Czy praca zwiadowcza w piechoty morskiej jest dla Ciebie odpowiednia?

Zwiadowca jest odpowiedzialny za zapewnienie umiejętności amfibii, dalekiego zasięgu, małych jednostek, rozpoznania naziemnego i rajdów. Stanowią zalążek zespołu zwiadowczego w batalionie zwiadowczym lub zespołu rozpoznawczego lub szturmowego w Kompanii Operacji Specjalnych Marynarki Wojennej (MSOC).

Żołnierz piechoty morskiej RECON spędza kilka miesięcy na wymagającym szkoleniu, aby zdobyć wyróżnienie w postaci noszenia złotych skrzydeł skoku piechoty morskiej i przypinki Marine SCUBA na mundurze. Zwykle rekrut może poprosić o bezpośredni dostęp do kursu RECON, ale musi najpierw ukończyć następujące szkoły:

Korpus Piechoty Morskiej Obóz dla rekrutów to kompletny obóz szkoleniowy z wynikiem 1. klasy PFT, po którym można przejść do Szkoły Piechoty (SOI).
Szkoła Korpusu Piechoty Morskiej im PiechotaBatalion Szkolenia Piechoty to kurs trwający 59 dni. Osoba z kontraktem UZ ma obowiązek uczęszczać do szkoły piechoty. Absolwenci szkół piechoty, którzy są ochotnikami i spełniają standardy, mogą wziąć udział w podstawowym kursie podstawowym RECON.

Podstawy kursów RECON piechoty morskiej

Primer trwa pięć tygodni i stanowi najcięższe fizyczne i psychiczne wyzwanie, aby zostać żołnierzem RECON Marine. Potraktuj Primer jako wyzwanie selekcji, aby zostać żołnierzem RECON Marine.

Podstawowy kurs RECON trwa dziewięć tygodni i składa się z trzech faz, które stawiają przed żołnierzami piechoty morskiej maksymalne wyzwanie, zarówno fizyczne, jak i taktyczne. Faza 1 koncentruje się na indywidualnych umiejętnościach fizycznych Marine, takich jak bieganie, PT z dużą liczbą powtórzeń, tory przeszkód, ocean pływa z płetwami, rugging, nawigacja lądowa, szkolenie w zawieszeniu na linach helikoptera, komunikacja i wsparcie ramiona. Ale po Elementarzu będziesz gotowy na tę fazę.

Faza 2 koncentruje się na misji taktycznej. Uwzględniono taktykę małych jednostek, planowanie misji i kilka całodniowych ćwiczeń z profilu misji. Faza 3 koncentruje się na misji morskiej i uczysz się przeprowadzać rozpoznanie desantowe, operacje łodzią i nawigację małymi łodziami.

Obowiązki RECON Marine

Oprócz podstawowych umiejętności piechoty, RECON Marine jest odpowiedzialny za wysoce wyrafinowane umiejętności zwiadu i patrolowania. Muszą posiadać zaawansowaną biegłość w pływaniu zwiadowczym, obsłudze małych łodzi, umiejętnościach walki w zwarciu, technikach umieszczania i wydobywania w powietrzu, na powierzchni i pod powierzchnią, ataku wspinanie się, rozbiórki, procedury obserwatorów przednich w celu podparcia broni, wstępne operacje naprowadzania na terminal w przypadku ataków z helikopterów, operacje wstawiania w powietrzu i różne operacje na wodzie operacje.

Wykwalifikowany żołnierz piechoty morskiej RECON specjalizuje się w komunikacji, fotografii, broni i sprzęcie stanowiącym zagrożenie rozpoznanie oraz różne rodzaje punktów, obszarów i związane z nimi niezbędne nakładanie się naziemnego rozpoznania desantowego operacje.

Marines przydzieleni do zespołów szturmowych posiadają zaawansowane umiejętności w zakresie broni szturmowej, niszczenia wyburzeń, umiejętności walki w zwarciu i technik rajdów. Wybrani żołnierze zwiadowczy są dalej szkoleni jako spadochroniarze na linach statycznych i spadochroniarze swobodnego spadania oraz nurkowie bojowi.

Podoficerowie są wyznaczani jako dowódcy zespołów rozpoznawczych i szturmowych lub ich asystenci i mogą mieć kwalifikacje do statycznej linii i mistrzowie skoków swobodnego spadania, nadzorcy nurkowania, mistrzowie wprowadzania/wyciągania helikopterów (HRST) i tandemowy system dostarczania zaopatrzenia (TORDS) operatorzy.

Wymagania RECON Marines

Będziesz potrzebować wyniku 105 lub wyższego w ogólnym segmencie technicznym Testy baterii umiejętności zawodowych sił zbrojnych (ASVAB).. Wymagane są pierwszorzędne kwalifikacje pływackie i pierwszorzędny wynik w teście sprawności fizycznej.

Wszyscy żołnierze piechoty morskiej muszą pomyślnie ukończyć kurs strzelców morskich przed przystąpieniem do podstawowego kursu rozpoznania.

Ponadto, aby zakwalifikować się do tej pracy, musisz być obywatelem USA i posiadać tajne poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez Departament Obrony.

Przykładowe pisma o wypowiedzeniu umowy o pracę z ważnej przyczyny

Rozwiązanie stosunku pracy z powodu Przykładowe listy Potrzebujesz wzoru pisma do wykorzystania w przypadku rozwiązania stosunku pracy z pracownikiem z ważnego powodu? Te próbki pisma o wypowiedzeniu określają przyczynę i potwierdzić rozwiązanie...

Czytaj więcej

Dzieci gwiazd, które odniosły sukces jako modelki

Nie jest tajemnicą, że potomstwo celebrytów jest obdarzone dobrymi genami, wielkimi osobowościami i słynnymi nazwiskami. Ale to nie znaczy, że ich przeznaczeniem jest żyć w cieniu swoich rodziców na zawsze! Te wzorowe dzieciaki mają wytyczyli wła...

Czytaj więcej

Planowanie lotu VFR Cross Country

Chociaż planowanie lotu przelotowego z widocznością (VFR) może wydawać się trudnym zadaniem, wybór miejsc docelowych po drodze jest w większości łatwy. Przez większość czasu piloci wybierają loty na lotniska z najlepszymi restauracjami i najlepsz...