Opisy stanowisk Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych dla wywiadu

Opisy stanowisk oficera Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych

Oficerowie wywiadu Sił Powietrznych to funkcjonariusze, którzy koordynują działania wywiadowcze, takie jak sygnały Wywiad (SIGINT), wywiad ludzki (HumINT), numerowane siły powietrzne (NAF), dowództwo bojowe (COCOM) i inne jednostki operacyjne. Oczywiście, aby ubiegać się o specjalne zezwolenie, wymagane jest poświadczenie ściśle tajne w przypadku dochodzenia w tle o pojedynczym zakresie (SSBI). podzielone na segmenty informacje, ponieważ często będą współpracować z CIA, DIA i agencjami wywiadowczymi w innych oddziałach wojska.

Podsumowanie — czym zajmuje się specjalista firmy Intel?

  • Wykonuje funkcje i działania wywiadowcze mające na celu wsparcie Stanów Zjednoczonych i sił sojuszniczych oraz zarządza nimi.
  • Prowadzi operacje informacyjne obejmujące analizę podatności informacji. Obejmuje operacje wywiadowcze i działania związane z aplikacjami; gromadzenie, wykorzystywanie, wytwarzanie i rozpowszechnianie informacji o zagrożeniach związanych z zagranicą wojskową; tworzenie map, wykresów i aplikacji danych geodezyjnych (MC i G); opracowywanie polityk i planów wywiadowczych; i ludzkie, sygnały, obrazy oraz typy inteligencji pomiarowej i sygnaturowej.
  • Zapewnia nadzór nad personelem i doradztwo techniczne.
  • Planuje i koordynuje wykorzystanie zasobów wywiadowczych, programowanie i budżetowanie.
  • Wspomaga planowanie, realizację i ocenę zatrudnienia sił zbrojnych.
  • Doradza dowódcom, urzędnikom rządowym i innym użytkownikom informacji wywiadowczych niezbędnych do planowania wojskowego i operacji lotniczych.

Zadania i obowiązki

  • Wykonuje i zarządza operacji wywiadowczych i działania związane z aplikacjami.
  • Programuje, planuje i ocenia zasoby i działania operacyjne oraz aplikacje.
  • Ustala priorytety. Prowadzi i zarządza funkcjami windykacyjnymi.
  • Nadzoruje gromadzenie i wykorzystywanie wszystkich źródeł informacji wywiadowczych. Zarządza produkcją, przetwarzaniem i dystrybucją produktów.
  • Opracowuje, weryfikuje i ustala priorytety działań i procedur dotyczących targetowania oraz MC & G.
  • Planuje i realizuje szkolenie załóg samolotów.
  • Określa wymagania jednostek i dostosowuje wsparcie wywiadowcze do misji, wyposażenia i taktyki zatrudnienia.
  • Ustanawia, zaleca i rozpowszechnia wymagania dotyczące gromadzenia informacji i danych wywiadowczych.
  • Wspomaga działania bojowe.
  • Wykonuje i nadzoruje analizę i fuzję zebranych informacji wywiadowczych oraz tworzy oceny spełniające wymagania operacyjne.
  • Analizuje dane, aby doradzać planistom dotyczące możliwości osiągnięcia celów.
  • Pomaga w opracowywaniu metodologii zbrojeniowych.
  • Ocenia realizację misji, aby określić pozostałe możliwości przeciwnika i wymagania dotyczące retargetingu.
  • Koordynuje szacunki wywiadowcze i działania analityczne.
  • Pomaga w operacyjnym planowaniu zatrudnienia.
  • Zaleca przydział i zastosowanie broni.
  • Koordynuje dane wejściowe do planów i rozkazów operacji wywiadowczych.
  • Doradza dowódcom w zakresie wdrażania systemów zagrożeń, zatrudnienia, taktyki i możliwości oraz słabych punktów.
  • Zapewnia wsparcie wywiadowcze oraz pomaga w planowaniu i prowadzeniu wojny informacyjnej.
  • Wymienia i gromadzi dane wywiadowcze z innymi służbami, agencjami i rządami.
  • Prowadzi działalność operacyjną i pokrewną.
  • Zarządza i integruje zebrane informacje wywiadowcze. Integruje inteligencję z operacjami informacyjnymi.
  • Prowadzi i kieruje odprawami wywiadowczymi i przesłuchaniami repatriantów, uciekinierów, emigrantów, obcokrajowców i personelu Stanów Zjednoczonych.
  • Zarządza wymaganiami dotyczącymi gromadzenia danych, sprawdzając, ustalając priorytety i koordynując żądania użytkowników.
  • Zapewnia spełnienie potrzeb operacyjnych poprzez przydzielanie zadań systemowi gromadzenia danych. Wspiera pozyskiwanie systemów uzbrojenia i planowanie struktury sił.
  • Opracowuje politykę i plany wywiadowcze.
  • Ocenia wpływ działań legislacyjnych, rozporządzeń wykonawczych, rozporządzeń, dyrektyw i decyzji kierownictwa.
  • Integruje działania wywiadowcze z planami i programami.
  • Opracowuje i wdraża zasady, plany, koncepcje, systemy i aplikacje dotyczące operacji wywiadowczych i aplikacji zamówienia, w tym typy inteligencji MC i G oraz ludzkie, sygnałowe, obrazowe oraz pomiarowe i sygnaturowe.

Kwalifikacje specjalistyczne

Znajomość środków, metod, źródeł i technik stosowanych w operacjach wywiadowczych, funkcji aplikacji i doktryny, w tym: zbieranie, wykorzystywanie, produkcja i rozpowszechnianie informacji o obcych zagrożeniach wojskowych, pochodzących z informacji ludzkich, sygnałowych, obrazowych oraz pomiarowych i sygnaturowych jest wymagane.

Teorie, zasady i zastosowania widma elektromagnetycznego oraz systemów kosmicznych Stanów Zjednoczonych i obcych oraz parametrów operacyjnych, zastosowania informacji wywiadowczych do wspomagania operacje wojskowe, materiały docelowe, analizy i uzbrojenie, planowanie misjinależy nauczyć się stosowania siły i oceny bojowej. Codzienne możliwości kształcenia i uczenia się specjalisty ds. wywiadu powinny obejmować więcej z następujących elementów:

  • Operacje wojny informacyjnej, powiązane środki zaradcze, zagrożenia i słabe punkty.
  • Przetrwanie, uniki, opór, ucieczka, poszukiwania bojowe i ratownictwo oraz Kodeks postępowania techniki i procedury.
  • Znajomość środków, metod, źródeł i technik stosowanych w Stanach Zjednoczonych i krajach sojuszniczych możliwości militarne, organizacja, operacje i doktryna; systemy wywiadowcze i zarządzanie przejęciami
  • Zarządzanie siłami wywiadowczymi oraz struktura i relacje krajowej społeczności wywiadowczej
  • Nadzór wywiadowczy, zagraniczny potencjał wojskowy, ograniczenia i techniki zatrudnienia.
  • Fuzja, analiza, przetwarzanie i właściwe postępowanie z informacjami wywiadowczymi.
  • Metody analityczne, techniki prognozowania i szacowania, wywiadowcze systemy obsługi informacji.
  • Wytyczne krajowe i Departamentu Obrony dotyczące prowadzenia działań wywiadowczych i wspierania zarządzania takie jak systemy łączności i informacji wywiadowczej, bezpieczeństwo, siła robocza, personel i szkolenie.

Edukacja. Aby rozpocząć tę specjalizację, pożądana jest licencjat ze specjalizacji akademickiej lub stopień naukowy w dziedzinie nauk fizycznych, ziemskich, informatycznych, społecznych lub informacyjnych; Inżynieria; matematyka; lub studia zagraniczne.

Szkolenie. Aby otrzymać AFSC 14N3, obowiązkowe jest ukończenie kursu oficera wywiadu.

Gdzie będziesz stacjonować?

  • Dwudzieste Piąte Siły Powietrzne, baza sił powietrznych Lackland w Teksasie
  • 70 Skrzydło Wywiadu, Nadzoru i Rozpoznania, Fort George G. Meade’a w stanie Maryland
  • 480 Skrzydło Wywiadu, Nadzoru i Rozpoznania, Langley Field w Wirginii
  • 361. Grupa Wywiadu, Nadzoru i Rozpoznania, Hurlburt Field na Florydzie
  • Centrum Zastosowań Technicznych Sił Powietrznych, Baza Sił Powietrznych Patrick na Florydzie
  • Narodowe Centrum Wywiadu Powietrznego i Kosmicznego, Baza Sił Powietrznych Wright-Patterson, Ohio
  • 9. Skrzydło Rozpoznawcze, Baza Sił Powietrznych Beale w Kalifornii
  • 55. Skrzydło, Baza Sił Powietrznych Offutt w Nebrasce
  • Skrzydło 432d, baza sił powietrznych Creech, Nevada
  • Skrzydło Wywiadu 102d, baza lotnicza Gwardii Narodowej Otis, Massachusetts
  • 181. Skrzydło Wywiadu, baza lotnicza Gwardii Narodowej Terre Haute w stanie Indiana
  • 184. Skrzydło Wywiadu, Baza Sił Powietrznych McConnell, Kansas

W zależności od tego, gdzie stacjonujesz, określisz rodzaj gromadzenia danych wywiadowczych i odpraw, które będziesz przeprowadzał dla swojego dowództwa. Od załóg lotniczych (bombowców i myśliwców) po kontrolerów bojowych pełniących funkcję wspólnego kontrolera ataku na terminal (JTAC), specjalista ds. wywiadu będzie przygotowywał dla swojego użytkownika pakiety wywiadowcze, które będą w tym najbardziej pomocne misja.

Profil kariery rehabilitatora dzikiej przyrody

Rehabilitatorzy dzikich zwierząt zapewniają leczenie i opiekę rannym gatunkom rodzimym, dopóki nie będą na tyle zdrowe, aby mogły zostać wypuszczone z powrotem na wolność. Stanowiska w tej dziedzinie są dostępne zarówno na zasadzie wolontariatu, ...

Czytaj więcej

Wartości i przekonania, które tworzą Fundację artykułów HR

Głęboko zakorzenione wartości, przekonania i zasady stanowią podstawę, na której zbudowana jest ta witryna Human Resources. Te głęboko zakorzenione wartości, przekonania i zasady stanowią podstawę zalecanych podejść i celów tej witryny internetow...

Dlaczego taktyka kanapkowa z informacją zwrotną od pracowników nie działa

Misją menedżerów w miejscach pracy jest odkrywanie sposobów zapewniania pracownikom wydajności informacje zwrotne dotyczące ulepszeń— wygodnie i uprzejmie. Kanapka z informacją zwrotną została polecona w rozwój zarządzania, konsultingu i Human Re...