Praca dla żołnierzy sił powietrznych AFSC 3D1X1 (systemy klienckie)

click fraud protection

3D1X1, Client Systems AFSC została oficjalnie założona 1 listopada 2009 roku. Ten AFSC powstał poprzez konwersję AFSC 2E2X1. Personel Client Systems to specjaliści ds. sieci komputerowych Sił Powietrznych. Personel Systemów Klienta wdraża, utrzymuje, rozwiązuje problemy i naprawia standardowe urządzenia klienckie do transmisji głosu, danych, sieci wideo i kryptograficzne w środowiskach stacjonarnych i wdrożonych. Utrzymują i obsługują systemy poprzez skuteczne rozwiązywanie problemów, naprawy i analizę wydajności systemu. Zarządzają także kontami użytkowników klientów i kontami urządzeń klienckich w organizacji.

Obowiązki

Wykonuje funkcje wsparcia technologii informatycznych na poziomie klienta
Zarządza sprzętem i oprogramowaniem. Wykonuje konfigurację, zarządzanie i rozwiązywanie problemów. Usuwa i wymienia komponenty i urządzenia peryferyjne w celu przywrócenia działania systemu. Instaluje i konfiguruje oprogramowanie systemów operacyjnych i aplikacji. Świadczy usługi dla użytkowników końcowych w zakresie obsługi, przywracania i konfiguracji systemów informatycznych. Zgłasza incydenty związane z bezpieczeństwem i realizuje korygujące procedury bezpieczeństwa.

Wykonuje funkcje sieci głosowej na poziomie klienta. Zarządza sprzętem i oprogramowaniem
Wykonuje konfigurację, zarządzanie, w tym dodawanie, przenoszenie, zmiany i rozwiązywanie problemów. Planuje, planuje i wdraża funkcje instalacyjne i konserwacyjne związane z systemami głosowymi. Usuwa i zastępuje instrumenty telefoniczne. Zgłasza incydenty związane z bezpieczeństwem i realizuje korygujące procedury bezpieczeństwa.

Wykonuje funkcje osobistego systemu komunikacji bezprzewodowej (PWCS) na poziomie klienta
Zarządza sprzętem, oprogramowaniem i kontrolowanymi elementami kryptograficznymi (CCI). Zajmuje się zarządzaniem konfiguracją i rozwiązywaniem problemów. Planuje, planuje i wdraża funkcje instalacyjne i konserwacyjne związane z PWCS. Usuwa i wymienia komponenty i urządzenia peryferyjne w celu przywrócenia działania systemu. Zgłasza incydenty związane z bezpieczeństwem i realizuje korygujące procedury bezpieczeństwa. Zgłasza zdarzenia związane z zakłóceniami widma.

Planuje, organizuje i kieruje działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju
Ustanawia standardy pracy, metody i kontrole dla zapobiegawczych, zaplanowanych i nieplanowanych działań konserwacyjnych. Określa zakres i ekonomiczność naprawy niesprawnego sprzętu. Zapewnia zgodność z danymi technicznymi, instrukcjami i normami pracy. Opracowuje i egzekwuje standardy bezpieczeństwa. Interpretuje nieprawidłowe działanie i zaleca działania naprawcze. Służy lub kieruje zespołami inspekcyjnymi zorganizowanymi w celu oceny programów utrzymania bazy lub dowództwa. Zarządza lub realizuje projekty badawczo-rozwojowe dla powierzonych systemów. Koordynuje i dokumentuje naprawy. Zarządza, administruje, kontroluje i ocenia umowy.

Szkolenie w miejscu pracy

Wstępne szkolenie umiejętności (Szkoła Technologiczna)
Ukończenie Szkoły Technicznej AF skutkuje uzyskaniem 3-poziomowego poziomu umiejętności (praktykant). Po szkoleniu podstawowym Sił Powietrznych lotnicy tego AFSC biorą udział w następujących kursach:

  • Kurs nr E3ABR3D131 01AA, kurs specjalistyczny dotyczący systemów klienckich w Keesler AFB, MS – długość nieznana.

Szkolenie certyfikacyjne
Po ukończeniu szkoły technicznej poszczególne osoby zgłaszają się do stałego przydziału, gdzie przechodzą pięciopoziomowe szkolenie podnoszące kwalifikacje (technik). Szkolenie to stanowi połączenie certyfikacji wykonywania zadań w miejscu pracy oraz zapisania się na kurs korespondencyjny tzw Kurs rozwoju kariery (CDC). Po zaświadczeniu przez instruktora(-ów) lotnika, że ​​posiada on kwalifikacje do wykonywania wszystkich zadań związanych z tym zadaniem oraz po ukończeniu CDC, łącznie z końcowym testem pisemnym w formie zamkniętej, zostają podniesieni do 5-poziomowego poziomu umiejętności i są uważani za „certyfikowanych” do wykonywania swojej pracy przy minimalnych nadzór.

Zaawansowane szkolenia
Po osiągnięciu ranga sierżanta sztabowego lotnicy przechodzą siedmiostopniowe szkolenie (rzemieślnicze). Rzemieślnik może spodziewać się pełnienia różnych stanowisk nadzorczych i kierowniczych, takich jak kierownik zmiany, podoficer dowodzący elementem (podoficer dowodzący), kierownik lotu i różne stanowiska personelu. Po awansie do stopnia starszego starszego sierżanta personel przechodzi na AFSC 3D190, Operacje cybernetyczne Superintendent. Personel 3D190 zapewnia bezpośredni nadzór i zarządzanie personelem w AFSC 3D1X1, 3D1X2, 3D1X3, 3D1X4, 3D1X5, 3D1X6i 3D0X7. Osoba na poziomie 9 może spodziewać się obsadzenia stanowisk takich jak szef lotu, nadinspektor i różne stanowiska podoficerskie personelu.

Lokalizacje przydziałów
Praktycznie każda baza Sił Powietrznych.

Średni czas awansu (czas pracy)
Lotnik (E-2): 6 miesięcy
Lotnik pierwszej klasy (E-3): 16 miesięcy
Starszy lotnik (E-4): 3 lata
Sierżant sztabowy (E-5): 4,85 roku
Sierżant techniczny (E-6): 10,88 lat
Starszy sierżant (E-7): 16,56 lat
Starszy starszy sierżant (E-8): 20,47 lat
Starszy sierżant (E-9): 23,57 lat.

Wymagany Kompozyt ASVAB Wynik: E-70.

Poświadczenie bezpieczeństwa Wymóg: Sekret.

Wymagania dotyczące siły: G.

Inne wymagania

  • Musi być obywatelem USA
  • Ukończenie szkoły średniej jest obowiązkowe.
  • Pożądane są dodatkowe kursy z zakresu biznesu, matematyki, informatyki lub technologii informacyjnych.
  • Mile widziany certyfikat A+.
  • Możliwość uzyskania rządowego prawa jazdy jest obowiązkowa.

Jak zostać natchnionym filantropem

Kilka lat temu Tracey Minkin i jej mąż zdecydowali, że powinni przekazać pięć procent swoich dochodów na szczytne cele. Co roku w styczniu odbywali „szczyt budżetowy” i decydowali, co chcą zmienić w swoich darowiznach na nadchodzący rok. Para ś...

Czytaj więcej

Maksymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej

Prowadzenie magazynów jest dla firm kosztowne. Koszt gruntu, budynku, maszyn, robocizny i przedmiotów przechowywanych w magazynie może wynieść znaczną sumę pieniędzy. Większość firm chciałaby maksymalizować pracę magazynu, albo poprzez usprawnien...

Jak rozpocząć działalność związaną z planowaniem wydarzeń

Czy marzysz teraz w swoim kostce lub domowym biurze o założeniu firmy zajmującej się planowaniem wydarzeń? Być może pracujesz w branży eventów i spotkań już od kilku lat i myślisz, że teraz jest dobry moment, aby dowiedzieć się, jak pracować na s...