Radijo jungiklio darbo aprašymas: atlyginimas, įgūdžiai ir kt

click fraud protection

Radijo kištukai yra pogrupis ryšiai su visuomene specialistai, kurių specializacija yra tai, kad klientų muzika skambėtų per radiją, kuri dabar apima tradicinį radiją, internetinį radiją ir muzikos srautinio perdavimo paslaugas. Pluggeriai yra ryšys tarp grupių, jų leidyklų ir stoties vadovų, laidų prodiuserių ir didžėjų. Iš esmės jiems mokama už užmegztus kontaktus.

Radijo jungiklio pareigos ir atsakomybė

Darbas paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šias pareigas:

  • Sukurkite daugybę kontaktų įvairiose radijo stotyse ir srautinio perdavimo paslaugose, apimančiose didžėjus ir prodiuserius, taip pat muzikos ir grojaraščių programuotojus
  • Pateikite ir siųskite klientų naują muziką radijo stotims, DJ, laidų prodiuseriams ir žiniasklaidos kontaktams
  • Saugus eterio laikas klientams, įtraukiant juos į grojaraščius, tiesioginius pasirodymus ar grojančius specialiuose muzikos šou, gyvų pasirodymų sesijose ar net interviu
  • Tvarkykite išsamios informacijos apie kontaktus, klientus ir rezultatus duomenų bazę

Pagrindinė kištuko užduotis yra gauti veiksmus, kuriuos jie atspindi radijo ar srautinio perdavimo paslaugose. Kalbant apie internetą, yra neryški linija tarp spaudos ir radijo prijungimo. Prijungėjas turėtų žinoti apie srautinio perdavimo, podcast'ų ir atsisiuntimų skirtumus.

Kai kurios interneto stotys prašo menininkų atsisakyti savo honorarai išvengti mokėjimo a licencijos mokestis, tačiau daugelis didelių etikečių to neleis, taip pat neleis savo medžiagos naudoti tinklalaidėse ar atsisiuntimams. Daugelis mažesnių etikečių ir aktų džiaugiasi šių būdų teikiamu viešumu.

Radijo kištuko atlyginimas

JAV darbo statistikos biuras suskirsto viešųjų ryšių specialistų atlyginimų diapazoną, platesnę kategoriją, kuri apima radijo kištukus. Kištuko atlyginimas gali labai skirtis priklausomai nuo vietos, patirties, klientų skaičiaus ir nuo to, ar jie dirba sau ar darbdaviui.

  • Vidutinis metinis atlyginimas: $59,300
  • Didžiausias 10% metinis atlyginimas: $112,260
  • Apatinis 10% metinis atlyginimas: $32,840

Paprastai kištukas turi susitarti su klientu dėl mokesčio. Kai kurie klientai mokės pagal rezultatus. Šio modelio problema yra ta, kad radijo kištukas gali įdėti daug darbo, tačiau takelis gali būti labai mažai eksponuojamas. Ir atvirkščiai, takelis gali būti labai apšviestas, net jei kištukas beveik nieko nepadarė.

Geras kompromisas yra tas, kad kištukas gauna bazinį mokestį su premijomis už tam tikrų rezultatų pasiekimą. Be bet kokio mokesčio, klientas turės sumokėti kampanijos išlaidas.

Išsilavinimo reikalavimai ir kvalifikacija

  • Išsilavinimas: Laipsnis nebūtinas norint tapti radijo prijungtu, tačiau daugelis žmonių, einančių šias pareigas, bent jau turi bakalauro laipsnį muzikos industrijos vadybos, komunikacijos, viešųjų ryšių ar verslo srityse.
  • Patirtis: Turėti tvirtą muzikos pramonės kontaktų duomenų bazę yra viena iš svarbiausių sėkmingo jungiklio dalių. Tai paprastai atsiranda dėl susidūrimo su pramone ir patirtimi. Prijungimo įmonės dažnai priima praktikantus, o tai yra geras būdas užmegzti ryšius ir užmegzti patirtį. Jei norite nustatyti save kaip kištuką, turėsite sudaryti savo kontaktų sąrašą. Gali būti, kad yra grupių, kurios ieško kištukų, tačiau būkite išrankūs. Nebūtinai pradėkite dirbti su pirmąja grupe, kuri kreipiasi į jus arba su ta, kuri mokės daugiausiai.

Svarbu susikurti savo, kaip kištuko, reputaciją. Puikus būdas tai padaryti – dirbti su veiksmais, kuriais tiki.

Radijo prijungimo įgūdžiai ir kompetencijos

Norint sėkmingai atlikti šį vaidmenį, jums paprastai reikės šių dalykų:

  • Tarpasmeniniai įgūdžiai: Pluggeriai turi reguliariai bendrauti su klientais ir žiniasklaida ir sugebėti palaikyti teigiamus santykius su abiem.
  • Bendravimo įgūdžiai: „Pluggers“ reguliariai atstovauja savo klientams muzikos pramonės ir radijo stočių atstovams ir turi sugebėti pateikti glaustus, įtikinamus žodžius ir raštu, kad užtikrintų viešumą.
  • Atsparumas: Sėkmingai dirbantys asmenys galės atsigauti po atmetimo – tai gali atsitikti dažnai, ypač karjeros pradžioje.
  • Populiarios muzikos išmanymas: Stebėdami, kas groja per radiją, bus lengviau nustatyti, kurios dainos gali būti hitai konkrečioje auditorijoje ir stotyse.

Darbo perspektyva

The JAV darbo statistikos departamentas projektai, kad užimtumas viešųjų ryšių srityje iki 2026 metų išaugs 9 proc. o tai yra šiek tiek spartesnis nei bendras visų profesijų užimtumo augimas 7 proc Šalis.

Darbo aplinka ir grafikas

Radijo jungikliai leis laiką biure skambindami, siųsdami el. laiškus ir susitikdami su klientais. Jie taip pat gali keliauti į įvairias radijo stotis ir kitų muzikos paslaugų biurus verslo susitikimams.

Pluggeriai paprastai dirba visą darbo dieną, jei jie dirba įmonėje, tačiau nepriklausomų kištukų darbo valandos gali labai skirtis priklausomai nuo klientų skaičiaus.

Panašių darbų palyginimas

Žmonės, norintys tapti radijo jungikliais, taip pat gali apsvarstyti kai kurias susijusias karjeras, išvardytas čia kartu su vidutiniais atlyginimais:

  • Ryšiai su visuomene ir lėšų rinkimo vadovai: 111 280 USD
  • Reklama, akcijos ir rinkodaros vadybininkai: $129,380
  • Reklamos pardavimo agentai: 49 680 USD

Stovinčios medienos kainos medkirčiams

Kaip medienos ruošėjas ir medžių kirtėjas, nustatant stovinčios medienos kainas, kurias mokėsite, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirmiausia turite nustatyti rąstų nuėmimo išlaidas. Jei registruojate metus ar ilgiau, tereikia peržiūrėti sav...

Skaityti daugiau

Sužinokite apie įvairių tipų paklotų medžiagas

A denis yra plokščias paviršius, galintis išlaikyti svorį, panašus į grindis, bet paprastai statomas lauke, dažnai aukščiau nuo žemės ir paprastai sujungtas su pastatu. Deniai gali būti naudojami įvairiais būdais, tačiau paprastai yra skirti išpl...

Mažmeninės prekybos parduotuvės P&L ataskaitos

Pelno ir nuostolių ataskaita (P&L) yra jūsų mažmeninės prekybos parduotuvės veiklos per tam tikrą laikotarpį apskaita. Bankininko dažnai vadinamos jūsų parduotuvės „finansinėmis ataskaitomis“, šiose ataskaitose pateikiama informacija apie jūs...