Opisy stanowisk zaciągniętych do piechoty morskiej - MOS 0689

Technicy zapewniania informacji nazywani są technikami bezpieczeństwa cybernetycznego i znajdują się na „linii frontu” zabezpieczania sieci komunikacyjnych piechoty morskiej. Ten MOS to postęp w szkoleniu i certyfikacjach po trasie lub dłużej oraz pomyślny postęp w randze.

Dla operatora systemów informatycznych poszukującego większej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa kolejnym krokiem jest Technik Cyberbezpieczeństwa. Istnieje wiele cywilnych możliwości posiadania tego rodzaju umiejętności w zakresie bezpieczeństwa systemów komunikacji sieciowej, ale jest też wiele dobrze płatnych miejsc pracy w rządzie, jeśli prowadzisz wiele z tych cyberwojn umiejętności. Poniżej znajduje się lista wymagań i opisy, w jaki sposób można zdobyć te umiejętności w szeregach Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych.

Rodzaj MOS: Podstawowa wojskowa specjalność zawodowa (PMOS)

Ranga: Po osiągnięciu stopnia sierżanta możesz zacząć robić postępy w kierunku cyberwojny na stanowisku specjalisty ds. Informacji. Możesz pozostać lub uzyskać ten MOS w randze starszego sierżanta artyleryjskiego, o ile masz co najmniej dwa lata do daty zakończenia rekrutacji.

Opis pracy

Technicy zapewniania informacji (MOS 0689) są teraz nazywani technikami bezpieczeństwa cybernetycznego i są odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich systemów informatycznych oraz ich integralność, uwierzytelnianie i poufność. Oryginalna nazwa została stworzona po głównym wymogu ukończenia kursu technika zapewnienia informacji w 29 Palms.

Technicy bezpieczeństwa cybernetycznego doradzają dowódcy, że systemy łączności i informacji są bezpieczne i spełniają określone standardy bezpieczeństwa i rządowe. Dodatkowe obowiązki obejmują tworzenie i realizację polityk, planów i procedur bezpieczeństwa dla sieci i innych systemów komunikacyjnych.

Środki bezpieczeństwa sieci danych, wykrywanie włamań do sieci, informatyka śledcza, incydent bezpieczeństwa systemu kontrola i utrzymywanie wszystkich sieci zgodnie ze standardami certyfikacji piechoty morskiej to bardziej opis stanowiska ten MOS. Postęp tego MOS obejmuje szkolenie od sierżanta sztabowego do głównego sierżanta artylerii z kursem menedżerów ds. Zapewnienia informacji (IAM) i kursem szefów bezpieczeństwa cybernetycznego.

Wymagania do pracy

(1) Musi posiadać MOS 0651, 0656 lub 0659.

(2) Musi osiągnąć stopień sierżanta lub wyższy.

(3) Ukończ kurs Technik zapewniania informacji, MCCES 29 Palms, Kalifornia.

(4) Czynna służba musi mieć dwa lata czynnej służby pozostała po ukończeniu szkolenia.

(5) Musi być obywatelem USA.

(6) Musi posiadać wynik GT 110 lub wyższy.

(7) Wymóg bezpieczeństwa: Kwalifikowalność do informacji wrażliwych w przedziałach (SCI).

Wszystkie numery 0689 przydzielone do Dowództwa Cybernetycznego Sił Morskich są zobowiązane do zachowania Ściśle Tajnej (TS) z dodatkowym rozstrzygnięciem o kwalifikowalności do poufnych informacji (SCI).

Obowiązki: Pełną listę obowiązków i zadań można znaleźć w dyrektywie NAVMC 3500.106, Podręcznik szkolenia i gotowości w zakresie łączności.

Powiązany Departament Kodeksów Zawodów Pracy:

(1) Koordynator ds. bezpieczeństwa komputerowego 033.162-01C.

(2) Specjalista ds. bezpieczeństwa komputerowego 033.362-010.

Powiązany wojskowy MOS

Technik bezpieczeństwa informacji, MOS 0681.

MOS, które mogą awansować na technika cyberbezpieczeństwa

Oferty pracy, które są uwzględniane w tym MOS, to specjalista ds. systemów zarządzania informacjami w logistyce lotniczej (MOS 6694), operator sieci cybernetycznej (MOS 0651), szef systemów sieci cybernetycznej (MOS 0659) i administrator/komunikator systemu wywiadowczego (MOS 2651), taktyczny operator przełączający (MOS 0612), szef systemów telekomunikacyjnych (MOS 0619), radiooperator polowy (MOS 0621), Operator łączności satelitarnej (MOS 0627), szef radia (MOS 0629), kontroler techniczny (MOS 2821), szef kontroli technicznej (MOS 2823), telekomunikacja naziemna i Systemy technologii informacyjnej (MOS 2847), technik systemów komunikacji lotniczej (MOS 5939), technicy łączności kontroli ruchu lotniczego (MOS 5954), taktyczne systemy danych Administratorzy (MOS 5974).

Cywilne oferty pracy po służbie w tym MOS

Z tym MOS wiąże się doświadczenie zawodowe oraz dodatkowe szkolenia i certyfikaty dla następujących kwalifikacji, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców cywilnych:

Certyfikowany specjalista ds. obsługi incydentów związanych z bezpieczeństwem komputerowym (CSIH)

Instytut Inżynierii Oprogramowania.

Certyfikowany Associate w zarządzaniu projektami (CAPM)

Instytut Zarządzania Projektami (PMI)

Certyfikowany Menedżer Bezpieczeństwa Informacji (CISM)

Stowarzyszenie Audytu i Kontroli Systemów Informatycznych (ISACA)

Certyfikowany Audytor Systemów Informatycznych (CISA)

Certyfikowany Specjalista ds. Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych (CISSP)

Certyfikowany specjalista ds. bezpiecznego cyklu życia oprogramowania (CSSLP)

Certyfikowany Analityk Bezpieczeństwa (CSA)

Opis stanowiska menedżera ds. wynagrodzeń: wynagrodzenie, umiejętności i inne

Menedżerowie ds. wynagrodzeń są odpowiedzialni za badanie, ustanawianie i utrzymywanie systemu wynagrodzeń w firmie. Obejmuje to badanie i zrozumienie obecnych i przyszłych konkurencyjnych rynków wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych. Menedżer ds...

Wskazówki ekspertów dotyczące zapisywania rysunków powykonawczych

NIE konstruować projekt przebiega dokładnie zgodnie z planem i dla wykonawcy niezwykle ważne jest dokładne rejestrowanie wszelkich zmian w projekcie plany i specyfikacjami umownymi, które mają miejsce w trakcie budowy. Kluczowym dokumentem rejest...

Czytaj więcej

Stanowisko w armii: zwiadowca kawalerii MOS 19D

W armii zwiadowca kawalerii pełni rolę oczu i uszu, zbierając informacje z pola bitwy o wrogu. Być może nie ma ważniejszego żołnierza w sytuacji bojowej niż zwiadowcy, którzy zbierają informacje o pozycjach, pojazdach, broni i aktywności wroga. G...