Egyenruhás titkosszolgálati tiszt Munkaleírás: Fizetés, készségek és egyebek

Az Egyesült Államok titkosszolgálata felelős az elnökök, a magas rangú kormányzati tisztviselők, valamint a külföldi diplomaták és méltóságok védelméért. A titkosszolgálat egyenruhás osztályán is teljes munkaidőben rendészeti tiszteket alkalmaz. Ennek a csoportnak az a feladata, hogy végrehajtsa az ügynökség küldetését, és látható rendőri jelenlétet biztosítson a főbb funkciókon és fontos helyszíneken.

Egyenruhás titkosszolgálati tiszt feladatai és felelősségei

Az egyenruhás titkosszolgálati tiszt munkája gyakran magában foglalja:

  • Műszakos munkavégzés, beleértve az éjszakai és hétvégi órákat
  • Gyalogos őrjáratok lebonyolítása
  • Utcai járőrözés vezetése
  • A fenyegetések figyelése és azonosítása
  • A biztonságra és védelemre vonatkozó szövetségi törvények betartatása
  • Letartóztatások végrehajtása
  • Állóőrség és személyzeti ellenőrzőpontok

Az Egyesült Államok titkosszolgálati egyenruhás osztályának tagjai felelősek a biztonsági és védelmi szolgáltatásokért Fehér Ház és komplexum, az alelnök rezidenciája az Egyesült Államok Haditengerészeti Obszervatóriumában és a Pénzügyminisztérium Épület. Nemcsak a díjakat szolgálják ki, hanem a turistákat és az ország fővárosába látogatókat is.

Az elnöki komplexumok biztosításán túl a tisztek védelmet nyújtanak a külföldi nagykövetségeken és diplomáciai képviseleteken. Washington, D.C. Az elnökkel és az alelnökkel is utaznak, és segítik a különleges ügynököket a méltóságvédelem kezelésében szolgáltatások.

Az Egyenruhás Hadosztálynak számos speciális területe van, amelyekbe a tisztek bejuthatnak, többek között K-9 egység, katasztrófaelhárítási csapatok, mesterlövészek elleni csapatok, helyszínelés és motoros felkutatás.

Egyenruhás titkosszolgálati tiszt fizetése

Az egyenruhás titkosszolgálati tisztek javadalmazása a rangtól és a szolgálatban eltöltött évektől függően változik. 2019-től évi 47 785 dollárról indult az egy éves vagy annál kevesebb gyakorlattal rendelkező tisztek (a legalacsonyabb fokozat), és 156 000 dollár volt a 13 éves vagy annál több tapasztalattal rendelkező főnökök esetében (a legmagasabb fokozat).

A Titkosszolgálat Egyenruhás Osztályán dolgozó alkalmazottak javadalmazása a következőket tartalmazza:

  • Olcsó szövetségi egészségügyi ellátás és életbiztosítási tervek
  • Költözési költségek körzeten kívüli bérbeadás esetén
  • Egyenruha és felszerelés
  • Átfogó nyugdíj
  • Bőséges éves szabadság és betegszabadság

Oktatás, képzés és minősítés

A pályázóknak olyan amerikai állampolgároknak kell lenniük, akik 21 évnél idősebbek és 40 évnél fiatalabbak az állásra való kinevezés időpontjában. Érvényes jogosítvánnyal kell rendelkezniük, és egyik szemükben sem rosszabb, mint 20/60, 20/20-ra korrigálva.

  • Oktatás: Nem szükséges főiskolai végzettség ahhoz, hogy egyenruhás tisztként dolgozhasson a titkosszolgálatnál, bár rengeteg előnnyel jár a diploma megszerzése. főiskolai oktatás a büntető igazságszolgáltatás területén foglalkoztatás. Ha más nem, a diploma hasznos lehet a jövőbeni karrierváltásokhoz vagy előléptetésekhez.
  • Tanúsítvány: Minden jelöltnek át kell adnia a szövetségi bizonyítványt Rendőr Kiválasztási teszt (POST), és fizikailag alkalmasnak kell lennie a rendészeti munkát gyakran kísérő megerőltető feladatok elvégzésére. Szükség lesz egy állami orvos által végzett orvosi vizsgálatra is. A jelölteknek emellett szigorúan titkos minősítésre is alkalmasnak kell lenniük. Ehhez kiterjedt háttérvizsgálat és tartalmazza a poligráfos vizsga. A férfi jelölteknek igazolniuk kell a szelektív szolgálatba való regisztrációt vagy az alóli felmentést.
  • Kiképzés: A kinevezést követően az új tisztek 12 hetes tanfolyamon vesznek részt az intézményben Szövetségi Bűnüldözési Képzési Központ Glynco-ban, Georgia államban valamint egy 13 hetes speciális képzési program Washington, D.C. közelében.

Egyenruhás titkosszolgálati tiszti készségek és kompetenciák

Ahhoz, hogy sikeres legyen ebben a szerepkörben, általában a következő készségekre és tulajdonságokra lesz szüksége:

  • Fizikai erő, mozgékonyság és állóképesség: Az egyenruhás titkosszolgálati tisztek munkaidejük nagy részét a lábukon töltik, és megfelelő erőnléttel és mozgékonysággal kell rendelkezniük ahhoz, hogy különféle helyzetekben megvédjenek másokat.
  • Megfigyelési képességek: A munka kulcsfontosságú része az éberség és a lehetséges fenyegetések észlelése.
  • Döntéshozatali képességek: Gyorsan el kell tudni dönteni, mikor és hogyan reagáljanak a potenciálisan fenyegető helyzetekre.

Védőszolgálatokra mindig szükség lesz, és a titkosszolgálat továbbra is egyenruhás tiszteket vesz fel. A tesztelést havonta végzik Washingtonban, és időszakonként az Egyesült Államok területi irodáiban. 2019-től a A titkosszolgálat körülbelül 1300 tisztet alkalmazott egyenruhás osztályában.

Munkakörnyezet

Az egyenruhás titkosszolgálati tisztek elsősorban Washingtonban dolgoznak, és a legtöbb esetben hajlandónak kell lenniük arra, hogy odaköltözzenek. Készen kell állniuk arra is, hogy rövid határidővel utazzanak, és időnként nemkívánatos körülmények között dolgozzanak. A jelölteknek késznek kell lenniük arra, hogy nagy nyomás alatt, nagy téttel és potenciálisan veszélyes helyzetekben dolgozzanak.

Munkarend

Az egyenruhás titkosszolgálati tisztek általában műszakban dolgoznak, hogy biztosítsák a maximális védelmet a nap 24 órájában, a hét minden napján. Gyakran hosszú órákat dolgoznak – többet, mint a szokásos napi nyolc óra. Lehet, hogy túlórázniuk kell, de vagy több szabadidővel, vagy a szokásos fizetésük másfélszeresének megfelelő túlórabérrel kompenzálják őket.

Hogyan szerezz munkát

Miután megpályázott egy állást az Egyesült Államok titkosszolgálatának egyenruhás osztályán, sikeresen teljesítenie kell a felvételi folyamat két szakaszát, hogy mérlegelje a végső állásajánlatot.

Alkalmaz

A szövetségi kormány karrier honlapján kereshet és jelentkezhet nyitott pozíciókra, USAJobs.gov.

I. fázis: Kompetencia

  • Képesítés/önéletrajz áttekintése
  • Írásbeli vizsga
  • Fizikai képességek tesztje
  • Interjú
  • Feltételes állásajánlat

II. fázis: Biztonság

  • Biztonsági interjú
  • Hitel ellenőrzés
  • Poligráfos vizsgálat
  • Orvosi és pszichológiai vizsgálat
  • Háttérvizsgálat
  • Felvételi panel interjú

Hasonló munkák összehasonlítása

Azok, akik érdeklődnek a [job name] iránt, más karriert is fontolóra vehetnek az alábbi medián fizetésekkel:

  • Magándetektívek és nyomozók: 50 090 dollár
  • Rendőrség és nyomozók: 63 380 dollár
  • Büntetés-végrehajtási tisztek és végrehajtók: 44 400 dollár
  • Tűzoltók: 49 620 dollár

Forrás: Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala, 2018.

Mindent a kiszervezésről az éttermében

Mint a étterem tulajdonosa, nem tehetsz meg mindent magad. Legalábbis nem hatékonyan. Az étterem körül számos feladat lehet kiszervezett. Az outsourcing egyszerűen azt jelenti, hogy külső felet bérel fel bizonyos munkák elvégzésére az éttermében,...

Olvass tovább

Hogyan takaríthatnak meg pénzt az éttermek

Manapság mindenki pénzt takarít meg, és étteremtulajdonosok nem kivételek. A jó hír az, hogy számos gyors és egyszerű lépéssel megtakaríthat, akár az energiafelhasználás csökkentésével, akár a romlás csökkentésével. Sok ilyen tipp csak józan ész....

Olvass tovább

Tippek számítógép-vásárláshoz az eBay-en

Az eBay az egyik legnagyobb számítógép-eladó az interneten. Az eBay-en lehetőség van új és használt, kiváló állapotú számítógépek vásárlására. Ha technikás ember vagy, mindent megvehet az eBay-en, ami egy számítógép elkészítéséhez szükséges. Hogy...