Infantryman (11B) Descrierea postului: Salariu, abilități și altele

Infanteria este principala forță de luptă terestră și coloana vertebrală a Armatei. Este la fel de important în timp de pace și în luptă. Rolul infanteristului este să fie gata să ne apere țara pe timp de pace și să captureze, să distrugă și să respingă forțele terestre inamice în timpul luptei.

Vrei să devii un membru de luptă al Armatei SUA? Luați în considerare programul de recrutare 11X care canalizează programul de antrenament al infanteriei armatei de la bază la prima ta comandă. Ca recrut și nou stagiar, programul 11x vă va provoca și vă va testa voința pentru a vedea dacă puteți deveni Infantryman 11B sau „Eleven Bravo”.

Din cele două opțiuni de 11x (11B / 11C) majoritatea vor deveni 11B, deoarece este mai mult nevoie de ei în Armată. Cât de importantă este infanteriei pentru armată? Infanteria reprezintă 15-17% din Armată.

Nu vă puteți înscrie cu o garanție pentru MOS 11B. În schimb, vă înrolați sub 11X al armatei - Opțiunea de înrolare a infanteriei, iar în timpul antrenamentului, veți fi desemnat fie ca MOS 11B, Infantryman, fie

MOS 11C, Infanterie de foc indirect. Dar trebuie să-l câștigi, îndeplinind standardele de-a lungul călătoriei în timp ce te antrenezi.

Infantryman (11B) Îndatoriri și responsabilități

Ca infanterist, vei avea multe îndatoriri și responsabilități, cum ar fi următoarele:

  • Ca infanterie 11B, asistați la efectuarea operațiunilor de recunoaștere, angajați, trageți și recuperați antipersonal și mine antitanc și localizați și neutralizați minele, operați, montați/demontați, puneți la zero și angajați ținte folosind viziunea de noapte vedere.
  • Operează și întreține echipamente de comunicații și operează într-o rețea radio; operați într-o zonă contaminată NBC; construirea de ajutoare de tragere pentru armele de infanterie; efectuează ca membru al unei echipe de pompieri în timpul unei mișcări de contact, recunoaștere și securitate, un atac, apărare, exerciții de antrenament situațional și toate exercițiile de luptă descălecate de infanterie.
  • Procesați prizonierii de război și documentele capturate.
  • Conducerea unei echipe de infanterie în operațiuni de luptă, oferind îndrumări tactice și tehnice subordonaților și sprijin profesional atât superiorilor, cât și subordonaților în îndeplinirea atribuțiilor lor; conduce, supraveghează și instruiește personalul din subordine.
  • Apelați și reglați focul indirect; evaluează terenul și selectează amplasarea armelor; controlul incendiilor organice; instalarea și recuperarea dispozitivelor antiînmânare pe mine antitanc și încărcături electrice și neelectrice de demolare; supraveghează construcția de fortificații grăbite și primirea, depozitarea și eliberarea muniției.
  • Înregistrați informații operaționale pe hărți; primește și implementează ordine de luptă, desfășurarea directă a personalului în operațiuni ofensive, defensive și retrograde. Solicitați, observați și reglați focul de sprijin direct. Evaluează terenul și supraveghează amplasarea de a vedea și trage toate armele atribuite; utilizați hărți și suprapuneri de hărți, efectuați intersecția și resecția și determinați cotele și azimuturile grilei; conduce o echipă de pompieri în timpul unei mișcări de contact, recunoaștere și securitate, un atac, apărare, exerciții de antrenament situațional și toate exercițiile de luptă descălecate de infanterie.

Infanteristul (11B) Salariu

Compensația totală pentru această poziție include mâncare, locuință, salariu special, medical și timpul de vacanță. Dacă vă înrolați în cadrul anumitor coduri MOS în armată, puteți fi, de asemenea, eligibil pentru anumite bonusuri în numerar de până la 40.000 USD dacă postul de specialist în resurse umane este considerat unul dintre cele ale armatei. Locuri de muncă la cerere.

De asemenea, puteți obține beneficii educaționale, cum ar fi burse pentru a acoperi costul integral al școlarizării, o bursă pentru cheltuielile de viață și bani pentru cărți și taxe.

Pregătirea pentru a fi infanterist implică teste și mai multe tipuri de antrenament.

  • Testare:Scor ASVAB Necesar: 90 în zona de aptitudini CO.
  • Antrenament initial: Instruirea inițială în acest MOS este efectuată în principal prin intermediul One Station Unit Training (OSUT), care combină formarea de bază și formarea profesională într-un singur curs de instruire. OSUT pentru 11B, Infantryman are 13 săptămâni, 3 zile la Fort Benning, Georgia.
  • Instruire suplimentară: Oportunități specifice de formare formală pentru acest MOS, inclusiv cursuri de pregătire avansată disponibile în anumite puncte ale carierei soldatului, pot fi găsite pe Site-ul web privind cerințele și resursele de pregătire a armatei (ATRRS)..

Alte cerinte: Acest loc de muncă este deschis bărbaților și femeilor care îndeplinesc următoarele cerințe suplimentare:

  • Clearance-ul de securitate: Nu este necesar
  • Cerință de forță: foarte greu
  • Cerință privind profilul fizic: 111221
  • Discriminarea culorilor roșu/verde.
  • Vedere corectabilă de 20/20 într-un ochi; 20/100 la celălalt ochi.

Pregătirea de muncă pentru infanterie necesită 14 săptămâni, trei zile de antrenament de unitate de stație (OSUT), care include antrenament de bază și pregătire individuală avansată. Cu toate acestea, în 2019, armata adaugă încă 8 săptămâni la Antrenamentul de infanterie pentru a include extinderea OSUT cu un curs de combativi, curs de salvatori de luptă, mai multă navigație terestră de zi și de noapte și diferite arme calificări.

Noua pregătire de infanterie OSUT de 22 de săptămâni va avea un accent operațional pentru soldatul de infanterie. Soldații vor primi mai multe împușcături zi și noapte cu pușca lor M4, mitraliera M240 și arma automată a echipei M249.

Soldații vor petrece, de asemenea, mai mult timp pe teren, inclusiv antrenament tactic care se concentrează mai mult pe formațiunile de echipă în timpul operațiunilor de zi și de noapte, pentru a include navigația terestră. Antrenamentul de luptă de bază (luptă corp la corp), îngrijirea tactică a victimelor în luptă (TCCC) și multe altele vor fi adăugate la programa în cursul celor opt săptămâni suplimentare.

Timpul adăugat include, de asemenea, șase zile de antrenament pe platforma vehiculului, care este un plus de 5 zile. Soldații alocați unei unități Stryker sau Bradley vor învăța cum să conducă și să efectueze întreținerea vehiculului care le-a fost atribuit. Instruirea se va desfășura în primul rând în teren, cu unele pregătiri la clasă. Subiectele includ războiul împotriva minelor terestre, tehnici anti-blindură, lansator de grenade M203, mitraliere, operațiuni militare pe teren urban și antrenament tactic de echipă.

Infantryman (11B) Abilități și competențe

Candidații trebuie să aibă alte câteva abilități care îi vor ajuta să exceleze în poziția lor:

  • Minte deschisă: Deschis să accepte provocările
  • Managementul stresului: are capacitatea de a funcționa bine în condiții de stres
  • Condiție fizică bună: în formă fizică și psihică
  • Abilități interpersonale: Are capacitatea de a lucra ca membru al echipei

Outlook

Abilitățile pe care le învățați vă vor ajuta să vă pregătiți pentru orice carieră aleasă. Soldații interesați de diverse locuri de muncă odată ce au ieșit din armată pot fi eligibili pentru angajare civilă prin înscrierea în programul Army PaYS.

Programul PaYS este o opțiune de recrutare care garantează un interviu de angajare cu angajatori prietenoși cu militarii care caută veterani experimentați și instruiți pentru a se alătura organizației lor. Puteți afla mai multe online pe site-ul Programului Army PAYS.

  • AT&T, Inc.
  • Compania Hewlett-Packard
  • Kraft Foods Global, Inc.
  • Sears Holdings Corporation
  • Time Customer Service, Inc.
  • Walgreen Co.

Munca unui infanterist este adesea îndeplinită într-un cadru în aer liber, iar personalul poate fi transportat în diferite locații pe uscat, aer sau mare.

Această poziție are de obicei un program de lucru cu normă întreagă.

Cum să obțineți postul

INSTRUIRE

Completați antrenamentul de luptă de bază și antrenamentul individual avansat.

TESTARE

Faceți testul ASVAB și obțineți rezultatul corespunzător Scor ASVAB. Necesar: 90 în zona de aptitudini CO

RESPECTEȚI CERINȚELE SUPLIMENTARE

În ceea ce privește ocupațiile civile similare, nu există nicio ocupație civilă care să fie direct echivalentă cu MOS 11B. Cu toate acestea, următoarele ocupații civile folosesc abilitățile dezvoltate prin formarea și experiența MOS 11B, prezentate cu salariul lor anual:

  • Paznici: $28,530
  • Specialiști în formare și dezvoltare: $60,870
  • Antreprenor (cafea, tricouri pentru veterani, industria cinematografică, producție video etc.): (Câștigurile variază)

Standarde medicale pentru militari

Armata cere solicitanților să aibă o imagine de sănătate la intrarea în forțele armate. Primul strat de screening vine în biroul recrutorului atunci când recruții completează formularul de dezvăluire medicală. Aici solicitantul afirmă că complete...

Descrierea postului în armată: Operator de control al traficului aerian 15Q

La fel ca omologii lor civili, operatorii de control al traficului aerian din Armată sunt responsabili pentru urmărirea avioanelor și furnizarea instrucțiunilor de aterizare și decolare. Este o treabă extrem de importantă; acești soldați sunt res...

REALIMENTARE ÎN ZBOR (1A0X1) Descrierea postului în forțele aeriene

Forțele aeriene ale Statelor Unite au stăpânit arta realimentării în zbor. Acești bărbați și femei, de la pilot la echipaj, efectuează funcții și activități de realimentare în timpul zborului pentru echipajul de zbor conform manualelor de zbor, l...