Piechur (11B) Opis stanowiska: Wynagrodzenie, umiejętności i inne

Piechota jest główną siłą bojową lądową i kręgosłupem armii. Jest to równie ważne w czasie pokoju, jak i podczas walki. Rolą piechoty jest bycie gotowym do obrony naszego kraju w czasie pokoju oraz do przechwytywania, niszczenia i odpierania sił lądowych wroga podczas walki.

Czy chcesz zostać bojowym członkiem armii amerykańskiej? Weź pod uwagę program rekrutacyjny 11X, który poprowadzi program szkolenia piechoty od podstawowego do pierwszego dowództwa. Jako rekrut i nowy stażysta, program 11x rzuci ci wyzwanie i sprawdzi twoją wolę, aby sprawdzić, czy możesz zostać żołnierzem piechoty 11B lub „Eleven Bravo”.

Z dwóch opcji 11x (11B / 11C) większość stanie się 11B, ponieważ jest większe zapotrzebowanie na nich w armii. Jak ważna jest piechota w armii? Piechota stanowi od 15 do 17 procent armii.

Nie możesz zarejestrować się z gwarancją na MOS 11B. Zamiast tego zaciągasz się do armii 11X - Opcja zaciągu do piechoty, a podczas szkolenia zostaniesz wyznaczony jako MOS 11B, Piechota lub MOS11C

, Piechota ognia pośredniego. Ale trzeba na to zapracować, spełniając standardy podczas treningów.

Piechur (11B) Obowiązki i obowiązki

Jako żołnierz piechoty będziesz miał wiele obowiązków i odpowiedzialności, takich jak następujące:

  • Jako żołnierz piechoty 11B pomagaj w przeprowadzaniu operacji rozpoznawczych, zatrudniaj, strzelaj i odzyskuj siły przeciwpiechotne i miny przeciwpancerne oraz lokalizować i neutralizować miny, obsługiwać, montować/demontować, zerować i atakować cele za pomocą noktowizora wzrok.
  • Obsługuje i konserwuje sprzęt komunikacyjny oraz działa w sieci radiowej; działać na obszarze skażonym NBC; konstruować przydatne w terenie środki pomocnicze do strzelania dla broni piechoty; pełnić funkcję członka drużyny strażackiej podczas ruchu kontaktowego, rozpoznawczego i zabezpieczającego, ataku, obrony, ćwiczeń sytuacyjnych oraz wszelkich ćwiczeń bojowych piechoty zeskokowej.
  • Przetwarzaj jeńców wojennych i zdobyte dokumenty.
  • Dowodzić zespołem piechoty w operacjach bojowych, zapewniając podwładnym wskazówki taktyczne i techniczne oraz profesjonalne wsparcie zarówno przełożonym, jak i podwładnym w wykonywaniu ich obowiązków; kierować, nadzorować i szkolić podległy personel.
  • Wezwij i dostosuj ogień pośredni; ocenić teren i wybrać rozmieszczenie broni; kontrolować pożary organiczne; instalować i regenerować urządzenia przeciwpancerne na minach przeciwpancernych oraz elektryczne i nieelektryczne ładunki burzące; nadzoruje budowę pośpiesznych fortyfikacji oraz przyjmowanie, składowanie i wydawanie amunicji.
  • Rejestruj informacje operacyjne na mapach; otrzymuje i realizuje rozkazy bojowe, bezpośrednio rozmieszcza personel w operacjach ofensywnych, defensywnych i wstecznych. Żądaj, obserwuj i dostosowuj bezpośredni ogień wspierający. Oceń teren i nadzoruj rozmieszczenie celowników i strzelanie z całej przypisanej broni; korzystać z map i nakładek map, wykonywać przecięcia i wcięcia oraz określać wysokość i azymuty siatki; dowodzić drużyną ogniową podczas ruchu w celu kontaktu, rozpoznania i ochrony, ataku, obrony, ćwiczeń sytuacyjnych i wszystkich ćwiczeń bojowych piechoty zesiadanej.

Wynagrodzenie piechoty (11B).

Całkowite wynagrodzenie na tym stanowisku obejmuje wyżywienie, mieszkanie, wynagrodzenie specjalne, opiekę medyczną i czas urlopu. Jeśli zaciągniesz się do wojska zgodnie z określonymi kodami MOS, możesz także kwalifikować się do określonych premii pieniężnych w wysokości do 40 000 dolarów, jeśli praca specjalisty ds. HR będzie uważana za jedną z Praca na żądanie.

Możesz także otrzymywać świadczenia edukacyjne, takie jak stypendia pokrywające pełne koszty czesnego, stypendium na pokrycie kosztów utrzymania oraz pieniądze na książki i opłaty.

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Przygotowanie do bycia żołnierzem piechoty obejmuje testy i kilka rodzajów szkolenia.

  • Testowanie:Wynik ASVAB Wymagane: 90 w obszarze umiejętności CO.
  • Wstępny trening: Szkolenie wstępne w tym MOS jest prowadzone głównie w formie szkolenia jednostanowiskowego (OSUT), które łączy szkolenie podstawowe i szkolenie zawodowe w jeden kurs instruktażowy. OSUT dla 11B, Piechur ma 13 tygodni i 3 dni w Fort Benning w stanie Georgia.
  • Dodatkowy trening: Konkretne formalne możliwości szkolenia dla tego MOS, w tym zaawansowane kursy szkoleniowe dostępne na określonych etapach kariery żołnierza, można znaleźć na stronie Witryna internetowa systemu wymagań i zasobów szkoleniowych armii (ATRRS)..

Inne wymagania: Ta praca jest otwarta dla mężczyzn i kobiet, którzy spełniają następujące dodatkowe wymagania:

  • Poświadczenie bezpieczeństwa: Nie jest wymagane
  • Wymagania dotyczące siły: bardzo ciężkie
  • Wymagania dotyczące profilu fizycznego: 111221
  • Rozróżnianie kolorów czerwonego/zielonego.
  • Korygowane widzenie 20/20 w jednym oku; 20/100 na drugie oko.

Szkolenie zawodowe dla piechoty wymaga 14 tygodni i trzech dni szkolenia w jednej jednostce stacji (OSUT), które obejmuje szkolenie podstawowe i zaawansowane szkolenie indywidualne. Jednak w 2019 r. armia dodaje kolejne 8 tygodni do szkolenia piechoty, włączając w to rozszerzenie OSUT o kurs bojowy, kurs ratowników bojowych, więcej nawigacji lądowej w dzień i w nocy oraz inna broń kwalifikacje.

Nowe 22-tygodniowe szkolenie piechoty OSUT będzie miało charakter operacyjny dla żołnierza piechoty. Żołnierze będą mogli częściej strzelać w dzień i w nocy, korzystając z karabinu M4, karabinu maszynowego M240 i broni automatycznej oddziału M249.

Żołnierze spędzą także więcej czasu w terenie, w tym na szkoleniu taktycznym skupiającym się bardziej na formacjach oddziałów podczas operacji w dzień i w nocy, obejmującym nawigację lądową. Podstawowe szkolenie bojowe (walka wręcz), taktyczna opieka nad ofiarami bojowymi (TCCC) i inne elementy zostaną dodane do programu nauczania w ciągu dodatkowych ośmiu tygodni.

Dodany czas obejmuje również sześć dni szkolenia na platformie pojazdu, co stanowi dodatkowe 5 dni. Żołnierze przydzieleni do jednostek Stryker lub Bradley również nauczą się prowadzić i wykonywać konserwację przydzielonego im pojazdu. Szkolenie będzie odbywać się głównie w terenie, z niektórymi zajęciami w sali wykładowej. Tematyka obejmuje walkę z minami lądowymi, techniki przeciwpancerne, granatnik M203, karabiny maszynowe, operacje wojskowe na terenach miejskich i szkolenie taktyczne drużyny.

Umiejętności i kompetencje piechoty (11B).

Kandydaci muszą posiadać kilka innych umiejętności, które pomogą im wyróżnić się na swoim stanowisku:

  • Otwarty umysł: Otwarty na akceptowanie wyzwań
  • Zarządzanie stresem: Potrafi dobrze radzić sobie ze stresem
  • Dobra kondycja fizyczna: W dobrej kondycji fizycznej i psychicznej
  • Umiejętności interpersonalne: Posiada umiejętność pracy w zespole

Perspektywy

Umiejętności, które zdobędziesz, pomogą Ci przygotować się do wybranej kariery zawodowej. Żołnierze zainteresowani różnymi stanowiskami pracy po zakończeniu służby wojskowej mogą kwalifikować się do zatrudnienia w cywilu, zapisując się do programu Army PaYS.

Program PaYS to opcja rekrutacji gwarantująca rozmowę kwalifikacyjną u pracodawców przyjaznych wojsku, którzy poszukują doświadczonych i przeszkolonych weteranów do swojej organizacji. Więcej informacji można znaleźć w Internecie na stronie programu Army Pays.

  • AT&T, Inc.
  • Firma Hewlett-Packard
  • Kraft Foods Global, Inc.
  • Spółka Sears Holdings
  • Obsługa klienta Time, Inc.
  • Walgreen Co.

Praca piechoty często wykonywana jest na świeżym powietrzu, a personel może być transportowany w różne miejsca drogą lądową, powietrzną lub morską.

Plan pracy

Na tym stanowisku zazwyczaj pracuje się w pełnym wymiarze godzin.

Jak zdobyć pracę

SZKOLENIE

Ukończ podstawowe szkolenie bojowe i zaawansowane szkolenie indywidualne.

TESTOWANIE

Weź udział w teście ASVAB i uzyskaj odpowiedni wynik Wynik ASVAB. Wymagane: 90 w obszarze umiejętności CO

SPEŁNIJ DODATKOWE WYMAGANIA

Porównywanie podobnych stanowisk pracy

Jeśli chodzi o podobne zawody cywilne, nie ma zawodu cywilnego, który byłby bezpośrednio odpowiednikiem MOS 11B. Jednakże w następujących zawodach cywilnych wykorzystuje się umiejętności zdobyte podczas szkolenia i doświadczenia MOS 11B, widoczne w ich rocznym wynagrodzeniu:

  • Strażnicy: $28,530
  • Specjaliści ds. szkoleń i rozwoju: $60,870
  • Przedsiębiorca (kawa, koszulki dla weteranów, branża filmowa, produkcja wideo itp.): (Zarobki są zróżnicowane)

Obliczanie pokrycia łańcucha dostaw zapasów bezpieczeństwa dla nieoczekiwanego popytu

Firmy zwykle wymagają zapasów bezpieczeństwa, aby mieć pewność, że posiadają wystarczającą ilość materiału w magazynie. Zapasy bezpieczeństwa mają na celu pokrycie nieoczekiwanego zapotrzebowania klienta, uszkodzeń w magazynie lub wymaganych z po...

Technika pobierania próbek podczas liczenia cykli w magazynie

Liczenie cykli jest popularny spis rozwiązanie do liczenia, które pozwala firmom policzyć wiele artykułów w różnych obszarach magazynu bez konieczności liczenia całego zapasu. Liczenie cykliczne to technika pobierania próbek, w ramach której na po...

Czytaj więcej

Funkcje logistyczne w oprogramowaniu biznesowym SAP

SOK ROŚLINNY, wiodące standardowe oprogramowanie aplikacji biznesowych, zapewnia skalowalne rozwiązania pomagające klientom rozwijać najlepsze praktyki branżowe, reagować na dynamiczne warunki rynkowe i utrzymywać konkurencyjność zalety. Dzięki p...