Kariuomenės darbai: MOS 25E elektromagnetinio spektro vadovas

click fraud protection

Elektroninis, balso, tiesioginio matymo ryšys yra tai, kas verčia kariuomenę manevruoti tiek taktiniu, tiek administraciniu požiūriu. Informacinių technologijų valdymas tapo nauja gynybos riba, o tai reiškia, kad Armija Signalų korpusas šiandien negali būti aktualesnis.

Nuo saugaus ir užšifruoto ryšio iki karių gyvenimo gerinimo visame pasaulyje – armijos signalų korpusas informacines sistemas ir pasaulinius tinklus kariuomenei, Gynybos departamentui ir koalicijai priklausančioms sąjungininkėms operacijos.

Signalų korpuso kariai lavina techninius įgūdžius, reikalingus bendrauti, automatizuoti, perduoti ir gauti balso ir duomenų informaciją, kad kariuomenė būtų informuota ir pasiruošusi reaguoti. Kariuomenėje tiesiog nėra kovinės misijos, kuri neapimtų kompetentingų ir saugių ryšių.

Pagrindinis darbo aprašymas

Armija sukūrė šį naują karinį profesinį įgūdžius (MOS), 25E ​​– elektromagnetinio spektro valdytojas – 2010 m. Tai nėra pradinio lygio pozicija. Kaip vadovas, jūs turite būti tarnyboje ir turėti seržanto laipsnį iki 10 metų tarnybos.

Vadovo pareigos

Elektromagnetinio spektro tvarkyklė (ESM) valdo padalijimo ir aukštesnio lygio EMS duomenų bazes. Jie padeda vartotojams gauti spektro paramą per atitinkamas federalines ir priimančiosios šalies agentūras. 25E padeda išspręsti dažnio trukdžių incidentus, praneša apie neišspręstas problemas aukštesnę būstinę, kad gautų pagalbą, ir peržiūri dažnių trukdžių duomenų bazes dėl tendencijų ir pasikartojimo incidentai.

ESM teikia patarimus ir pagalbą pavaldiems padaliniams, siekiant atlikti kitų elektromagnetinio spektro valdytojų misijas ir kilti karjeros laiptais. Elektromagnetinio spektro valdytojas yra vado patarėjas elektromagnetinio spektro valdymo klausimais. ESM rengia specialius elektromagnetinio spektro pranešimus vadui ir personalui. ESM kuria teatro lygmens ir aukštesnės armijos EMS valdymo politiką ir procedūras.

Pagrindinės pareigos, kurias atlieka elektromagnetinio spektro NCO, atliks tinklo analizę, kad nustatytų dažnį reikalavimus, atlikti topografijos ir aplinkos analizes, padedančias projektuoti tinklą ir inžinerinį matymo liniją (LOS) radijo nuorodos. NCO prižiūri ir atnaujina tinklo diagramų, diagramų ir ataskaitų dažnio dalį. Jie taip pat atlieka priskirtos ryšių ir automatikos įrangos priežiūrą padalinyje.

Informacija apie mokymus

25E elektromagnetinio spektro vadybininkas MOS signalų karjeros lauke yra skirtas kariams, kurie nustato vienetų dažnio reikalavimus ir padeda projektuoti pagalbinius ryšių tinklus.

Jei siekiate aukštesnio rango, jums gali būti proga pakeisti MOS į 25E. Tačiau ateities pažanga yra nedidelė, nes tai yra maža bendruomenė. Kareiviai gali prašyti perklasifikuoti į šią specialybę Signalų korpuse.

  • ASVAB balas Reikalinga: 105 GT ir EL
  • Saugumo patikra: Paslaptis
  • Fizinis: Spalvų matymas
  • Mokymų trukmė / vieta: 9 savaitės, 3 dienos Ft Gordon, Džordžija

Kiti reikalavimai

  • SSG, eksploatuojamas mažiau nei 10 metų.
  • SSG BNCOC absolventas MOS 25C, 25F, 25L, 25N, 25Q, 25P, 25S arba 25U.
  • Pirminiam MOS suteikimui reikalingas SLAPTAS saugumo tinkamumas. Turi išlikti tinkamas gauti saugos prieigą prie VISIŠKAI SLAPTOS, kad galėtų palaikyti MOS.
  • Gebėjimas skaityti, suprasti ir aiškiai tarti anglų kalbą.
  • Oficialūs mokymai (MOS 25E kurso, vykdomo globojant JAV Signalų mokyklai, baigimas) privalomi arba gali būti atsisakyta komendantas, JAV armijos signalų mokykla, Ft Gordon, GA

Darbo aprašymas ir pagrindinės pareigos

Elektromagnetinio spektro tvarkytuvas kuria, gamina ir platina signalo naudojimo instrukcijas (SOI), naudodamas kompiuterių programinės įrangos programas. 25E tvarko dažnių užklausų ir priskyrimų duomenų bazę ir periodiškai atlieka peržiūras bei atnaujinimus.

Kiti darbai yra dažnių trikdžių ataskaitų tvarkymas ir trikdžių incidentų duomenų bazės tvarkymas bei paruošimas ir perdavimas. tinkamai suformatuotus dažnio prašymus atitinkamai karinei ar civilinei agentūrai koordinuoti ir patvirtinti bei palaiko ryšius su jais.

25E atlieka neribotą dažnio planavimą, pasirinkimą ir konfliktų šalinimą naudodamas automatizuotus įrankius ir atlieka įgaliotos signalizacijos įrangos ir susijusios elektroninės įrangos lauko lygio priežiūrą prietaisai. Jie taip pat valdo ir atlieka priskirtų transporto priemonių ir elektros generatorių prevencinės priežiūros patikras ir paslaugas (PMCS).

SUSIJĘS CIVILINIS DARBAS.

  • Grafikos dizaineris
  • Kameros operatorius
  • Kompiuterių tinklo palaikymo technikas
  • Programuotojas
  • Radijo mechanikas
  • Telekomunikacijų specialistas
  • Kabelinės televizijos sistemų profesionalas
  • Informacinių technologijų profesionalas

Kaip naudojamas motyvacijos tyrimas?

Nors daugelis tyrimų tipų žiūri į tai, ką žmonės daro, motyvacijos tyrime nagrinėjama, kodėl jie tai daro. Ši informacija apie žmogaus elgesį skatinančius motyvus naudojama rinkodaros, socialinių mokslų srityse ir įvairiose srityse, kuriose svarb...

Skaityti daugiau

Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno karinių laivų prefiksai

Daugiau nei prieš šimtmetį nebuvo fiksuoto priešdėlio, skirto laivams Jungtinių Valstijų laivynas. Korespondencijoje ar dokumentuose laivai buvo identifikuoti vienu iš kelių būdų, pavyzdžiui: Pagal karinio jūrų laivyno tipą – JAV fregata (USF) [v...

Venkite šių įprastų „Pro Bono“ konsultavimo spąstų

Klientų priėmimas pro bono arba nemokamai yra gera strategija tiek naujiems, tiek jau įsitvirtinusiems konsultantams plėtoti verslą. Bendra taisyklė yra ta, kad jūs atiduodate dalį savo paslaugų mainais už naudą. Idėja yra ta, kad profesionalus ...