Gyvūnų draudimo agento darbo aprašymas: atlyginimas, įgūdžiai ir kt

click fraud protection

Gyvūnų draudimo agentai siūlo įvairių naminių gyvūnėlių rūšių sveikatos draudimo polisus. Gyvūnų draudimas padeda sumažinti staigias dideles veterinarines išlaidas gyvūno savininkams, jei gyvūnui kiltų medicininė situacija.

Idealiu atveju an agentas padės klientams pasirinkti jiems tinkamiausią planą ir žinos apie galimų planų tipus. Agentas gali atsižvelgti į tokius veiksnius kaip augintinio amžius ir rūšis, taip pat į kokias rūšis aprėptį savininkas norės įtraukti (pvz., vėžio gydymas, įprastinė profilaktinė priežiūra, receptiniai vaistai).

Gyvūnų draudimas techniškai yra turto ir nelaimingų atsitikimų draudimo subkategorija, o pretenzijos paprastai pateikiamos draudimo bendrovei tvarkyti po veterinarinio gydymo. Nors šunys ir katės yra dažniausiai draudžiami augintiniai, paukščiams, ropliams ir kitoms egzotiškoms rūšims yra įvairių planų.

Gyvūnų draudimo pardavimo agento pareigos ir atsakomybė

Norint būti naminių gyvūnėlių draudimo pardavimo agentu, paprastai reikia mokėti atlikti šiuos darbus:

  • Atlikite reklamos ir rinkodaros užduotis, kad galėtumėte susisiekti su potencialiais klientais
  • Apklauskite būsimus klientus, kad sužinotumėte jų poreikius, susijusius su naminių gyvūnėlių draudimu
  • Paaiškinkite klientams skirtingų politikos krypčių ypatybes
  • Tinkinkite ir rekomenduokite augintinių draudimo polisus, kad atitiktų klientų ir jų augintinių poreikius
  • Tvarkyti ir tvarkyti visus elektroninius ir popierinius įrašus, susijusius su klientų politika
  • Prireikus atnaujinkite esamus naminių gyvūnėlių draudimo polisus

Gyvūnų draudimo pardavimo agento atlyginimas

Visą kompensaciją naminių gyvūnėlių draudimo agentams gali sudaryti bazinis atlyginimas, komisiniai, premijos ir sveikatos priežiūros išmokos. Lauko agentai taip pat gali naudotis įmonės automobiliu ir verslo išlaidų sąskaita. Bendras uždarbis taip pat gali labai skirtis priklausomai nuo pardavimo apimties ir ilgametės patirties.

Darbo statistikos biuras konkrečiai nesiūlo atlyginimo tarifų naminių gyvūnėlių draudimo agentams. Tačiau ji siūlo nacionalinius atlyginimų skaičiavimus platesnei draudimo pardavimo agentų kategorijai, kuri gali apimti naminių gyvūnėlių draudimą:

  • Vidutinis metinis atlyginimas: $49,710
  • Didžiausias 10% metinis atlyginimas: $125,190
  • Apatinis 10% metinis atlyginimas: $27,180

Šaltinis: JAV darbo statistikos biuras (BLS), 2017 m.

Švietimas, mokymas ir sertifikavimas

Be tinkamų licencijų gavimo ir išlaikymo, sėkmingi naminių gyvūnėlių draudimo atstovai turi nuolat mokytis apie draudimo pramonę, veterinarijos pažangą ir konkrečias plano galimybes parduodant.

  • Išsilavinimas: Gyvūnų draudimo agentai dažnai turi bent verslo ar susijusios srities bakalauro laipsnį, tačiau kolegijos laipsnio paprastai nereikia.
  • Patirtis: Idealiu atveju naminių gyvūnėlių draudimo agentai taip pat turėtų ankstesnės darbo patirties su gyvūnų sveikata susijusią sritį, pageidautina veterinarijos klinikoje, todėl jie jau bus susipažinę su medicininiu gydymu ir terminija. Jie taip pat turėtų turėti tam tikrą rašymo, viešojo kalbėjimo, rinkodaros metodų ir kompiuterinių technologijų patirties.
  • Licencijavimas ir sertifikavimas: Paprastai draudimo agentai turi turėti valstybės, kurioje jie planuoja parduoti draudimo paslaugas, licenciją. Reikalavimai licencijai gauti įvairiose valstijose gali skirtis, tačiau daugumoje jurisdikcijų norint išlaikyti licenciją reikia parengiamojo kurso, egzamino ir tęstinio mokymosi kreditų. Kai kurios organizacijos taip pat siūlo papildomus sertifikatus tam tikrose kompetencijos srityse, pvz., naminių gyvūnėlių draudime.

Gyvūnų draudimo pardavimo agento įgūdžiai ir kompetencijos

Norint sėkmingai eiti šį vaidmenį, jums paprastai reikės šių įgūdžių ir savybių:

  • Pardavimo įgūdžiai: Būti naminių gyvūnėlių draudimo pardavimo agentu iš esmės yra pardavimo darbas. Pardavimo metodų išmanymas ir gebėjimas užtikrintai juos taikyti yra esminė sėkmingo šio darbo dalis.
  • Analitiniai įgūdžiai: Agentai, analizuodami įvairius veiksnius, turi sugebėti išsiaiškinti, kurie planai gali geriausiai patenkinti klientų poreikius.
  • Bendravimo įgūdžiai: Agentai turi mokėti įsiklausyti į naminių gyvūnėlių savininkų poreikius ir veiksmingai kalbėti apie tai, kaip skirtingos politikos priemonės galėtų patenkinti šiuos poreikius.
  • Iniciatyva: Kad augtų ir išlaikytų klientų bazę, agentas turi aktyviai ieškoti naujų klientų.
  • Gyvūnų vertinimas: A bendras meilė gyvūnams galėtų padėti naminių gyvūnėlių draudimo agentui sudaryti sandorį su naminių gyvūnėlių mylėtoju. Agentams, kurie patys nemėgsta gyvūnų, gali būti sunkiau susisiekti su naminių gyvūnėlių savininkais.

Darbo perspektyva

Nors JAV darbo ir statistikos biuras neskiria duomenų konkrečiai naminių gyvūnėlių draudimo agentų, jie nurodo, kad visų draudimo agentų darbo vietų skaičius nuo 2016 iki 2026 metų solidžiai padidės maždaug 10 procentų.

Tačiau kiti tyrimai rodo, kad vis daugiau žmonių apdraudžia savo augintinius, o tai gali dar labiau padidinti darbo vietų skaičių naminių gyvūnėlių draudimo sektoriuje.

Remiantis Šiaurės Amerikos gyvūnų sveikatos draudimo asociacijos (NAPHIA) duomenimis, nuo 2013 m. Šiaurės Amerikoje nuolat auga apdraustų augintinių skaičius. NAPHIA duomenimis, nuo 2016 iki 2017 m. apdraustų augintinių skaičius išaugo 17 proc.

Darbo aplinka

Paprastai naminių gyvūnėlių draudimo agentai gali būti nelaisvi arba nepriklausomi. Nelaisvi agentai dirba vienoje draudimo įmonėje, o tai reiškia, kad jie gali parduoti tik tos bendrovės teikiamus polisus. Nepriklausomi draudimo agentai paprastai bendradarbiauja su draudimo brokeriais, siūlydami kelių draudimo bendrovių polisus.

Naminių gyvūnėlių draudimo agentai, panašiai veterinarinių vaistų pardavimo atstovai, gali turėti pardavimo vidaus arba lauko pardavimo pozicijas. Dauguma naminių gyvūnėlių draudimo pardavimų pozicijų yra biuro „vidinės pardavimo“ darbo vietos, tačiau yra pardavimo vietos.

Viduje pardavimų pozicijų nereikalauja daug kelionių (jei tokių yra); atstovai vykdo verslą telefonu arba internetu. Pardavimo lauko pozicijoms reikia dažnai keliauti po nurodytą teritoriją, nes atstovai lankosi veterinarijos biurai, naminių gyvūnėlių parduotuvės, suvažiavimai ir naminių gyvūnėlių pramonės parodos, skirtos parduoti savo įmonės draudimą Produktai.

Darbo grafikas

Pagal JAV BLS, dauguma draudimo pardavimo agentų dirba visą darbo dieną, o maždaug vienas iš penkių dirba daugiau nei 40 valandų per savaitę. Valandos gali skirtis priklausomai nuo konkretaus darbo arba įmonės ar brokerio, kuriame dirbate. Kai kurie pardavimo agentai dirba tik įprastomis darbo valandomis, o kiti gali turėti lankstesnį grafiką. Vėlgi, BLS pateikti duomenys konkrečiai neatskiria naminių gyvūnėlių draudimo agentų, bet apima bendrą draudimo pardavimo agentų kategoriją, kuri apima naminių gyvūnėlių draudimo pardavimą.

Panašių darbų palyginimas

Žmonės, norintys tapti naminių gyvūnėlių draudimo agentais, taip pat gali apsvarstyti kitas karjeras su šiais vidutiniais atlyginimais:

  • Reklamos pardavimo agentas: 49 680 USD
  • Draudimo draudėjas: 69 760 USD
  • Nekilnojamojo turto brokeris ir pardavimo agentas: 47 880 USD

Šaltinis: JAV darbo statistikos biuras, 2017.

Maitinimo porcijų patarimai, kaip kontroliuoti išlaidas ir švaistymą

Kadangi maistas ir gėrimai yra vienos didžiausių išlaidų renginio planavimas, tai taip pat puiki kategorija, skirta mažinti išlaidas. Beveik kiekviename renginio meniu yra akivaizdus atliekų elementas, kurį galima nekenksmingai ištrinti, kad atla...

Skaityti daugiau

Nuoroda Užklausos atmetimo laiškų pavyzdžiai

Elizabeth Waters2022 Commerce Street, Ste. 3Oceanside, MA [email protected] m. spalio 12 dDžo SmitasKaštonų g. 37, butas BBirmingham, MA 02192Gerbiamas pone Smith,Džiaugiuosi girdėdamas, kad domitės darbu leidybos pramonėje. N...

Svetingumo karjera: pasirinkimai, pareigybių pavadinimai ir aprašymai

Kokius pareigų pavadinimus galite tikėtis svetingumo pramonės darbo skelbimuose? Pramonė yra gana plati. Tai apima darbus viešbučiuose, restoranuose, kazino, pramogų parkuose, kruizų linijose ir kitose patalpose, kurios padeda klientams patenkint...