Mažmeninės parduotuvės kasininkės darbo aprašymas: atlyginimas, įgūdžiai ir kt

click fraud protection

Kasininkai dažnai yra pagrindinis klientų kontaktinis taškas, todėl tai yra svarbus darbas atliekant bet kokią tradicinę veiklą. Kasininkai turi būti greiti ir efektyvūs, bet visada teikti puikų klientų aptarnavimą. Daugelis kasininkų darbų yra platesni nei tik pardavimo vietoje (POS) atliekamos operacijos. Kai kurios kasininkės taip pat turi reklaminių, kojinės, valymo, pardavimo, sveikinimo ir buhalterinės pareigos taip pat.

Kasininko pareigos ir atsakomybė

Šis darbas paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šiuos darbus:

  • Valdykite POS sistemą
  • Tvarkykite grynuosius pinigus
  • Pateikite teisingą pakeitimą
  • Žinokite parduotuvės politiką
  • Tvarkykite grąžinimą ir keitimą
  • Klientų aptarnavimas
  • Padėkite išvalyti ir prižiūrėti verslą

Pagrindinė kasininkų pareiga yra išpardavimas klientams. Paprastai tai reiškia, kad esate POS darbo vietoje, kur susumuojama pardavimo suma, o mokėjimas priimamas grynaisiais, kredito ar debeto kortele, dovanų kortele arba čekiu. Kasininkai turi draugiškai pasveikinti klientus ir kuo geriau atsakyti į visus klausimus.

Kadangi tai yra grynieji pinigai, kasininkai turi sugebėti subalansuoti savo stalčius pasibaigus pamainai.

Kasininkai taip pat kartais yra atsakingi už tai, kad padėtų kaupti lentynas, palaikyti švarą ir tvarką ir padėti klientams pardavimo aukšte. Padėti sekti atsargas arba padėti reklamuoti parduotuvių reklaminius ženklus taip pat gali būti dalis pareigų.

Kasininko atlyginimas

Atlyginimas kasininkams dažnai yra šiek tiek didesnis nei minimalus atlyginimas, tačiau kai kurios mažmeninės prekybos vietos taip pat gali mokėti komisinius už darbuotojus, kurie taip pat dirba pardavimo aikštelėje.

  • Vidutinis valandinis atlyginimas: 10,78 USD (22 422 USD per metus, jei visą darbo dieną)
  • Didžiausias 10% metinis atlyginimas: 14,47 USD (30 097 USD per metus, jei visą darbo dieną)
  • Apatinis 10% metinis atlyginimas: 8,49 USD (17 659 USD per metus, jei visą darbo dieną)

Šaltinis:JAV darbo statistikos biuras, 2018 m

Švietimas, mokymas ir sertifikavimas

Dauguma kasininkų darbų yra pradinio lygio pareigybės, o išsilavinimo reikalavimai yra minimalūs.

  • Išsilavinimas: Norint įsidarbinti kasininke, paprastai net nereikia vidurinės mokyklos diplomo, todėl kai kuriems aukštųjų mokyklų studentams tai yra įprastas pirmasis darbas. Tačiau norint užimti tokias pareigas, kaip vadovo padėjėjas ar vadovas, dažnai reikia diplomo arba kokio nors koledžo, priklausomai nuo parduotuvės.
  • Apribojimai: Įvairiose valstijose alkoholiu ar tabako gaminiais prekiaujančiose parduotuvėse kasininkams taikomi skirtingi amžiaus reikalavimai. Nors visose valstijose minimalus amžius, per kurį galima įsigyti alkoholio, yra 21 metai, kai kurios valstijos leidžia jį parduoti 18–20 metų asmenims.
  • Treniruotės: Dauguma mokymų vyksta darbo metu ir paprastai apima parduotuvės pardavimo vietos (POS) kompiuterinės sistemos ir parduotuvei būdingų protokolų supratimą.

Kasininko įgūdžiai ir kompetencijos

Kadangi mažmeninės prekybos parduotuvių kasininkai nuolat tvarko grynuosius pinigus ir neskelbtiną finansinę informaciją, jie turi būti patikimi, sąžiningi, sąžiningi ir be gedimų saugoti klientų privatumą. Kai kurie kiti minkštieji įgūdžiai, kurių reikia kasininkams, yra šie:

  • Matematikos įgūdžiai: Norint greitai ir efektyviai dirbti, kasininkai turi mokėti tiksliai atlikti pagrindinius sudėjimo ir atimties elementus.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai: Kasininkų valdomos pardavimo vietos (POS) sistemos yra kompiuteriuose veikiančios programinės įrangos programos. Kasininkai turi būti įgudę mokytis ir įgudę naudotis programine įranga bei sugebėti pašalinti smulkias problemas, kai jos iškyla.
  • Žmonių įgūdžiai: Bendravimas su nuolatiniu klientų srautu yra darbo dalis. Dirbant su klientais svarbu būti draugiškiems ir paslaugiems. Kartais, kai klientai turi problemų ar nusiskundimų, reikia būti kantriems ir išklausyti, kad būtų galima geriausiai išspręsti situaciją.
  • Ištvermė: Kasininkai turi turėti galimybę vaikščioti ir stovėti ant kojų ilgą laiką. Darbo pareigos gali būti fiziškai sudėtingos, reikalaujant kelti, lenkti, pasiekti ir nešti prekes, taip pat kelti ir perkelti vitrinas, reklaminius ženklus ir medžiagas.

Darbo perspektyva

Numatoma, kad dešimtmetį, kuris baigsis 2026 m., kasininkų įsidarbinimo galimybės sumažės 1 proc. JAV darbo statistikos biuras. Tai žymiai blogiau nei prognozuojamas 7 procentų augimas visoms profesijoms. Kasininkų galimybių trūkumas siejamas su padidėjusiu savitarnos kasų takų mažmeninės prekybos vietose ir didėjančiu apsipirkimo internetu populiarumu.

Darbo aplinka

Kasininkams dažnai reikia ilgesnį laiką stovėti savo darbo vietoje arba prekybos aikštelėje. Tačiau kai kuriose darbo aplinkose kasininkai gali sėdėti. Daugelis mažmeninės prekybos parduotuvių reikalauja, kad kasininkai aktyviau padėtų klientams, todėl jie ne visada stovės prie kasos aparato, nebent išparduotų. Kiti darbai tokiose vietose kaip degalinės ar bakalėjos parduotuvės reikalauja, kad kasininkai visą pamainą arba daugumą jų dirbtų prie kasos aparato.

Darbo grafikas

Kasininkai reikalingi dirbti bet kuriuo metu bet kurią savaitės dieną, priklausomai nuo verslo pobūdžio. Daugelis degalinių dirba 24 valandas per parą ir reikalauja, kad kasininkai dirbtų naktinėse pamainose. Kai kurios bakalėjos parduotuvės ar kitos mažmeninės prekybos parduotuvės dažnai būna užimtos vakaro ir savaitgalio valandomis, kai daugelis pirkėjų nedirba, o tai reiškia, kad tuo metu dažnai reikia kasininkų. Šventinis apsipirkimo sezonas nuo Padėkos dienos iki Kalėdų taip pat yra įtemptas laikas mažmeninės prekybos parduotuvėse, o kasininkų paklausa tuo metu yra didesnė.

Daugelis kasininkų dirba ne visą darbo dieną arba dirba sezoniškai.

Kaip gauti darbą

TAIKYTI

Patikrinkite atidarymus tiesiogiai verslo svetainėse arba per Iš tikrųjų, Pabaisa, arba Stiklinės durys.

APRAŠYMAS

Pabrėžkite patirtį tvarkant grynuosius pinigus arba dirbant su klientais.

INTERVIU ĮGŪDŽIAI

Gydykite interviu panašiai kaip bendravimas su klientu. Būkite draugiški, malonūs ir paslaugūs.

Panašių darbų palyginimas

Žmonės, norintys dirbti kasininke, taip pat gali apsvarstyti vieną iš šių karjeros būdų, nurodytų su vidutiniais metiniais atlyginimais:

  • Padavėja arba padavėja: $21,780
  • Teikėjas: $29,450
  • Klientų aptarnavimo atstovas: $33,750

Maitinimo ir poilsio pertraukos nuo darbo įstatymų

Ar turite teisę į pietų pertrauką arba gauti atlyginimą už laiką, skirtą pavalgyti? Federaliniai įstatymai nereikalauja darbuotojų poilsio ar kavos pertraukėlių. Pietūs, vakarienė ar kiti maitinimosi laikotarpiai (paprastai trunkantys ne trumpiau...

Skaityti daugiau

Orlaivių civilinės atsakomybės ir korpuso draudimas: kas tai yra?

Orlaivių civilinės atsakomybės ir kasko draudimas apsaugo įmones, kurios naudoja lėktuvus ir kitus orlaivius verslo tikslais. Orlaiviams standartinė atsakomybės politika netaikoma. Sužinokite daugiau apie šį draudimą ir kaip jis veikia. Kas yra...

Nuorodos: kas tai yra?

Referentai yra žmonės, kurie gali aptarti jūsų darbo įpročius ir istoriją su potencialiais darbdaviais. Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia nuorodos. Kas yra nuoroda? Referentai yra žmonės, kurie yra susipažinę su jūsų darbu ir nori pasid...