Opis stanowiska kierownika gabinetu lekarskiego

The kierownik gabinetu lekarskiego jest kluczową pozycją dla każdego praktyka lekarska. To osoba, która zapewni organizacji dobre praktyki biznesowe, podczas gdy klinicyści skupią się na zapewnieniu opieki zdrowotnej. Ale muszą także być w pełni zaangażowani w wyjątkowe środowisko i klientelę placówki opieki zdrowotnej, a także w interakcję z klinicystami i przestrzeganie przepisów rządowych.

Oto elementy, które można zobaczyć w opisie stanowiska kierownika gabinetu lekarskiego. Jeśli piszesz lub aktualizujesz opis stanowiska, możesz użyć go jako punktu wyjścia, modyfikując go w swoich okolicznościach.

Podsumowanie stanowiska

Kierownik gabinetu lekarskiego jest odpowiedzialny za niekliniczne aspekty codziennej pracy w a środowiska gabinetów lekarskich, w tym gabinetów lekarskich, szpitali, domów opieki lub innej placówki służby zdrowia obiekt.

Obowiązki w pracy

  • Za wykonanie finansowe cyklu przychodów odpowiada kierownik gabinetu lekarskiego
  • Nadzór nad planowaniem pacjentów, rejestracją, doradztwem finansowym, dokumentacją medyczną, fakturowaniem i windykacją, wprowadzaniem i przetwarzaniem danych oraz księgowaniem gotówki
  • Koordynacja bieżącej działalności gabinetu
  • Promowanie doskonałej obsługi klienta na wszystkich poziomach personelu
  • Opracowuje, wdraża i utrzymuje zasady i procedury biurowe
  • Przeprowadza wywiady, zatrudnia i szkoli produktywny zespół gabinetu medycznego oraz przeprowadza przeglądy wydajności
  • Utrzymuje i zarządza wszystkimi systemami archiwizacji i organizacji praktyki
  • Zapewnia zadowolenie pacjentów, w tym rozwiązywanie problemów w przypadku reklamacji i opracowywanie usprawnień procesów w celu zapobiegania nawrotom.
  • Zapewnia zgodność z przepisami HIPAA, OSHA, prawem pracy i innymi przepisami federalnymi, stanowymi i lokalnymi.
  • Koordynuje spotkania personelu dla personelu administracyjnego i klinicznego
  • Koordynuje logistykę wewnętrznych i zewnętrznych spotkań i konferencji
  • Zapewnia, że ​​personel jest odpowiedni do codziennych operacji
  • Pomaga w projektach specjalnych
  • Pomaga w rekrutacji lekarzy

Wymagania edukacyjne

Znajomość procesów biznesowych i księgowych, zwykle uzyskana od Associate lub licencjata z administracji biznesowej, rachunkowości lub administracji opieki zdrowotnej.

Doświadczenie

  • Minimum 5 do 7 lat w gabinecie lekarskim.
  • Dwa do trzech lat na stanowisku nadzorczym lub kierowniczym.

Wiedza, umiejętności i zdolności

  • Wiedza i doświadczenie we wszystkich aspektach rozliczeń.
  • Znajomość przepisów związanych z ubezpieczeniami Medicare, Medicaid i komercyjnymi.
  • Doświadczenie w zakresie zasobów ludzkich w zatrudnianiu, nadzorowaniu i przeglądach wyników
  • Znajomość HIPAA i prawa pracy
  • Silne umiejętności obsługi klienta
  • Umiejętność pisania zasad i procedur
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem i systemami informatycznymi w służbie zdrowia
  • Znajomość konserwacji materiałów i sprzętu dla placówki medycznej.
  • Umiejętności wielozadaniowości
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Profesjonalne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, w tym twarzą w twarz, e-mail, telefon i wideokonferencje.
  • Znajomość koncepcji i praktyk ciągłego doskonalenia procesów
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klinicystami, pielęgniarkami, pokrewnym personelem medycznym, personelem administracyjnym, personelem pierwszej linii, wykonawcami, agencje rządowe, płatnicy ubezpieczeń, pacjenci, członkowie rodzin pacjentów, dostawcy i ogół społeczeństwa, na każdym poziomie wiekowym, od dziecka do emeryt.

Oczekiwana pensja

Kwoty wynagrodzenia różnią się w zależności od lat doświadczenia, wykształcenia i miejsca pracy.

Aktualne oferty pracy

Możesz znaleźć aktualne oferty pracy dla Kierownik Gabinetu Medycznego i podobne stanowiska w Indeed.com.

Podstawy układu restauracji i planu piętra

Bez względu na rodzaj, rozmiar i lokalizację – każda restauracja ma podstawowy układ, który obejmuje pewne ogólne obszary, w tym wejście, kuchnię i toalety. Jednak te obszary są często pomijane w ogólnym projekcie restauracji, gdy nowi właściciel...

Czytaj więcej

4 główne typy tytułów własności nieruchomości

Zdecydowana większość transakcji dotyczących nieruchomości wykorzystuje jeden z czterech rodzajów aktów prawnych do przeniesienia tytułu własności. Różnice między nimi polegają przede wszystkim na umowach i gwarancjach udzielanych przez koncesjod...

Czytaj więcej

Hasło: Co to jest?

Slogan to krótka, zapadająca w pamięć fraza używana w kampanie marketingowe aby przekazać wartość marki lub jej produktów. Zanim wybijesz monetę dla swojej firmy, poznaj jej cel, zobacz przykłady udanych sloganów i sposobów ich tworzenia. Co to...