptarnavimo darbuotojas: 23 160 USD
  • Biologinis technikas: 43 800 USD
  • Aplinkos mokslininkas: 69 400 USD

Kaip įgyti patirties dirbant su gyvūnais

Praktinės patirties su gyvūnais įgijimas yra labai svarbus tiems, kurie tikisi dirbti daugelyje gyvūnų karjeros krypčių. Daugeliui veterinarijos gydytojų programų reikia praktinės patirties su gyvūnais, kad būtų priimtas, o jūsų patirtis taip pat...

Skaityti daugiau

Oro pajėgų įdarbinti darbai

3D1X3, RF Transmission Systems AFSC žymėjimas buvo oficialiai nustatytas 2009 m. lapkričio 1 d. Jis buvo sukurtas konvertuojant AFSC 2E1X3. RF perdavimo sistemų personalas diegia, palaiko, šalina triktis ir taiso standartinio radijo dažnio belaid...

Socialinio darbo interviu klausimai ir patarimai, kaip atsakyti

Jei renkatės socialinio darbuotojo darbo pokalbį, visada pravartu skirti laiko pasiruošimui iš anksto. Prieš pokalbį norėsite būti pasirengę atsakyti į įprastus pokalbio klausimus, kurių kiekvienas gali tikėtis darbo pokalbio metu. Tačiau turėtu...