United States Postal Service (USPS) Opis stanowiska: wynagrodzenie, umiejętności i więcej

W United States Postal Service (USPS) dostępnych jest wiele różnych miejsc pracy i karier, od sortowania i dostarczania poczty po stanowiska kierownicze. Poczta jest trzecim co do wielkości pracodawcą cywilnym w USA, zatrudniającym w 2016 roku około 502 400 pracowników. Posiada również jedną z największych flot pojazdów cywilnych na świecie.

Opcje kariery obejmują dostawę i operacje, w tym listonosz, osoby obsługujące pocztę i operatorzy ciągników siodłowych.

Obowiązki i obowiązki pracownika poczty

Obowiązki mogą zależeć od tego, czy pracownik pracuje jako urzędnik, przewoźnik, czy w innym obszarze, ale niektóre typowe obowiązki pocztowe urzędników i przewoźników obejmują:

  • Zbieraj pocztę ze skrzynek pocztowych, biur i innych miejsc.
  • Przyjmuj pocztę przychodzącą na poczcie.
  • Sortuj pocztę według kodu pocztowego i innych kryteriów, ręcznie lub za pomocą sprzętu.
  • Dostarczaj pocztę, w razie potrzeby uzyskując podpisy do odbioru.
  • Sprzedawaj materiały pocztowe.

USPS ma również wiele możliwości kariery w księgowości, biznesie, finansach, zasobach ludzkich, prawie i marketingu.

Wynagrodzenie pracownika poczty

Wynagrodzenia są konkurencyjne w stosunku do wielu miejsc pracy w sektorze prywatnym, aw połączeniu z korzyściami oferowanymi przez USPS jest to atrakcyjny pracodawca. Operatorzy maszyn pocztowych, przetwórcy i sortownicy są zwykle najlepiej opłacani.

  • Mediana rocznego wynagrodzenia: 58 760 USD (28,25 USD/godz.)
  • Najwyższe 10% rocznej pensji: Ponad 62 520 USD (30,06 USD/godz.)
  • Dolne 10% roczne wynagrodzenie: Mniej niż 35 960 USD (17,29 USD/godz.)

Źródło: Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy, 2018.

Poczta oferuje różne korzyści, w tym ubezpieczenie dentystyczne, okulistyczne, zdrowotne i na życie, elastyczne konta wydatków, ubezpieczenie na opiekę długoterminową, plany oszczędności emerytalnych, hojny urlop i zwolnienie lekarskieoraz wiele rodzajów pomocy edukacyjnej, w tym rozwój kariery i szkolenia. W sumie może to być całkiem atrakcyjny pakiet kompensacyjny.

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Poczta nie ma szczególnie rygorystycznych wymagań edukacyjnych i oferuje różnorodne programy szkoleniowe.

  • Edukacja: Wymagane jest wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie średnie.
  • Programy szkoleniowe: The Program Podstaw Zarządzania to płatny, 18-miesięczny program stażowy dla początkujących pracowników w celu zdobycia doświadczenia zawodowego na różnych stanowiskach. Stażyści zdobywają wiedzę na temat USPS poprzez comiesięczne szkolenia z kadrą kierowniczą najwyższego szczebla organizacji i rotują w różnych działach. Stażystom oferowane jest zatrudnienie po pomyślnym ukończeniu programu. Poczta ma również 10-tygodniowy Letni Program Praktyk dla obecnych juniorów i seniorów. Stażyści pracują nad konkretnym projektem związanym z USPS w tym programie.
  • Rozwój zawodowy: Po zatrudnieniu USPS oferuje pracownikom wiele innych możliwości rozwijać się zawodowo, w tym Program Nowego Supervisora, którego celem jest pomoc pracownikom w zdobyciu doświadczenia podczas nauki umiejętności zarządzania. Programy przywódcze koncentrują się na różnych aspektach i poziomach rozwoju zarządzania dla osób, które wykazały potencjał w obszarach zarządzania i przywództwa wykonawczego.

Musisz także mieć ukończone 18 lat w momencie powołania lub 16 lat, jeśli masz dyplom ukończenia szkoły średniej. Musisz być obywatelem USA, stałym rezydentem lub obywatelem Samoa Amerykańskiego lub innego terytorium USA. Musisz mieć niedawną historię zatrudnienia – to nie może być Twoja pierwsza praca – i mieć bezpieczną historię prowadzenia pojazdu, jeśli ubiegasz się o stanowisko przewoźnika. Będziesz musiał przejść kontrolę przeszłości kryminalnej, badanie na obecność narkotyków i ocenę medyczną. Musisz dobrze znać język angielski i być zarejestrowanym w Selective Service, jeśli dotyczy.

Umiejętności i kompetencje pracownika poczty

Niektóre wrodzone i nabyte umiejętności i cechy mogą pomóc Ci odnieść sukces w tej pracy:

  • Umiejętności ludzi: Będziesz mieć do czynienia z publicznością albo w przewoźniku, albo stanowisko urzędnika, więc musisz być przyjazny, uprzejmy i cierpliwy.
  • Sprawność fizyczna: Listonosze muszą dużo chodzić, a czasem pokonywać znaczne odległości. Muszą też dźwigać ciężkie paczki, więc ta praca wymaga siły i wytrzymałości.

Perspektywy pracy

Niestety perspektywy zatrudnienia pracowników pocztowych – zarówno urzędników, jak i przewoźników – nie są dobre. Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy przewiduje, że wzrost liczby miejsc pracy spadnie o około 13% w ciągu dekady od 2016 do 2026 r. przede wszystkim fakt, że Amerykanie w większym stopniu polegają na poczcie elektronicznej i automatycznym opłacaniu rachunków, a mniej na „poczcie ślimakowej” usługi.

Listonosze spędzają większość dnia na świeżym powietrzu, pieszo lub w furgonetkach i ciężarówkach USPS. Nie mają wytchnienia, gdy nadchodzi niepogoda. Pamiętacie to powiedzenie upamiętnione nad drzwiami urzędu pocztowego w Nowym Jorku: Ani śnieg, ani deszcz, ani upał, ani mrok nocy nie powstrzymują tych kurierów przed szybkim zakończeniem wyznaczonej im rundy. Może to oznaczać radzenie sobie z niebezpiecznymi drogami i stopami.

Znacznie lepiej radzą sobie urzędnicy. Pracują w pomieszczeniach, na poczcie.

Plan pracy

To jest pełny etat. Biura USPS są otwarte sześć dni w tygodniu, więc praca może wymagać pracy w soboty, a czasami w niedziele, nawet gdy urzędy pocztowe są zamknięte. Dzieje się tak zwłaszcza przed świętami, kiedy wysyłka i poczta są w szczycie.

Jak zdobyć pracę

SZUKAJ LOKALIZACJI I POZYCJI

Informacje o zatrudnieniu i możliwościach kariery USPS są dostępne w Sekcja kariery na stronie USPS. Szukaj według słowa kluczowego, lokalizacji i obszaru zatrudnienia. Możesz aplikować online, ale najpierw musisz utworzyć internetowy profil eCareer na stronie internetowej. Będziesz potrzebować prawidłowego adresu e-mail, aby utworzyć swój profil i ubiegać się o pracę. Możesz pobrać swoje CV, aby dołączyć je do swojej aplikacji.

WYKORZYSTAJ SWOJE DOŚWIADCZENIE WOJSKOWE

USPS działa, aby zapewnić możliwości kariery weteranom wojskowym, rezerwistom i członkom ich rodzin. Zainteresowani kandydaci mogą zanotować preferencje swojego weterana w swojej aplikacji o pracę online. USPS jest atrakcyjnym pracodawcą dla rodzin wojskowych, które często muszą się często przeprowadzać, aby pozostać razem ze względu na liczbę swoich lokalizacji w całym kraju.

Porównanie podobnych ofert pracy

Niektóre podobne prace i ich średnie roczne wynagrodzenie obejmują:

  • Kierowcy samochodów dostawczych: $30,500
  • Sprzedawca detaliczny: $24,340

Pytania, które należy zadać współpakatorowi żywności

W grupie LinkedIn broker spożywczy obsługujący największe sieci takie jak Acme Markets, Ahold, King Kullen, Bozzuto’s, Weis Markets, m.in. A&P i Wakefern zadały pytanie na temat co-packingu lub produkcji kontraktowej mrożonek śniadaniowych rz...

Profil kariery w handlu detalicznym: Zastępca kierownika sklepu

Każdy sklep ma menedżera, a zadaniem zastępcy menedżera jest jego wspieranie. To dobre stanowisko dla pracowników handlu detalicznego, którzy mają doświadczenie i szukają możliwości awansu bez konieczności posiadania wyższego wykształcenia. Jako...

Czytaj więcej

Ustawa o depozytach zabezpieczających stanu Minnesota

Kaucje zabezpieczające pomagają chronić wynajmujących w przypadku naruszenia przez najemcę umowa najmu. Jednakże każdy wynajmujący musi przestrzegać przepisów dotyczących najemców obowiązujących w danym stanie, aby mieć pewność, że ma prawo do po...