Opis stanowiska AFSC 3H0X1 (historyk)

W wojsku potrzebne są wyspecjalizowane osoby rejestrujące, dokumentujące i katalogujące codzienne wydarzenia. W Siłach Powietrznych nie ma pracy na poziomie podstawowym, która może zaspokoić Twoją pasję do czytania, pisania i historii wojskowości – Historyk Sił Powietrznych – Kod Specjalizacji Sił Powietrznych (AFSC) 3H0X1.

O świadectwo Historyka AFSC należy zwrócić się do lotnika rozważającego zmianę ścieżki kariery w wojsku. Prowadzą i zarządzają działaniami, programami i funkcjami historycznymi, a także zapewniają badania historyczne i usługi referencyjne. Historyk będzie także rozmieszczał i przeprowadzał badania, przeprowadzał wywiady z personelem oraz przygotowywał analityczne publikacje historyczne. Historyk będzie gromadził i utrzymywał repozytoria dokumentów historycznych do celów referencyjnych i badawczych. Informowanie urzędników o historycznym znaczeniu wydarzeń, dat i poprzednich wojen w niektórych regionach jest zaletą dla każdego dowódcy. Powiązana podgrupa zawodowa DoD: 570.

Zadania i obowiązki

Historyków w Siłach Powietrznych jest niewielu i będą oni także współpracować z wieloma kontraktowymi pracownikami cywilnymi. Jednakże poniżej znajduje się lista wielu obowiązków i odpowiedzialności, jakie zapewnia historyk Sił Powietrznych:

  • Świadczy usługi w zakresie badań historycznych i informacji.
  • Odbiera i nadaje priorytet zapytaniom o informacje historyczne.
  • Aby odpowiedzieć na pytania, korzysta z materiałów referencyjnych, wiedzy jednostkowej i doświadczenia badawczego. Dostarcza informacji historycznych.
  • Planuje, organizuje i zarządza działaniami związanymi z historią.
  • Przygotowuje projekty zmian, uzupełnień i załączników do dyrektyw.
  • Koordynuje udział w operacjach awaryjnych i wojennych oraz ćwiczeniach gotowości.
  • Opracowuje i wdraża procedury przygotowywania publikacji historycznych.
  • Zarządza programami historii jednostek podległych.
  • Przeprowadza okresowe wizyty w celu oceny zgodności z politykami i dyrektywami.
  • Omawia ustalenia i zaleca działania naprawcze.
  • Przeprowadza ocenę jakości produktów historycznych, ocenia zawartość, dokumenty potwierdzające oraz zgodność z dyrektywami bezpieczeństwa i administracyjnymi.
  • Wykonuje badania historyczne i przegląda akta jednostki.
  • Systematycznie gromadzi i porządkuje dane historyczne z korespondencji, wiadomości, opracowań personelu, raportów, planów, protokołów posiedzeń i innych dokumentów źródłowych.
  • Uczestniczy w spotkaniach i odprawach, aby udokumentować ważne obrady i decyzje.
  • Przeprowadza wywiady z kluczowym personelem jednostki w celu uzyskania unikalnej wiedzy i spostrzeżeń.
  • Przygotowuje publikacje historyczne, w tym periodyki historyczne, opracowania, artykuły i monografie.
  • Określa tematy o szczególnym znaczeniu lub znaczeniu. Ocenia dane pod kątem dokładności, obiektywizmu i trafności. Pisze dobrze zorganizowane, w pełni udokumentowane narracje analityczne.
  • Przygotowuje wykresy, tabele, wykresy i podsumowania statystyczne istotnych informacji.
  • Wykorzystuje wybrane zdjęcia do wsparcia narracji. Wybiera, reprodukuje i montuje dokumenty uzupełniające.
  • Umieszcza na produktach odpowiednie oznaczenia zabezpieczające, instrukcje dotyczące obniżenia wersji i zastrzeżenia administracyjne.
  • Wdraża w celu spełnienia historycznych wymagań operacyjnych oraz montuje i konserwuje sprzęt i zestaw do wdrażania.
  • Uczestniczy w ćwiczeniach gotowości jednostki.
  • Wdraża się w celu spełnienia wymagań operacyjnych, przeprowadzenia badań, zabezpieczenia istotnej dokumentacji i przygotowania raportów historycznych.
  • Prowadzi repozytorium dokumentów historycznych.
  • Gromadzi, porządkuje i indeksuje publikacje i dokumenty historyczne oraz badawcze.
  • Kieruje funkcjami i działalnością historyka oraz doradza w kwestiach historycznych i programowych.
  • Identyfikuje, planuje i utrzymuje wymagania dotyczące obiektu, sprzętu, bezpieczeństwa i dostaw.
  • Prowadzi publikacje oraz akta administracyjno-historyczne.

Kwalifikacje specjalistyczne

Wiedza o Historia, organizacja, funkcje i terminologia Sił Powietrznych oraz następujące elementy:

  • Skład i gramatyka języka angielskiego; techniki przeprowadzania wywiadów
  • Planowanie awaryjne i operacyjne na czas wojny
  • Metody i procedury historiografii
  • Dyrektywy dotyczące historii USAF i programów muzealnych
  • Systemy komputerowe i aplikacje do przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych i baz danych oraz repozytoria historyczne i usługi referencyjne.

Edukacja. Aby rozpocząć studia na tej specjalności, wymagane jest ukończenie szkoły średniej lub równoważnego wykształcenia ogólnego. Pożądane jest ukończenie kursów na poziomie uniwersyteckim z historii, języka angielskiego, mowy, pisania technicznego i nauk politycznych. Potrzebne jest także:

  • Wynik ASVAB wynoszący 72 w klasyfikacji generalnej
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się w formie pisemnej
  • Umiejętność jasnego i wyraźnego mówienia po angielsku
  • Możliwość pisania 25 słów na minutę
  • Zalecenie dowódcy po rozmowie twarzą w twarz

Szkolenie. Aby uzyskać AFSC 3H031, obowiązkowe jest ukończenie kursu rozwoju historii jednostek.
Doświadczenie. Do przyznania wskazanego AFSC wymagane jest następujące doświadczenie: (Notatka: Widzieć Objaśnienie kodów specjalnych Sił Powietrznych).
3H051. Kwalifikacja i posiadanie AFSC 3H031. Ponadto doświadczenie w prowadzeniu badań historycznych i pisaniu.
3H071. Kwalifikacja i posiadanie AFSC 3H051. Ponadto doświadczenie w wykonywaniu lub nadzorowaniu funkcji, takich jak badania i przygotowywanie dokumentów historycznych lub pisanie monografii historycznych i opracowań specjalnych.
3H091. Kwalifikacja i posiadanie AFSC 3H071. Zdobądź także doświadczenie w opracowywaniu, kierowaniu i zarządzaniu programami historycznymi.
Inny. Następujące elementy są obowiązkowe, jak wskazano:
Aby przystąpić do tej specjalności:

1. Wcześniejsze kwalifikacje w dowolnym AFSC na poziomie 5 umiejętności lub wyższym (poziom 3 umiejętności, jeśli nie istnieje poziom umiejętności 5).

2. Ogólna ocena 4 lub 5 w pięciu ostatnich raportach z wyników.

3. Znakomita postawa i zachowanie wojskowe.

4. Brak zapisu o Artykuł 15 lub skazanie przez sąd wojskowy.

5. Brak historii skazania przez sąd cywilny, z wyjątkiem drobnych wykroczeń drogowych lub podobnych wykroczeń.

W przypadku przyznania i utrzymania AFSC 3H031/51/71/91/00, kwalifikowalność do ściśle tajnego poświadczenie bezpieczeństwazgodnie z AFI 31-501, Zarządzanie programem bezpieczeństwa personelu.​

Wymagana siła: G.

Profil fizyczny: 333233.

Obywatelstwo Tak.

Wymagany wynik umiejętności: G-72.

Trening techniczny:

Kurs nr: M3ABR3H031.

Długość (dni): 20.

Lokalizacja: Maks.

Osobiste a firmowe karty kredytowe: oto różnica

Ponad połowa wszystkich właścicieli małych firm w USA korzysta z kart kredytowych. Ale kiedy rozpoczyna się działalność, dwa razy więcej właścicieli firm korzysta z osobistych kart kredytowych (13%) niż firmowych kart kredytowych (7%). Chociaż...

Pomysły na bezpośrednie wiadomości e-mail, które zwiększą Twoją reakcję

Dużo poczta bezpośrednia kawałki lądują prosto w koszu. Wyróżnienie się we właściwy sposób może temu zapobiec i poprawić wskaźnik odpowiedzi. Oto dziesięć sprawdzonych pomysłów, jak ulepszyć kolejną kampanię direct mail: 1. Symulacja telegramu w ...

Czytaj więcej

Najlepsze praktyki dotyczące akt osobowych pracowników

Dobrym pomysłem jest utrzymanie przez pracodawcę tzw akt osobowych dla każdego pracownika. Dokumentacja historii zatrudnienia, ewidencja wkładu i osiągnięć, zawiadomienia dyscyplinarne, promocje, plany rozwoju wydajności, i wiele więcej, należy d...