Praca w korpusie piechoty morskiej: 8411

Rekruter morski musi dokładnie znać proces rekrutacji, od poszukiwania kandydatów po przygotowanie do szkolenia rekrutacyjnego. Rekruterzy pracują w środowisku zewnętrznym w stosunku do normalnego środowiska poczty, stacji i FMF piechoty morskiej. Typowe funkcje osoby rekrutującej obejmują wstępną kontrolę i przetwarzanie administracyjne, planowanie badań fizycznych, kompletowanie dokumentów rekrutacyjnych i prowadzenie dokładnej dokumentacji. Rekruterzy dostarczają także społeczności materiały reklamowe dotyczące piechoty morskiej i pomagają w wydarzeniach obywatelskich. Stacjonują w składach rekrutacyjnych, stacjach werbunkowych, Wojskowe stacje przetwarzania poborów (MEPS) i rekrutacja podstacji na całym terenie. Stanach Zjednoczonych i niektórych lokalizacjach za granicą.

Rodzaj MOS-u: EMOS.

Ranga Zakres: MGySgt do kpr.

Wymagania do pracy:

(1) Musi spełniać wymagania wstępne określone w MCO 1326.6.

(2) Od sierżanta sztabowego do sierżanta, ukończ Szkołę Rekrutacji.

(3) Po unieważnieniu niniejszy MOS nie może zostać ponownie przydzielony bez uprzedniej zgody CMC (MM).

Obowiązki:

  1. MGySgt do kpr.:
    1. Prowadzi raporty niezbędne do systematycznej rekrutacji.
    2. Przeszukuje populację pod kątem potencjalnych kandydatów.
    3. Nawiązuje współpracę z władzami oświatowymi i innymi agencjami cywilnymi.
    4. Wyjaśnia potencjalnym kandydatom, że piechota morska uwzględnia możliwości, przepisy, programy rekrutacyjnei miejsca przydziału.
    5. Sprawdza każdego wnioskodawcę w celu ustalenia, czy kwalifikuje się on pod kątem wad fizycznych, charakteru moralnego, zaangażowania przestępczego, wieku, nadużywania narkotyków, zadowalająca wcześniejsza służba, obywatelstwo, wykształcenie i zależność zgodnie z MCO PII00.72, Podręcznik zamówień wojskowych, tom 2, żołnierz Nabywanie.
    6. Planuje przyjmowanie pracujących kandydatów Bateria Umiejętności Zawodowych Służb Zbrojnych test w MEPS.
    7. Organizuje badania fizykalne kandydatów posiadających kwalifikacje psychiczne w MEPS.
    8. Współpracuje z personelem MEPS, pomagając wnioskodawcom w wypełnieniu wniosku o zaciągnięcie (formularz DO 1966).
    9. Przygotowuje wszystkie inne wymagane dokumenty rekrutacyjne.
    10. Organizuje publikację i nadawanie programów rekrutacyjnych oraz dostarcza materiały reklamowe na temat piechoty morskiej.
    11. Wyjaśnia wykwalifikowanym kandydatom, jakie elementy należy zabrać na szkolenie rekrutacyjne.
      1. Instruuje kandydatów, jak zakończyć proces rekrutacji w następujących obszarach: podjęcie Przysięga zaciągu i podpisanie Rejestru danych dotyczących sytuacji awaryjnych (formularz DO 93) oraz Umowa rekrutacyjna.

Powiązany Departament Pracy Kody zawodów :

  1. Rekruter personelu 166.267-010.
  2. Rekruter 166.267-026.

Powiązane oferty pracy w korpusie piechoty morskiej:

Rekruter zawodowy, 8412.

Powyższe informacje pochodzą z MCBUL ​​1200, części 2 i 3

Koordynator edukacji artystycznej Opis stanowiska: wynagrodzenie, umiejętności i więcej

Koordynatorzy edukacji artystycznej opracowują i nadzorują programy edukacyjne w instytucjach artystycznych, takich jak galerie sztuki, muzea sztuki czy centra sztuki eksperymentalnej. Programy te mogą wspierać wystawy lub być częścią programów p...

Ochroniarz Muzeum Sztuki Opis stanowiska: Wynagrodzenie, umiejętności i więcej

Ochroniarz muzeum sztuki pomaga zapewnić bezpieczne środowisko dla pracowników muzeum i gości oraz chronić dzieła sztuki i sprzęt poprzez ochronę muzeum od wszelkiego rodzaju zagrożeń, takich jak kradzież, pożar lub innego rodzaju niebezpieczeńst...

Jak kuratorować pokaz sztuki za pomocą prostych, łatwych kroków

W dzisiejszym świecie sztuki nie trzeba być pracownikiem muzeum, aby być kuratorem wystawy sztuki. Mógłbyś być niezależny kurator sztuki i pracować samodzielnie. Praca kuratora jest jak praca reżysera filmowego, ponieważ musisz nadzorować każdy ...