Zadanie w korpusie piechoty morskiej: MOS 6672

Tytuł nie brzmi aż tak ekscytująco, ale zadaniem specjalistów ds. zaopatrzenia lotnictwa morskiego jest dbanie o bezpieczeństwo samolotów poprzez nadzorowanie wszystkich części używanych do napraw i aktualizacji. Krótko mówiąc, ci żołnierze piechoty morskiej zapewniają cenne wsparcie logistyczne dla działań lotniczych.

Podobnie jak wszystkie gałęzie armii amerykańskiej, Marines w dużym stopniu polegać na samolotach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie samoloty morskie, duże i małe, były jak najbardziej bezpieczne i nowoczesne.

Jest to poziom podstawowy, podstawowy wojskowa specjalność zawodowa (MOS), sklasyfikowany jako PMOS 6672. Jest otwarty dla rangi piechoty morskiej, od szeregowca do starszego sierżanta artyleryjskiego.

Obowiązki

Specjaliści ds. zaopatrzenia lotniczego działają jak cywilni urzędnicy lub kontrolerzy. Zapewniają wsparcie w zakresie zaopatrzenia lotnictwa, które obejmuje zarządzanie finansami, zapasami, materiałami i obiektami oraz magazynowaniem. Nadzorują także personel w magazynach zaopatrzenia dla lotnictwa morskiego i zajmują się procedurami zapotrzebowania na części. Są także odpowiedzialni za przetwarzanie i dostarczanie części.

Oczekuje się, że ci żołnierze piechoty morskiej będą rozumieć procedury pozyskiwania, zaopatrzenia i określania wymagań, procedury postępowania z materiałami oraz procedury rachunkowości finansowej i zakupów zgodnie z przepisami federalnymi przepisy prawne.

Kwalifikacje

Aby kwalifikować się do tej pracy, musisz uzyskać co najmniej 100 punktów w ogólnym segmencie technicznym (GT) testów baterii umiejętności zawodowych służb zbrojnych (ASVAB). Powinieneś posiadać podstawową wiedzę na temat obsługi komputera i aplikacji oraz posiadać państwowe prawo jazdy lub spełniać wymagania wymagane do jego uzyskania.

Szkolenie

Jak wszyscy marines, będziesz obecny Podstawowe szkolenie piechoty morskiej (niesławny obóz rekrutacyjny) na wyspie Parris w Południowej Karolinie lub w bazie rekrutacyjnej piechoty morskiej w San Diego w Kalifornii. Jeśli zostaniesz przydzielony do PMOS 6672, spędzisz 50 dni na szkoleniu technicznym w bazie lotniczej marynarki wojennej w Meridian w stanie Mississippi.

Przed zakończeniem szkolenia technicznego ukończysz kurs zaopatrzenia lotnictwa morskiego.

Po ukończeniu szkolenia możesz zostać wysłany w dowolne miejsce na świecie, gdzie piechota morska ma samoloty (czyli prawie wszędzie, gdzie są żołnierze piechoty morskiej). Chociaż ta praca może nie wiązać się z najbardziej ekscytującą listą obowiązków, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz mógł odbyć dłuższe podróże, w zależności od potrzeb piechoty morskiej.

Podobne zawody cywilne

Istnieje wiele różnych cywilnych zawodów biurowych podobnych do tego MOS. Będziesz mieć kwalifikacje do pracy jako urzędnik ds. zapasów, nadzorca kontroli zapasów, urzędnik budżetowy lub kontroler zapasów.

Obowiązki analizy obrazów Sił Powietrznych (1N1X1) Pozycje

Podsumowanie specjalizacji. Zadania i obowiązki: Wykorzystuje i analizuje obrazy wielosensorowe w połączeniu z informacjami wywiadowczymi ze wszystkich źródeł. Określa rodzaj, funkcję, lokalizację i znaczenie obiektów i działalności wojskowej, ...

Czytaj więcej

Stanowiska na szczeblu kierowniczym lub kierowniczym

Po ciężkiej pracy i zdobyciu wieloletniego doświadczenia może się okazać, że awansujesz po szczeblach drabiny na wyższe stanowisko kierownicze w swojej firmie. Stanowiska kadry kierowniczej wyższego szczebla obejmują zazwyczaj stanowiska w następ...

Dowiedz się, jak unikać błędów popełnianych przez nowych menedżerów

Rola pierwszy raz menedżer to niebezpieczne terytorium dla wielu osób powoływanych lub awansowanych na to trudne stanowisko, ale oferujących niewielkie wsparcie w formie szkoleń lub coachingu. Istnieje wiele możliwości popełnienia błędów i niewyp...