Informacje o karierze i zatrudnieniu w bloku H&R

Interesuje Cię kariera specjalisty podatkowego, praca w biurze podatkowym lub stanowisko w korporacji? H&R Block to wiodący dostawca usług podatkowych i firma świadcząca usługi finansowe, prowadząca ponad 10 000 biur na całym świecie i obsługująca 8,9 miliona klientów za pośrednictwem aplikacji samoobsługowej.

H&R Block konsekwentnie zdobywa nagrody jako najlepszy pracodawca pod względem kobiet, absolwentów i różnorodności, a także oferuje możliwości specjalistom podatkowym, współpracownikom i innemu personelowi pomocniczemu. Ale czy ta firma jest dla Ciebie właściwym pracodawcą? Dowiedz się więcej o karierach w H&R Block, aby sprawdzić, czy Twoje cele są zgodne.

Informacje o Firmie

Firma H&R Block została założona w 1955 roku przez braci Henry'ego i Richarda Blochów. Firma H&R Block z siedzibą w Kansas City w stanie Missouri przygotowała w 2021 r. 21,6 mln zeznań podatkowych. Przychody firmy w 2021 roku wyniosły 3,4 miliarda dolarów.

W ramach inicjatywy Make Every Block Better H&R Block zamierza do 2025 r. przepracować 1 milion godzin w ramach wolontariatu, wesprzeć 500 000 właścicieli małych firm i wywrzeć pozytywny wpływ na 500 społeczności.

Opcje pracy blokującej H&R

H&R Block zatrudnia zarówno pracowników na pełen etat przez cały rok, jak i pracowników tymczasowych na sezon podatkowy. W centrali korporacji i biurach lokalnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych pracuje ponad 60 000 specjalistów podatkowych. Miejsca pracy są stale dostępne, a w pracowitym sezonie podatkowym zatrudniane są tysiące pracowników sezonowych.

Stanowiska biurowe obejmują doradcę podatkowego, lidera biura i obsługę urzędu skarbowego. Zadania związane z zarządzaniem obszarem operacji podatkowych obejmują role przywódców okręgowych, regionalnych i oddziałowych. Stanowiska korporacyjne są dostępne w obszarach technologii informatycznych, sprzedaży detalicznej, zarządzania terenem, obsługi klienta i wsparcie, komunikacja, usługi finansowe, relacje z rządem, zasoby ludzkie, kwestie prawne i marketingu.

H&R Block poszukuje kandydatów charakteryzujących się skutecznymi umiejętnościami komunikacyjnymi, możliwością rozwoju biznesu, umiejętnościami interpersonalnymi i możliwością pracy według elastycznego harmonogramu.

Pomyślne ukończenie kursu H&R Block Income Tax lub oceny wiedzy podatkowej zapewni Ci kwalifikacje do rozważenia możliwości kariery, które wymagają zaawansowanej wiedzy na temat przygotowywania podatków lub księgowość.

W przypadku stanowisk administracyjnych preferowane kwalifikacje to roczny staż pracy urzędniczej lub administracyjnej oraz roczny staż w H&R Block doświadczenie w urzędzie skarbowym lub doświadczenie w kontroli jakości, dobra umiejętność czytania i matematyki, dobra komunikacja werbalna i pisemna umiejętności.

Zajęcia z przygotowania podatku dochodowego

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako doradca podatkowy, H&R Block oferuje: kurs, który nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, od teorii podatków i etyki po przygotowanie podatków w świecie rzeczywistym. Otrzymasz certyfikat H&R Block, certyfikat ukończenia i kwalifikujące się godziny edukacyjne.

Zajęcia prowadzone są online w języku angielskim i hiszpańskim. Opłaty różnią się w zależności od lokalizacji.

Jeśli masz doświadczenie, możesz przystąpić do oceny wiedzy podatkowej przed zapisaniem się, aby określić swój poziom umiejętności i potrzebę wzięcia udziału w zajęciach.

H&R Blokuje pozycje sezonowe

Tymczasowa praca sezonowa podatkowa oferuje elastyczne godziny pracy, możliwość wykorzystania i zdobycia doświadczenia zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności zarówno w rolach podatkowych, jak i pomocniczych.

Do obowiązków osoby sporządzającej sprawozdania podatkowe sezonowo należy przeprowadzanie wywiadów podatkowych, przygotowywanie zeznań podatkowych, zapewnienie poufność i prywatność klientów, zwiększanie retencji klientów oraz oferowanie dodatkowych produktów i usługi.

Do obowiązków na sezonowym stanowisku biurowym należy witanie klientów w sposób spersonalizowany, przyjazny i zachęcający, kojarzenie klientów z doradcami podatkowymi, planowanie, utrzymanie czystości w biurze i nadzorowanie biura organizacja.

Znajdź możliwości kariery

Społeczność talentów

Osoby poszukujące pracy mogą dowiedzieć się, co H&R Block ma im do zaoferowania na dwa sposoby. Po pierwsze, zapisując się do nich Społeczność talentów, która dostarcza kandydatom aktualne informacje o ofertach pracy, wydarzeniach i aktualnościach w H&R Block. Otrzymasz informacje o wydarzeniach rekrutacyjnych i targach pracy, w których możesz wziąć udział. Będą również wysyłać Ci powiadomienia o ofertach pracy, które odpowiadają Twoim kryteriom i wydają się pasować do Twoich kwalifikacji.

Oferty pracy

Po drugie, kandydaci mogą wyszukiwać oferty pracy i aplikować online za pośrednictwem Strona karier H&R Block. Po prostu wybierz stanowisko, kategorię lub słowa kluczowe i lokalizację, a znajdziesz różnorodne możliwości zatrudnienia. Utwórz profil online, w którym będziesz mógł przechowywać swoje CV, co umożliwi łatwe zastosowanie, gdy znajdziesz interesujące stanowiska.

Blokowane świadczenia pracownicze H&R

H&R Block oferuje szereg świadczeń pracownikom zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu pracy, w tym świadczenia zdrowotne i zdrowotne, takie jak ubezpieczenie medyczne, dentystyczne, okulistyczne i na życie. Dodatkowe świadczenia obejmują plan zakupów akcji pracowniczych, plan emerytalny, urlop, świadczenia podatkowe i pomoc w nauce.

W zależności od uprawnień pracownicy sezonowi mogą mieć możliwość zapisania się do ubezpieczenia medycznego, planów emerytalnych i planów zakupu akcji.

Opis stanowiska kierownika restauracji

W każdej restauracji menadżer odgrywa kluczową rolę. Czasami właściciel pełni funkcję dyrektora generalnego restauracji. W innych przypadkach menedżer jest zatrudniany jako pracownik. W obu przypadkach menedżerowie restauracji mają szereg obowiąz...

Czytaj więcej

Jak napisać list powitalny nowego klienta

List powitalny nowego klienta jest cenną częścią pozyskiwania nowych klientów, szczególnie jeśli Twoja firma koncentruje się na relacjach osobistych. Poświęcam czas na napisanie nowego list powitalny klienta ma wiele zalet, z których niektóre to:...

Czytaj więcej

Czy jest to hipoteka przejęta czy obciążona hipoteką?

Założenie istniejącego kredytu hipotecznego przy zakupie domu różni się od zakupu z zastrzeżeniem istniejącego kredytu hipotecznego. Zaciągnięcie pożyczki zawsze będzie wymagało zgody pożyczkodawcy. Dzieje się tak dlatego, że przejmujesz odpowied...