Moet je voor altijd beste vrienden blijven?

Voor altijd is niet altijd voor altijd.

Beste vrienden voor altijd (BFF's): ze zijn de vriend die je vertrouwt, degene met wie je je donkerste geheimen deelt en de persoon die nooit te oud is voor een logeerpartijtje. Je hebt waarschijnlijk een hartenketting gedeeld - een in tweeën gespleten om te laten zien dat zelfs het idee van gescheiden zijn als liefdesverdriet was. Gedragen als een ereteken, was die ketting, net als je beste vriend, een van de hoogtepunten van de kindertijd.

We brengen onze jeugd door met het maken van beste vrienden, maar is het op volwassen leeftijd echt duurzaam en realistisch om met dezelfde mensen om te gaan met wie we Polly Pockets speelden toen we zeven waren? Terwijl voor sommige gelukkige mensen dat het geval is, is het voor de rest van ons niet waar. En het is tijd om te stoppen onszelf in elkaar te slaan over de beste vriendschappen die door de jaren heen zijn verloren.

Er is veel schaamte rondom relatiebreuken, maar het is onmogelijk om aan te nemen dat iedereen in alle levensfasen bij elkaar blijft. Vaker wel dan niet, drijven we af van onze jeugd of zelfs middelbare school BFF's. Maar gewoon omdat oude vriendschappen duren niet, betekent niet dat ze minder waardevol zijn - het betekent alleen dat er nieuwe, opwindende vriendschappen op de horizon.

Popcultuur heeft ook een grote rol gespeeld bij het overtuigen van mensen om veel langer vrienden te blijven dan misschien gezond is. Televisie benadrukt vaak het hebben van één, echte beste vriend - van Jessica Day en Cece Parekh in 'New Girl' tot JD en Turk van 'Scrubs'. terwijl deze vriendschappen illustreren de lonende en positieve aspecten van BFF-relaties, we moeten het feit onder ogen zien dat deze vriendschappen soms niet werken uit. Hoe lang is voor altijd eigenlijk? In de tijd van onmiddellijke bevrediging is het hebben van een beste vriend of vertrouweling (zelfs als het maar voor een korte periode is) iets dat moet worden geprezen.

We hebben ons allemaal schuldig gemaakt aan het proberen om een ​​slechte zaak te laten werken. Het kan moeilijk zijn om te ontcijferen of iemand een moeilijke periode doormaakt waar ze extra steun nodig hebben of als de vriendschap voorbij is. Hoewel het onderhouden van een BFF constant tijd en moeite kost, betekent het niet dat je vastzit in een vriendschap alleen omdat je een gedeeld verleden hebt, dat je door een gedeelde toekomst moet lijden.

Soms kan een stap terug doen van de intensiteit van het zijn van beste vrienden duidelijkheid verschaffen voor de relatie. Er zijn enkele beste vriendschappen die ik heb gehad waarbij ik me slecht over mezelf begon te voelen nadat ik met hen omging, hoewel ze onze BFF-status verkondigden, behandelden ze me niet langer als een. Als je elkaar niet met liefde en vriendelijkheid benadert, is het misschien tijd om de vriendschap opnieuw te evalueren. Je kunt nog steeds de herinneringen koesteren die je samen hebt gehad zonder je schuldig te voelen om nieuwe te creëren. Voor altijd is niet altijd voor altijd. Beste vrienden kunnen voor altijd in je geheugen blijven, zelfs als jullie allebei verder zijn gegaan.


Als je denkt dat het tijd is om een ​​vriendschap te verlaten, zijn er manieren om je voormalige BFF met liefde los te laten. Leer meer over hier oude vriendschappen loslaten.

3 eenvoudige, aandachtige ademhalingsoefeningen om altijd en overal te gebruiken

Haal diep adem.Velen van ons hebben het gevoel gehad overweldigd te worden door onze gedachten, emoties en de sensaties om ons heen. Dat is waar mindfulness in het spel komt. Het is een oefening van niet-oordelend bewustzijn door onze gedachten en...

Lees verder

Nee, niet iedereen is boos op je

Weet je zeker dat niemand boos op me is?Ik heb onlangs mijn man begroet toen hij thuiskwam van zijn werk en ik kon meteen zien dat hij weg was. Toen ik het vroeg, zei hij: "Ik voel me gewoon heel boos zonder reden." Ik raakte in paniek, in de vero...

Lees verder

Hoe het is om een ​​baby te krijgen voor al je vrienden

Moederschap gaat over gemeenschap. Opvoeden zonder is moeilijk.Ik kreeg mijn zoon onverwachts op 26-jarige leeftijd. Zes jaar later krijgen al mijn vrienden baby's. En ik ben extatisch - ik heb eindelijk de moederploeg waar ik jaren geleden van dr...

Lees verder