Przegląd stanowisk prawnika marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych (LN).

Prawnicy to wersja asystentów prawnych w Marynarce Wojennej. Dzięki szkoleniom i doświadczeniu posiadają wiedzę i doświadczenie dotyczące wojskowych i cywilnych systemów prawnych oraz prawa materialnego i procesowego, które kwalifikują ich do wykonywania pracy o charakterze prawnym pod nadzorem adwokat. Prawnicy przechodzą obszerne szkolenie w zakresie wymiaru sprawiedliwości wojskowej w zakresie prawa administracyjnego i cywilnego, prawa materialnego i procesowego, procedur sądowych oraz kara niesądowa.

Pod nadzorem adwokata sędziego marynarki wojennej prawnicy pracują w różnych placówkach, w tym w biurach obsługi prawnej marynarki wojennej; Regionalne Biura Obsługi Prawnej; Biura rzeczników sędziów pracowniczych; i polecenia na wodzie. Dodatkowo najbardziej doświadczeni prawnicy mogą zostać przydzieleni do roli niezależnego prawnika pełniącego obowiązki zarówno w dowództwie na lądzie, jak i na morzu.

Wiedza, umiejętności i zdolności prawnika obejmują: świadczenie pomoc prawna w takich obszarach prawa, jak testamenty i majątek, rzecznictwo konsumenckie, właściciel/najemca, imigracja i naturalizacyjne, podatkowe i rodzinne, które obejmują sporządzanie i weryfikację technicznych dokumentów prawnych dot podpis adwokata. Niektóre obowiązki wymiaru sprawiedliwości wojskowej obejmują przygotowywanie akt i przesłuchań, dochodzenia, sądy wojskowe i sądy śledcze, rozpatrywanie odwołań oraz koordynację kar pozasądowych. Prawnicy działają również jako asystenci procesowi zarówno dla obrońcy, jak i obrońcy.

Obowiązki prawnika marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych obejmują:

  • Świadczymy pomoc prawną w takich sprawach jak rejestracja wyborców, zadłużenie, ZUS, kombatanckie świadczenia, radca prawny, pełnomocnictwa, testamenty, prawa jazdy na pojazdy silnikowe, podatki, imigracja i odprawa celna
  • Przygotowywanie protokołów przesłuchań, śledztw, sądów wojskowych i sądów śledczych
  • Przygotowuj raporty z ruchu masztu
  • Proces odwoławczy
  • Pomóż personelowi przygotować formularze prawne, pisma i wnioski
  • Pomagaj pracownikom w zgłaszaniu roszczeń i prowadzeniu dochodzeń

Osoby z tą oceną zazwyczaj pracują w środowisku biurowym. Ściśle współpracują z innymi i wykonują głównie pracę umysłową.

Informacje o szkole A (szkoła pracy).

Newport, Rhode Island – Dziewięć tygodni.

Wynik ASVAB Wymóg: VE + MK = 105.

Wymóg poświadczenia bezpieczeństwa: Sekret.

Inne wymagania

Nie jest to stanowisko na poziomie podstawowym. Rekruci nie są uprawnieni do zaciągnięcia się z gwarancją tej oceny. Podoficerowie (w grupie zaszeregowania E-4 lub E-5) mogą ubiegać się o ponowne przeszkolenie do tego stopnia z innych stopni.

  • Musi mieć normalny słuch
  • Nie może mieć wady wymowy
  • Musi być obywatelem USA

Absolwent szkoły średniej lub równorzędnej. Gdy się zaciągniesz, musisz pisać 40 słów na minutę. Nie może posiadać historii skazania przez sąd cywilny za jakiekolwiek wykroczenia inne niż drobne przestępstwa drogowe. Nie kwalifikuje się, jeśli wymagane jest zwolnienie z nadużywania substancji. Musi posiadać ważne prawo jazdy lub kwalifikować się do jego uzyskania.

Aktualne poziomy personelu dla tej oceny: Lista CREO.

Możliwości awansu i rozwoju kariery są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady kadrowej (tj. pracownicy na stanowiskach z niedoborami kadrowymi mają większe możliwości awansu niż pracownicy z nadmiarem personelu oceny).

Rotacja mórz i brzegów dla tej oceny

Wycieczki morskie i wycieczki na ląd dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery rejsy morskie, będą trwać 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie aż do emerytury.

  • Pierwsza wycieczka morska: 48 miesięcy
  • Pierwsza wycieczka brzegowa: 48 miesięcy
  • Druga wycieczka morska: 36 miesięcy
  • Wycieczka po drugim brzegu: 48 miesięcy
  • Wycieczka po Trzecim Morzu: 36 miesięcy
  • Wycieczka po trzecim brzegu: 48 miesięcy
  • Wycieczka po czwartym morzu: 36 miesięcy
  • Wycieczka Forth Shore: 48 miesięcy

Informacje dzięki uprzejmości Dowództwa Personelu Marynarki Wojennej.

Tworzenie promocji kuponowych: wskazówki dla sprzedawców detalicznych

Nigdy w historii handlu detalicznego kupony nie były tak skuteczne i tak pożądane przez klientów jak obecnie. Aplikacje kuponowe, takie jak Groupon czy Retail Me Knot, sprawiły, że zakupy z kuponem stały się niemal koniecznością. Nie jest tajemni...

Czytaj więcej

Jak napisać oświadczenie pozycjonujące Twoją markę

Oświadczenie dotyczące pozycjonowania wyznacza kierunek lub koncentruje się na Twojej firmie lub organizacji. Jest to rozsądne stwierdzenie tego, jak Twoja firma jest postrzegana w Twoich umysłach rynek docelowy. Mówiąc prościej, oświadczenie poz...

Czytaj więcej

Zrozumienie całkowitego kosztu posiadania (TCO) w biznesie

W świecie wielkiego biznesu koncepcja całkowitego kosztu posiadania (TCO) jest ważna zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Dla kupującego początkowy koszt nabycia produktu może być stosunkowo niewielki w porównaniu z rocznym kosztem utrzym...