Pėstininkas (11B) Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai ir kt

click fraud protection

Pėstininkai yra pagrindinė sausumos kovos jėga ir kariuomenės stuburas. Tai vienodai svarbu taikos metu ir kovoje. Pėstininko vaidmuo – būti pasirengusiam ginti mūsų šalį taikos metu ir kovos metu gaudyti, sunaikinti ir atmušti priešo sausumos pajėgas.

Ar norite tapti kovojančiu JAV armijos nariu? Apsvarstykite 11X verbavimo programą, kuri perkelia armijos pėstininkų mokymo programą nuo pagrindinės iki pirmosios komandos. Kaip įdarbintas ir naujas stažuotojas, 11x programa mes jums iššūkį ir išbandys jūsų valią, kad pamatytumėte, ar galite tapti pėstininku 11B ar „Eleven Bravo“.

Iš dviejų 11x parinkčių (11B / 11C) dauguma taps 11B, nes kariuomenėje jų reikia daugiau. Kiek pėstininkai yra svarbūs kariuomenei? Pėstininkai sudaro 15–17 procentų kariuomenės.

Negalite gauti garantijos MOS 11B. Vietoj to, jūs įdarbinate armijos 11X - Pėstininkų įdarbinimo galimybė, o treniruočių metu būsite paskirtas arba MOS 11B, pėstininku arba pėstininku MOS 11C, Netiesioginės ugnies pėstininkas. Bet jūs turite tai užsidirbti, treniruodamiesi atitikti keliamus standartus.

Pėstininko (11B) pareigos ir atsakomybė

Kaip pėstininkas, turėsite daug pareigų ir įsipareigojimų, pavyzdžiui:

  • Kaip 11B pėstininkas, padėti atlikti žvalgybos operacijas, įdarbinti, šaudyti ir atgauti priešpėstininkus ir prieštankinės minos, raskite ir neutralizuokite minas, valdykite, pritvirtinkite / nulipkite, nulinkite ir įsitraukite į taikinius naudodami naktinį matymą reginys.
  • Valdo ir prižiūri ryšių įrangą bei veikia radijo tinkle; dirbti NBC užterštoje zonoje; konstruoti lauko tikslines pėstininkų ginklų šaudymo priemones; atlikti ugniagesių komandos nariu per judėjimą į kontaktą, žvalgybą ir apsaugą, puolimą, gynybą, situacinio mokymo pratybas ir visas pėstininkų nulipusias kovines pratybas.
  • Apdorokite karo belaisvius ir paimtus dokumentus.
  • Vadovauti pėstininkų komandai kovinėse operacijose, teikdamas pavaldiniams taktines ir technines gaires bei profesionalią pagalbą tiek viršininkams, tiek pavaldiniams vykdant savo pareigas; vadovauti, prižiūrėti ir mokyti pavaldų personalą.
  • Iškviesti ir sureguliuoti netiesioginę ugnį; įvertinti reljefą ir parinkti ginklo vietą; kontroliuoti organinius gaisrus; ant prieštankinių minų ir elektrinių bei neelektrinių griovimo užtaisų montuoti ir atkurti priešpriešinius įtaisus; prižiūri skubotų įtvirtinimų statybą ir priėmimą, saugojimą, šaudmenų išdavimą.
  • Įrašyti operatyvinę informaciją į žemėlapius; priima ir vykdo kovinius įsakymus, tiesioginį personalo dislokavimą puolimo, gynybos ir retrogradinėse operacijose. Prašykite, stebėkite ir sureguliuokite tiesioginę atraminę ugnį. Įvertinti reljefą ir prižiūrėti visų priskirtų ginklų stebėjimą ir šaudymą; naudoti žemėlapius ir žemėlapių perdangas, atlikti sankirtą ir rezekciją bei nustatyti aukščio ir tinklelio azimutus; vadovauti ugniagesių komandai judėjimo į kontaktą, žvalgybą ir apsaugą, puolimo, gynybos, situacinio rengimo pratybų ir visų pėstininkų nulipusių kovinių pratybų metu.

Pėstininkas (11B) Atlyginimas

Bendra kompensacija už šias pareigas apima maistą, būstą, specialų atlyginimą, medicininę priežiūrą ir atostogų laiką. Jei įdarbinate armiją pagal tam tikrus MOS kodus, galite gauti tam tikras pinigines premijas iki 40 000 USD, jei personalo specialisto darbas laikomas vienu iš armijos Darbai pagal poreikį.

Taip pat galite užsidirbti švietimo išmokų, pavyzdžiui, stipendijų, skirtų visoms studijų išlaidoms padengti, stipendiją pragyvenimo išlaidoms ir pinigų knygoms bei mokesčiams.

Švietimas, mokymas ir sertifikavimas

Pasirengimas būti pėstininku apima išbandymus ir kelių rūšių mokymus.

  • Testavimas:ASVAB balas Reikalingas: 90 CO tinkamumo srityje.
  • Pradinis mokymas: Pradinis mokymas šiame MOS pirmiausia vykdomas per vienos stoties padalinio mokymą (OSUT), kuris sujungia pagrindinį mokymą ir darbo mokymą į vieną mokymo kursą. OSUT 11B, pėstininkas yra 13 savaičių, 3 dienos Fort Benninge, Džordžijos valstijoje.
  • Papildomi mokymai: Konkrečias formalias šio MOS mokymo galimybes, įskaitant išplėstinio mokymo kursus tam tikrose kario karjeros vietose, galite rasti Kariuomenės mokymo reikalavimų ir išteklių sistemos (ATRRS) svetainė.

Kiti reikalavimai: Šis darbas skirtas vyrams ir moterims, atitinkantiems šiuos papildomus reikalavimus:

  • Saugumo patikra: Nereikia
  • Jėgos reikalavimas: labai sunkus
  • Reikalingas fizinis profilis: 111221
  • Raudonos/žalios spalvos atskyrimas.
  • Koreguojamas regėjimas 20/20 viena akimi; 20/100 kita akimi.

Pėstininko darbo mokymas reikalauja 14 savaičių, trijų dienų vienos stoties vieneto mokymo (OSUT), kuris apima pagrindinį mokymą ir išplėstinį individualų mokymą. Tačiau 2019 m. armija prideda dar 8 savaites pėstininkų mokymui, kad įtrauktų OSUT išplėtimą. kovotojų kursas, kovinių gelbėtojų kursas, daugiau dieninės ir naktinės sausumos navigacijos ir įvairių ginklų kvalifikacijos.

Naujuose 22 savaičių trukmės OSUT pėstininkų mokymuose pagrindinis dėmesys bus skiriamas pėstininkų kariui. Kareiviai galės daugiau šaudyti dieną ir naktį su savo M4 šautuvu, M240 kulkosvaidžiu ir M249 būrio automatiniu ginklu.

Kareiviai taip pat praleis daugiau laiko lauke, įskaitant taktinius mokymus, kuriuose daugiau dėmesio skiriama būrių formavimui dienos ir nakties operacijų metu, įskaitant sausumos navigaciją. Per papildomas aštuonias savaites į mokymo programą bus įtrauktas pagrindinis kovinis mokymas (kovos su ranka), taktinės kovos su nukentėjusiųjų priežiūra (TCCC) ir kt.

Į pridėtą laiką taip pat įeina šešios transporto priemonių platformos mokymo dienos, kurios yra papildomos 5 dienos. Kariai, paskirti į Stryker arba Bradley padalinį, taip pat išmoks vairuoti ir atlikti jiems paskirtos transporto priemonės techninę priežiūrą. Mokymai visų pirma vyks lauke, su tam tikru mokymu klasėje. Temos apima karą su sausumos minomis, prieššarvinius metodus, M203 granatsvaidį, kulkosvaidžius, karines operacijas miesto vietovėje ir būrio taktinius mokymus.

Pėstininko (11B) įgūdžiai ir kompetencijos

Kandidatai turi turėti keletą kitų įgūdžių, kurie padėtų jiems tobulėti savo pozicijoje:

  • Atviras protas: atviras priimti iššūkius
  • Streso valdymas: geba gerai veikti esant stresui
  • Gera fizinė būklė: fiziškai ir protiškai geros formos
  • Tarpasmeniniai įgūdžiai: Geba dirbti kaip komandos narys

Outlook

Įgūdžiai, kuriuos išmoksite, padės pasiruošti bet kokiai pasirinktai karjerai. Kariai, besidomintys įvairiais darbais, baigę kariuomenę, gali gauti civilinį darbą, užsiregistravę į Army Pays programą.

PaYS programa yra įdarbinimo galimybė, kuri garantuoja darbo pokalbį su kariškiams draugiškais darbdaviais, kurie ieško patyrusių ir apmokytų veteranų prisijungti prie savo organizacijos. Daugiau informacijos galite rasti internete „Army Pays Program“ svetainėje.

  • AT&T, Inc.
  • „Hewlett-Packard“ kompanija
  • „Kraft Foods Global, Inc.
  • „Sears Holdings Corporation“.
  • Time Customer Service, Inc.
  • Walgreen Co.

Darbo aplinka

Pėstininko darbas dažnai atliekamas lauke, o personalas gali būti gabenamas į skirtingas vietas sausuma, oru ar jūra.

Darbo grafikas

Šioje pozicijoje paprastai numatytas visos darbo dienos grafikas.

Kaip gauti darbą

MOKYMAI

Baigti pagrindinį kovinį mokymą ir išplėstinį individualų mokymą.

BANDYMAS

Atlikite ASVAB testą ir pasiekite reikiamą rezultatą ASVAB balas. Reikalingas: 90 CO tinkamumo srityje

ATITINKITE PAPILDOMUS REIKALAVIMUS

  • Koreguojamas regėjimas 20/20 viena akimi; 20/100 kitoje akyje.

Panašių darbų palyginimas

Kalbant apie panašias civilines profesijas, nėra jokios civilinės profesijos, kuri būtų tiesiogiai lygiavertė MOS 11B. Tačiau šiose civilinėse profesijose naudojami įgūdžiai, įgyti per MOS 11B mokymą ir patirtį, parodyta kartu su jų metiniu atlyginimu:

  • Apsauga: $28,530
  • Mokymo ir plėtros specialistai: $60,870
  • Verslininkas (kava, veteranų marškinėliai, kino pramonė, vaizdo įrašų gamyba ir kt.): (Uždarbis skiriasi)

Kaip pradėti savo internetinės rinkodaros verslą

Įmonės, turinčios svetaines, turi žinoti, kaip pasiekti ir pritraukti vartotojus internete, ir daugelis iš jų įmonės mieliau mokėtų kam nors už jas atlikti internetinę rinkodarą, o ne su ja užsiimtų patys. Interneto rinkodaros paslaugos yra labai...

Skaityti daugiau

Kaip jūsų restoranas gali gauti klientų atsiliepimus

Ar klientai pasakytų, kad jūsų restoranas yra puikus 10 už maistą ir aptarnavimą? Jei ne, kas neleidžia jam gauti 10? Klausimas klientų atsiliepimų yra būtinas norint įvertinti, kas veikia jūsų restorane ir ką reikia tobulinti. Atsiliepimai yra b...

Paprasti patarimai, kaip dalyvauti parodose

Kad ir koks mažas būtų jūsų mažmeninės prekybos verslas, dalyvavimo parodoje, kurią remia pardavėjai ar pramonės asociacijos, pranašumai gerokai viršija bet kokias priežastis nedalyvauti. Šios konferencijos buvo sukurtos siekiant suteikti mažmeni...